Jump to content

GG rejvene, kiki i simo


Recommended Posts

elem. poshto vidim da nema nishta o turu.

Raven.che uzeo, sasvim zasluzheno.. gg coa.

Kiki drugi (bravo mali) i Sima trechi.

Cikota ponovo nije osvojio, ali je dobio uteshnu nagradu za vechito pokushavanje od nekih sponzora :)

Veliko pljuvanje po relaksu raspalom u kome nije radila klima (ovo ne mozhete da verujete koliko je kriminalno jer je unutra bilo sigurno 45+ stepeni, pritom je smrdelo), u kome je bio zakljuchan frizhider i u kome je moj monitor bio izgreban kljuchevima.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

elem. poshto vidim da nema nishta o turu.

Raven.che uzeo, sasvim zasluzheno.. gg coa.

Kiki drugi (bravo mali) i Sima trechi.

Cikota ponovo nije osvojio, ali je dobio uteshnu nagradu za vechito pokushavanje od nekih sponzora :)

Veliko pljuvanje po relaksu raspalom u kome nije radila klima (ovo ne mozhete da verujete koliko je kriminalno jer je unutra bilo sigurno 45+ stepeni, pritom je smrdelo), u kome je bio zakljuchan frizhider i u kome je moj monitor bio izgreban kljuchevima.

bezi brate ovo je katastrofa bila, mi se skuvamo tamo, a ovi drugi hlade muda u drugoj igraoinici, kod nas +70, kod vas +10, boli vas kurac. GG

Raven uigran, vidi se, svaka mu cast.

Sima thx 4 drivers cfg itd [:D]

Link to comment
Share on other sites

shw... yeah...

sup. partije, rejven zasluzeno sabio bravo!

kiki, sima, cile, tiger sup. za trud..

relaks.. ccc, sramota...

bla isto marsh na ove shto se nisu pojavili a najavljeni su.. shtagod..

mizantrop iz Singidunuma

--<[Superunknown]>--

Link to comment
Share on other sites

E da, zaboravih.. svaka chast simi na tome shto se cimao oko svega i respect mojo ekipi shto mi je davala piche kad ove ciganshture nisu otkljuchavale fridge..

poz svim igrachima.. bilo je extra fragova i partija i znam da smo navijanjem ispred videobima kod atg-a popili strashnu mrzhnju od igracha dote koji su igrali za treche mesto tada.. al boli nas kurac..

fjuz :)

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

zaboravili ste na

5/6. mesto - tiger21 i banor :)

rambitj je na trenutke igrao jako dobre partije, ali ga to nije bash drzhalo do kraja.. uglavnom jedini koji je namuchio ravena. Jebiga, uslovi su bili skroz sjebani, i sve shto je moglo da krene loshe je krenulo.. ali turnir je ispao kul.. shto reche moj drugar pirke atmosfera na kvejk turniru je bila najopushtenija uprkos velikoj vrutjinshtini. U oktobru tjemo verovatno imati reprizu svega ovoga, ali se nadam da tje odziv igracha biti malo brojniji (jer tje onda i nagrade biti vrednije). Aj josh malo da iskuliram pa tju da napishem detaljan izveshtaj u posebnom topicu o vetjini partija i okachitjemo slike (imamo ih gomilu).

gg.

Link to comment
Share on other sites

Niko da cestita banoru koji se svetcki trudio i super igrao koji je u grupi porazio ramba sta reci ,decko nije igrao mnogo , dosao na turnir i dobio ramba ....svaka cast m8 i meni niko da ne cestita koji sam igrao po jebenoj vrucincini i savio ... ali jbg koncentracija se spustila i kik1 je pokazao exp ali nvm bio sam 4ti ja se nadam da cu u oktobru bolje odigrati ,Sta reci za Boga-Oca-(ravena)Uvek ce biti najbolji dok on bude igrao q3 niko ali bas niko nece moci na turu da ga dobije GG all players koji su dosli na tur !!!

Link to comment
Share on other sites

cile ne preteruj ;) inache cu morati da zatvorim ramba pred sledeci turnir 10 dana kod mene bez izlaska na sunce da vezhba;)

Ne morash ,ravenu trebaju kesha za more ,bio je red da cile nesto osvojim pored uteshne nagrade ,a banor je dobio po guzici na t4;)

Jadno zar ne ;))

Edited by Tiger21
Link to comment
Share on other sites

Svaka cast mojoj ljubavi ravenu na prvom mestu, i kumu ciletu na 4....

GG za simu i kikija naravno.... i hvala Simi sto se cimao za organizaciju.

Onaj relax... brate.. inkubator je to.. dosao sam gajbi znojav ko svinja i sav beo od soli.

BTW. : Jel ste provalili da je Kiki igrao sa svim che-ovcima na turniru :) ?

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Btw-Simo ae okaci plz slike ako ih ima uopste a kazes da ih ima ae plz verovatno su PRO ako ne bar mi narezi .....pa da se nadjemo u nekoj sumici pa da ti pokazem koje glavni :)))))))))))))))))))))))))) Lolz ....ne ozbiljno ae stavi nesto ....cya simche

Link to comment
Share on other sites

Svaka cast svima a posebno Ravenu koji stvarno igra za medalju,nije bilo sanse da ga dobijem trudio sam se ali definitivno nije bilo teorije(ne mogu da verujem sta pisem oduvek sam ga mrzeo :)))))))!!!Mozda cu imati vise sanse neki drugi put!Naravno i dalje mislim da je Rambic najbolji u scg(ruku na srce)!Iskreno sam jako zadovoljan svojim ucinkom pruzio sam maximum!Hteo bih da se zahvalim svojoj (BRACI FJUZOVCIMA,LAXU,MOJO VLASNICIMA,KOJOTU i OSTALIM ORTACIMA)na VELIKOJ PODRSCI i da kazem da bez njih ne bih prosao ni prvo kolo!!!Svaka cast SIMI na organizaciji!Sve u svemu odlican turnir!Za one koji se nisu pojavili mogu da kazem da su se gadno zajebali jer ovo nisu trebali da propuste zato bih molio da se za sledeci turnir pojavi sto vise QUAKERA da bi bilo jos bolje zezanje!GG ALL

-T4 is my miDDle name-RailzZZ!!!

<The FUSE>

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...