Jump to content

DotA dani u DeuS-u


Recommended Posts

evo bilo je juche zezanje... za 200 dindzi igrash od 12-21h, igra se samo dota, a kad se cheka ekipa pika se CS :)

juche sam se odvalio od dote i mogu vam reci da je isplativo... kakvi su vashi utisci ako ste bili

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

evo bilo je juche zezanje... za 200 dindzi igrash od 12-21h, igra se samo dota, a kad se cheka ekipa pika se CS :)

juche sam se odvalio od dote i mogu vam reci da je isplativo... kakvi su vashi utisci ako ste bili

Odlični, mada nisam ostao do kraja, obaveze :)

Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem

Link to comment
Share on other sites

Nisam ni cuo/video da se ovo desavalo. Igore, kakav ti je to marketing? :)

Ma zezanje, ono poceli smo pre par meseci skupi se nas sto vise, zatvorimo deus za smarace i decu i igramo od 12 do uvece samo dotu...

P.S Spomenuo sam ti to prosliput da svratite ako ste in da mud :)

A mogli bi i opet da se igramo ono kao klanski :)

Link to comment
Share on other sites

hahahaha @#11 phantom lancer boli a ?:)))

hmm ja sam dosad bio na svakom dota danu osim onog sto je bio za vreme tura... Tako da cu doci i na sledeci, ako nista da bar vidim ovog raspalog grina .... znaci 300 godine :))

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

hahahaha @#11 phantom lancer boli a ?:)))

hmm ja sam dosad bio na svakom dota danu osim onog sto je bio za vreme tura... Tako da cu doci i na sledeci, ako nista da bar vidim ovog raspalog grina .... znaci 300 godine :))

Aj aj [:D], chekaj ako sam dobro skapirao to je nedelja ?

tamo je bilo nesto kao industrija bivsa il ? secam se da je tamo bila neka igraona ...

E, pa Deus je sprat ispod toga shto ti znash. Tamo je bio Plato, iznad negde, secam se da je bio jedan turnir tamo (tada se Sharky probio neochekivanim drugim mestom ako se dobro secam) ... to su bili oldschool dani...

Link to comment
Share on other sites

hmm evo sad sam se cuo sa igorom kaze da je ipak sledece nedelje znaci 10.07. tako da strpite se : )

hmm kako da vam objasnim ... kad ulazite ne glavni ulaz (sa mermernim stepenicama) skrenete desno nastavite malo pravo i popnete se na stepenice na 3ci sprat ne mozete da omasite...

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Ja sam zainteresovan da dodjem sa par ljudi, mozda 2-3, mozda cela ekipa. Koliko obicno ljudi bude tamo da igra dotu, ima li mesta (slobodnih kompova)? Jel pustaju klince da igraju kanter ili je cela igraonica za dotu? Koliko ima kompova otprilike?

Mozemo da se delimo, mozemo i klanski, sve jedno je potpuno.

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

Ja poslednji put kad sam bio bilo je xtra zezanje....

Yes da nije bilo jakih ekipa(ne kazem da ce ostati tako) cisto ljudi koji dolaze u deus resili da svi skupa igraju dotu

Dota dan je samo dota dan od 12:00 do 20:00

20 kopmova znaci 4 ekipe bi igrale non-stop(moze da dodje i vise ljudi ali onda bi morala da ima pauza)

Kad se partija zavrsi ceka se naredni protivnik yelte,dok se ceka igra se CS ili neka druga igirca u zavisnosti od izbora.

SiS vam je blizu tako da imate xtra klopu.....

Tako da dogovorite se sa vlasnicima Deus-a kad i kako pa dodjite.

My final score in the end of the day 115-15 [:D]

Link to comment
Share on other sites

Ja sam zainteresovan da dodjem sa par ljudi, mozda 2-3, mozda cela ekipa. Koliko obicno ljudi bude tamo da igra dotu, ima li mesta (slobodnih kompova)? Jel pustaju klince da igraju kanter ili je cela igraonica za dotu? Koliko ima kompova otprilike?

Mozemo da se delimo, mozemo i klanski, sve jedno je potpuno.

Nema klinaca, nema starijih. Samo ljudi koji igraju dotu(igraonica je zatvorena za druge). Trebalo bi da bude sad u nedelju, ali ajde da pomerimo za sledecu jer je exit sad za vikend.

Ima 20 kompova, i u principu ide se na unapred najavu.

P.S Uostalom bio je dex ( a kolko sam ukapirao igrali ste zajedno) pa vidi da dodjete sa njim.

Link to comment
Share on other sites

A jebiga, meni je rodjendan 17. (nedelja) tako da ne mogu da dodjem. Aj napravi i 17. i 24. ako moze [:D]

nego igore jesi primetio da ovaj green laze ko pas, jedno 5postova u nazad baronise kako ce da dodje u deus, pa onda ispali pa te "rave;drugaricin 18ti;pa exit inace bi rekao a idem na exit necu doci pomeri pa onda pomeris a sad mu kao rodjendan etc. znaci strasno"

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

@ Igor E stvarno sto ne bi smo imali dota dan sad u subotu i onako ne ide toliko ljudi na exit u nedeljeu ... osim ako ti ne ides ...

About WW.

Germans (oh not Germans - Fashishsts(Gitler) hard to translate) kill many (OMG my english) kill many juice(Israel, hope i true translate this nation), but in WW2 dead millions russian. AND say me plz WHY germany and austria send israel money for that and in russia not?

I not racist, i live in peace and i want what european must be more loality to russians. Childerns never not must cry if they paerents wars

Priceless

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...