Jump to content

Serbian National Guard aka Balcan Force


Recommended Posts

Za one koji ne znaju-Serbian N Guard je bila guilda na Shadowmoon serveru od 120 clanova poreklom iz srbije:).Mali guild sa mnostvom druzeljubivih i dobrih likova.Jednoga jutra bez upozorenja ili bilo kakvih najava guild je banovan-razlog : Ime guilde "Serbian National Guard" blizzard nalazi kao strasno uvredljivo i zbog toga je guilda morala biti iskljucena - smatraju da je to vredjanje na nacionalistickoj osnovi i da guilda predstavlja neku srpsku vojnu organizaciju,,,sranje prosto nas ne vole ali nece da nam kazu:).Guild master aka Leah je banovan na 3 dana zbog po njima uvredljivog postupka - odnosi se na pravljenje imena guilde.Svim officirima je zabranjeno na isto toliko dana da prave guild-u a isto tako i stavljanje ime "serbian" kao rec u imenu guilde.Nekako smo uspeli da se iskobeljamo iz ovog-a i bog zna kako smo napravili novu guildu Balcan Force - Koja je trenutno u fazi organizovanja - Sve stare clanove pozivamo nam se pridruze (pm leah ,filipenja, dule) i naravno uvek ima mesta novajlije- Ljudi u guildi su uvek spremni da pomognu u bilo kakvim problemima sto se ticu samog WoW-a.Hvala svima na podrsci .......glupi ameri:)

DuLe

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kreteni, a to shto ne dozvoljavaju serbian, je prosto bezobrazno, ja bi prijavio tog gm-a direktno blizzu. Tacno znam od koje je sorte taj gm, ali nvm. Game Master takodje moze da promeni ime guilda ako ga smatra uvredljivim or smth, a ne da ga banuje/disbandonuje, plus da deli igracima banove. Znaci nije vas blizz banovao, vec verovatno neki game master , verovatno hrvatskog ili bosanskog porekla.

Edited by Immortalis

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Ja kazem CIA snajka CIA!!! Sve ovo vide oni mamu im jebem americku onu glupu retardiranu da im jebem, pa nek me banuju slobodno. Jebem ih ui usta skrbava sto bi reko Dejo. A svi oni silni svedski , norveski i ko zna ciji guildovi sto imaju jos gora imena to nije nacionalisticki. Samo smo mi problem. Jebes mi mater pocinjem da razmisljam ko moja baba da se svi urotili protiv nas...Pametna zena... Al bre Srbi ovo 120 clanova , malo ga slagaste,a?

Link to comment
Share on other sites

Ja kazem CIA snajka CIA!!!  Sve ovo vide oni mamu im jebem americku onu glupu retardiranu da im jebem, pa nek me banuju slobodno. Jebem ih ui usta skrbava sto bi reko Dejo. A svi oni silni svedski , norveski i ko zna ciji guildovi sto imaju jos gora imena to nije nacionalisticki. Samo smo mi problem. Jebes mi mater pocinjem da razmisljam ko moja baba da se svi urotili protiv nas...Pametna zena...  Al bre Srbi ovo 120 clanova , malo ga slagaste,a?

119 clanova je bilo u momentu bana .Zaokruzio sam na 120:)

Link to comment
Share on other sites

Hahahah

Pa kao prvo jeste videli negde da ijedna gilda ima ime drzave u nazivu ?

Northrenders i sl sl isto kao sto ste vi mogli balcan force itd itd

Inace naziv gilde vam je bio uzasan .... srpska posla ....

+ Uopste me ne cudi posto sam cuo interesantne stvari o nekoliko aktivnijih ljudi iz te gilde koje bi ja banovao zauvek sa servera .... dragonkin u drugoj varijanti ...

A ni oni komplexasi na dunemaulu nisu nista bolji ... tamo me je stentor kickao iz gilde pod obrazlozenjem ( neprijatan sam i nepristojan ) zato sto sam pitao ko je sve dosao do lvl50 i otisao iz gilde ( posto je ideja delom moja na forumu bila da to bude prelazni gild i da kad dodju ljudi na lvl50 da odu u the bastards koji je veliki gild ... ) i onda su tu pocela prokenjavanja iz ovog gilda se ne ide itd itd i niko nije otisao itd itd a onda sam ja pitao a figl ? posto njega znam .. ubrzo posle toga je usledio kick :P

To su srpska posla ... zavere ... svi su protiv nas ... mozda cak i pise u pravilima da nema rasnih/nacialnih podela na serveru ali naravno da niko ne cita licence notes ...

Edited by mohican

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

hmmm ja sam video gilde tipa "sweden force" "duch neshto" i to bash na dunemaulu.. a takodje i na shadow moonu i darksorrowu.

ima gomila gildova sa imenom zemlje.. e sada da li su oni banovani.. malo sutra.

Da li su oni bili uchesnici u ratovima zadnjih 10 godina, bombardovani zbog svoje gluposti ko mi, i radili onakve stvari koje si video na tv-u (slucaj srebrenica) - isto tvoj odgovor, malo sutra su to radili..

slazhem se skroz sa tjebetom, srpska posla to sa klanovima i gildama..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

tjiro igram wow malo vise od tebe i nesto se ne secam da sam video takve nazive gildi .... + serbian national guard se moze okarakterisati kao neka realna vojna organizacija i slicno koji su mozda ubijali neciju rodbinu i slicno .... cisto sumnjam da bi kod blizzarda prosla i imena gildi kao sto su cetnici ili ustase s tim sto bi moralo da im se kaze sta su ta dva posto sumnjam da znaju ... A da ne pominjem neka imena koja ukljucuju fasizam ili nesto slicno sto je iole poznatije gm-ovima

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Mohi mislim da svi znaju da igrash vishe WOW od mene, to je neminovno.. ali ja nisam tjorav i znam da sam video "Sweden neshto" i "Dutch neshto" i to u vishe navrata.

Ok, Serbian National Guard moze da se protumachi na vishe nachina i to shto kaze Highl1 isto stoji.

Link to comment
Share on other sites

Naravno da ima jos guildova sa nekim nacionalnim obelezjima i naravno da su samo ove iz Serbian national guard kickovali. Ali to je tako i sa tim moramo sto pre da se pomirimo. Jebe se bas Blizzardu da banuje Dutch Immortalis-e ili neke tamo sinove svedske ili kako vec nije ni bitno (ima ih pun qrac).

Link to comment
Share on other sites

Nema to veze sto imaju imena tipa Shweden... ili tako nesto.

Bitno je da oni nisu u svetu poznati kao teroristicka nacija kao sto nas smatraju.Tako da je glupo upste raspravljati na ovu temu.

Jbg moze im se...

ccc

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

A ni oni komplexasi na dunemaulu nisu nista bolji ... tamo me je stentor kickao iz gilde pod obrazlozenjem ( neprijatan sam i nepristojan ) zato sto sam pitao ko je sve dosao do lvl50 i otisao iz gilde ( posto je ideja delom moja na forumu bila da to bude prelazni gild i da kad dodju ljudi na lvl50 da odu u the bastards koji je veliki gild ... ) i onda su tu pocela prokenjavanja iz ovog gilda se ne ide itd itd i niko nije otisao itd itd a onda sam ja pitao a figl ? posto njega znam .. ubrzo posle toga je usledio kick :P   

To su srpska posla ... zavere ... svi su protiv nas ... mozda cak i pise u pravilima da nema rasnih/nacialnih podela na serveru ali naravno da niko ne cita licence notes ...

jel zaista The Retards prelazni guild?Deluje mi logicno s obzirom na presek clanstva po klasama(suvise malo priestova i donekle magova za iole ozbiljnije high lvl druzenje)

A sto se tice imena guilda, Serbian national guard, zaista nije u redu, zvuci kao tvrdo linijska(hardliner) desnicarska organizacija.Serbian guard doduse ne vredja nikoga i cudi me da su zabranili atribut Serbian u okviru imena guilda.

Choke on it !!!

Link to comment
Share on other sites

na Dragonmaw serveru ima gilda koja se zove Fists of Norway -toliko o tome da samo mi stavljamo ime drzave za ime gilda.Takodje vrlo je verovatno da se neki hrvat zalio GM-u jer nas ne podnose.Mog ortaka su banovali sa B.neta za warctaft III zato sto mu je nick bio "Zemunac".E onda ga je neki hrvat prijavio i rekao da je to nesto na politickoj osnovi i lik je popio ban.Inace hrvati vec godinama smatraju da Zemun pripada njima iz ko zna kog razloga i ustava pa nam se svete na ovaj ili onaj nacin.Sve u svemu zacin C

Link to comment
Share on other sites

Jeste, problem u selom imenu je po meni vishe "national" nego "serbian", a vi da ste iole pametni bili mogli ste da skrenente pazhnju nekome na to da zaista postoji XYZ guildova za Dutch, Danish, Nordic, Czech, CZ, Swedish itd u imenu...no dobro...navatali vas na brzaka...zbog pomenute rechi national ste bili laka meta...

for future reference - uvek u zhivotu kada imate dealings sa hrvatima (ne svim ali vetjinom & ne onima koji zhive ovde nego onima koji zhive u CRO) imajte u vidu da ih tangiramo svim i svachim i sa ce se dok je sveta i veka oni porediti sa nama iz nekih svojih internih patoloshkih pobuda, naravno lek je samo ih ignorisati, to ih najvishe boli =o)

Link to comment
Share on other sites

ljudi, jasno je sta je ciniti... :))))))))))

da bi komsiji crkla krava, treba je prijaviti blizz-u i problem je resen.

treba samo neko ko je dovoljno dokon da se ganja sa njima i da im objasnjava

da smo se svi mi uvredili nazivom njihovog guilda i sl...

Edited by batina

nema te logike koja ce me zaustaviti

Link to comment
Share on other sites

Sumnjam da je ban usledio zbog rechi "Serbian".

Mislim da bi sada bilo dobro napraviti guild sa nazivom slichnim vec nekom postojecem guildu. Recimo "Serbian Force" (posto postoji Dutch Force), ili "Serbian Domination" (posto postoji Dutch Domination), ili "Serbian Stompers" (posto postoji German Stompers). Ako bi banovali guild sa ovakvim nazivom mislim da bi imali sasvim dovoljno materijala za optuzbu o diskriminaciji na nacionalnoj (rasnoj [:)] ) osnovi. Mozda bi mogli da izvucemo i kakvu kintu [:D]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...