Jump to content

Hitovi za leto 2005


Recommended Posts

mislim da ce gorillaz-feel good dominirati

vec ga pustaju po svim klubovima tako da ce i na moru rulati

a posto su sve ostale pesme s albuma prosechne neverujem da ce zameniti feelgood

od onoga sto ce doci verujem da ce novi underworld biti ekstra...

soad je postao maximalno mtv fenseraja ( sto ne znachi da su loshi ) tako da cemo i od njih cuti dosta...

sve u svemu leto ce biti dojaja :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ako rachunas hit-ove po KAFICIMA i ostalim fancy pizdarijama na moru onda racunaj svaku MTV pesmu, eventualno malo onih starih benasijevih i junior jack-ovih hitova, + ako isti naprave neki novi sto verujem da hoce, ipak im treba jos komerc para...

Sto se tice klubbing scene, bice hit ono sto ce se pustati na exitu ove godine, kao na primer flash dance prosle godine sto je bio... I dan danas je hit :)

Link to comment
Share on other sites

smeh. to si zaključio po refrenu za 'BYOB'

brate nemoj me pogresno razumeti,gotivim ja sistem ali pogledaj i spot kako je nekako... i pesmu

i pogledaj koliko se puta dnevno vrti na mtvu i onda mi reci da nije mtv fenseraja.

daleko od toga da su zbog toga losiji ali gotivniji su bili za prvi album i toxicity...nekako se nisu prilagodjavali...

secam se pre 2-3 godine kad se pojavio sugar i war svi su pljuvali sistem, sad svaki dizel u bgu zna za njih i govori kako su dojaja...komercijala...jbg

Link to comment
Share on other sites

Realno gledano to ce biti

Milan&Jovanka - Udri brko po rakiji , vec se vrti svaki dan na Lasti i Dugi.

ali na listi se stalno smenjuju i Shemsa Suljakovic i Asim Bajric , mrtva trka ako mene pitate.

Nije Milan i Jovanka, nego Mara & Lole, jesi cuo bre!!!!! sem

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...