Jump to content

GUILD


Klindza

Recommended Posts

Koja strava i uzas ovaj ceo log, i stvarno sta ce smajli u redu gde ga obavestava da mora da smisli novo ime za gild?

A sto ga nije pitao po cemu je ime gilde u sukobu sa njihovom politikom?

Nakon sto je ugasen jedan srpski gild na Shadowmoonu zbog neodgovarajuceg imena ovo stvarno postaje sumnjivo, mada ja licno nikad ne bih nazvao gildu ni Serbian National Guard ni The retards jer prva se moze podvesti pod "national" sto je ocenjeno kao highly inappropriate u ovom spisku pa je zato i disbandovana a ne samo promenjen naziv, retardi se mozda moze svrstati u inappropriate (gde prakticno moze da se ugura sve i svasta) sto je manji prekrsaj ove politike, ali je ocigledno da mnoge druge gilde nisu stavljene na zub a nasa jeste.

Ne svidja mi se sto je rekao GM-u koje druge gilde nose taj naziv jer je sada i on uzrok disbandovanja nekoliko drugih gildi od kojih je i uzeo naziv sto je moralo da mu bude jasno kad je dao imena servera na kojim su te gilde.

Jedino sto moze da se uradi po ovom pitanju ako vam je stvarno stalo do imena gilde je da sto veci broj ljudi iz gilde otkaze svoje pretplate i blizzardu bude poslato pismo u kome im otvoreno kazete da ste otkazali i necete igrati dokle god ne rese taj problem, mozda GM dobije otkaz, a vama kao musterijama od kojih im dolaze pare posalju pismo u kome se izvinjavaju i mozda dobijete i gratis nesto jer ako veci broj ljudi odjednom prestane da im placa mesecnu pretplatu to ce itekako biti registrovano u blizzardu. Vama znam da nece pasti na pamet, ali ja im nakon svega necu vise placati, ovog meseca disbandovana je gilda na shadowmoonu u kojoj sam bio - zbog imena, potom je promenila ime a novo ime nije imalo veze ni sa cim nacionalnim pa je opet promenjeno. Sta drugo da zakljucim nego da ne zele moj novac. Hvala bogu nije WoW sve u zivotu, ne mogu da kazem da mi je zao ni gilde ni srba ako vas je nakon svega igra obuzela.

Aj samo kratko da objasnim nesto... Nisam stigao mnogo stvari da ga pitam jer sam se ja tada ulogovao samo da vidim koga ima online, jer mi je rucak skoro bio na stolu i onda sam se sa debilom zadrzao pola sata, jeo posle toga hladnu supu i hladno meso i jebo sam mu sve po spisku samo zbog toga...

Znaci, ja nisam uzeo odnosno ukrao naziv guilde od tih sa drugog servera, to ime je smisljeno ovde na forumu a ja sam tek kasnije kada sam gledao statistike video da ima jos 2 gilde, sa time da jedna ima 5 membera i nije aktivna a druga ima oko 20 i isto nije aktivna, znaci nisam nikoga ugrozio sto sam to rekao, jednostavno sam isao na tu kartu u fazonu kako oni mogu a mi ne...

Ja sam posle svega toga dobio i oficial warning on acount i zbog svega toga (naravno, to nije i jedini razlog, recimo samo kap u prepunoj casi) sam i napustio gildu jer se odjednom stvorila atmosfera da ce neko da jebe mamu GM-u servera a onda bi masovno doslo do gasenja acounta... Shvatio sam da je ta bitka izgubljena pre i nego sto je pocela i jednostavno se povukao iz cele price...

neko mi je ukrao kriglu...

Link to comment
Share on other sites

Djubrad belosvetska ... ako nazovem guild Lojavi Testisi i ako nekoga to uvredi to je zato shto ih i ima ! Ko god da je Retards shvatio kao uvredu i sam je jedan.Voleo bih da mi neko pojasni kako moze da se ulozi neka zalba, neshto cisto me interesuje jer izgleda da su se na Srbe nameracili .... I da josh jedna stvar - lik je pomenuo da ne sme "Blizzard" u imenu guilde.Mogu li da stavim B1134rd ili neshto slicno - vrzma mi se po glavi jedno ime za guildu cisto da ih testiram ;)

Link to comment
Share on other sites

Ma nemojte vishe, sve su to srpska posla, dajte ime guildu , veseli gnomi i igrajte igru, nedajte da vas ometa neki kreten.

@Demian proveri, mislim da nesme da se da besmisleno ime guildu, ili da tako nazovesh igraca primer: asd123. A ako im kazesh smisao, opet nesme :)

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

hehe nikad nisam razmishljao da lice da me banuju ... lik mi se zove SS i svi stranci ono fucking nazi :) :) :) :) :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Ma ne vodim se sad nacionalnom sveshcu jednostavno ako su vec tako azurni i korektni prema svakome ko se i najmanje pobuni - uzmesh lepo i kazesh ovaj nick na jeziku mog naroda znaci to i to - ne verujem da ce odmah tek tako da skinu,prvo ce da provere jel tako?Ok ako je tako onda bi trebalo da i suprotna strana (ostecena) ima bar neki nacin zalbe ili bar da moze prigovor da ulozi ili neshto .. Ovako mi se cini da su suvishe samouvereni ... jebiga josh uvek nisu LEAD u MMORPG mozda su malo isfrustrirani .....

Link to comment
Share on other sites

ma moguce da oni samo rade svoj posao. ko nza koliko drugih g je rastureno, ALI

isto tako je moguce da neki srbomrzac sedi u nekoj fotelji u blizz-u i odlucuje koga da zezaju,

lepo je covek objasnio da nije klinac, da je u igri zbog uzivanja itd..., ali ga ocigledno nisu ispostovali

sto vodi do zakljucka da kada ti se GM javi, odma' menjas ime g bez obzira na tvoje argumente, i

volju da se raspravljas sa njim.

neznam da li vam je po volji ime g na srpskom, ali "tabadzije iz srbije" ne zvuci lose ako ste

pretezno srpski orijentisan g.

i jos me zanima da li je pisao blizz-u i sta je dobio kao odgovor?

nema te logike koja ce me zaustaviti

Link to comment
Share on other sites

Mozda ne moze da se stavi "blizzard" ali bi moglo "blizard" sa jednim Z

Zakon je da ako se 10% imena razlikuje da moze da se koristi tj da taj chije je ime ne moze da vas tuzi za korishcenje njegovog imena and stuff. Samo bi blizzard verovatno srao bez obzira na to, zashto? zato shto im se moze...

Onda tuzish bliz i uzmesh pare :PP

btw offtopic (da ne otvaram nov topic..)

1. gde se 'smeshtaju' logovi sa chat-a? ako ne, onda ima li neki addon da pamti logove?

2. kako da udjem u IF LFG channel ako sam na nekoj drugoj mapi (recimo The Hinterlands) ?

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

a uostalom,ko shiri nacionalizam ako ameri(a blizz je njihova kompanija)

Ako mene secanje dobro sluzi blizz je kanadska kompanija ... a kanadjani se nesto i ne loze na nacionalizam ... ustalom kao svaki drugi zdrav narod ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Blizzard je Kompanija iz Irvinea, OC, California =o)

subsection Blizzard North je iz nekog grada severnije kod san franciska ali je isto kalifornija u pitanju

Vivendi Universal Entertainment division tj publisher je franciski (evropska kompanija je vlasnik i za americhko trzhiste) tako da kako si ti doshao do kanade ja ne znam =o)...a da se razumem u hladne zimske predele znaju svi koji su bili u winterspringu ;oP

Link to comment
Share on other sites

1. gde se 'smeshtaju' logovi sa chat-a? ako ne, onda ima li neki addon da pamti logove?

1 - ne smeshtaju se nigde, ima addon koji pamti, samo zaboravio sam kako se zove

Ae ako neko zna kako se zove addon neka kaze... [;)]

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...