Jump to content

Enleski


Recommended Posts

Sve je preuzeto sa ESL-a.

> hy! I have following probblem, yesterday I have announced myself in 2on2 insta ladder, must there him play id give. if I have done, only unfortunately, I have not selected unreal 04 separate irgent something else! id is same like they whom I have given in 1on1 ladder?! or? hmmm has only this play mistaken. if they could help me to change it.

> Hello I wanted to say which I Indian wrong league announced itself in internatinal the

Edited by MarkoL
Link to comment
Share on other sites

Nemam log, tj ne secam se kako se chovek zove, lik me startuje itd:

<lik> hi

<ja> hi

<lik> "insert random nebuloza na engleskom"

<ja> ???

<lik> can you german with me it will be a lot easier for me to explain

<ja> i don't speak german

<lik> PLEASE!

I shta ja onda da kazhem ? :D

Ei Aaniigoo 'Ahoot'e

Link to comment
Share on other sites

Nemam log, tj ne secam se kako se chovek zove, lik me startuje itd:

<lik> hi

<ja> hi

<lik> "insert random nebuloza na engleskom"

<ja> ???

<lik> can you german with me it will be a lot easier for me to explain

<ja> i don't speak german

<lik> PLEASE!

I shta ja onda da kazhem ? :D

buhahahaahahaha [:D]

legenda

EAT MY SHORTS

Link to comment
Share on other sites

Uf, ovakvih slucajeva sam doziveo milion, pogotovo na dota serverima

uveta: hello

lik: <nesto na nekom neodredjenom jeziku, svedski verovatno> uveta <nastavak recenice>

uveta: sorry, i dont understand you

lik: get lost, you retard

uveta: ?

Link to comment
Share on other sites

engleski al nema veze

doduse kad ja igram dotu nema prozivke, u stvari retko kad

imao sam goblina jednom i skupio sam neki bruka kesh nisu me nikad ubili i ja ono u fazonu "oces da ti sastavim aegis of the immortal ( 4 reinkarnacije )" on reko moze moze i ja mu pobacam sve iteme osim jednog i on krene sve iznova da kupuje a baza nam se unistava...

posle smo krenuli da se prozivamo :)))

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

engleski al nema veze

doduse kad ja igram dotu nema prozivke, u stvari retko kad

imao sam goblina jednom i skupio sam neki bruka kesh nisu me nikad ubili i ja ono u fazonu "oces da ti sastavim aegis of the immortal ( 4 reinkarnacije )" on reko moze moze i ja mu pobacam sve iteme osim jednog i on krene sve iznova da kupuje a baza nam se unistava...

posle smo krenuli da se prozivamo :)))

idi u neki sanitarijum

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

engleski al nema veze

doduse kad ja igram dotu nema prozivke, u stvari retko kad

imao sam goblina jednom i skupio sam neki bruka kesh nisu me nikad ubili i ja ono u fazonu "oces da ti sastavim aegis of the immortal ( 4 reinkarnacije )" on reko moze moze i ja mu pobacam sve iteme osim jednog i on krene sve iznova da kupuje a baza nam se unistava...

posle smo krenuli da se prozivamo :)))

Jao koji si car!!!

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

engleski al nema veze

doduse kad ja igram dotu nema prozivke, u stvari retko kad

imao sam goblina jednom i skupio sam neki bruka kesh nisu me nikad ubili i ja ono u fazonu "oces da ti sastavim aegis of the immortal ( 4 reinkarnacije )" on reko moze moze i ja mu pobacam sve iteme osim jednog i on krene sve iznova da kupuje a baza nam se unistava...

posle smo krenuli da se prozivamo :)))

Fisklani rachuni itd., haha <--- ah da :))))

Link to comment
Share on other sites

> ako nekog ne mrzi da prevodi - ovo je formalnost

za forum, i ti si kao sastavio ove igrace za all star, a tamo mi nesto pises kao da zoves stare igrace ali naravno dobre ok i nove ali ova lista ti je SRANJE izostavio si milion igraca a tu su kao neki novokomponovani likovi haha, nisam bas lepo pregledao listu

ali mi se cini da nema ni jednog igraca iz Novog Sada znas na koje mislim jos dok si igrao za vX

pa gde su: SaS-znas on je stari igrac a i bolji je od pola tih sa liste. OxO-o njemu ti nemam ni sta da kazem. Sigma-mozda nikada nije bio najbolji i vise ne igra ali si sa njim u ekipi osvojio najvise turnira ako se ne varam, a on je igrao cs dok je vecina sa te liste igrala red alert. gde su ti likovi koji su igrali za NT- Novin tim pa oni su bolji ne od vecine nego...znas ti koji su. I koja je to fora samo si otprilike zvao likove iz BG. i jebote zvao si ZMIJU ha ha ha ha . I samo da ti kazem da ti sa liste svi igraju dobro ali ima ih jos mnogo a ako si ti odlcio da pravis all star mogao si to sve lepo da organizujes i da pozoves mnogo vise ljudi i da bude prava stvar ali jebiga ali ovo ti je veliki - (minus) kod mnogo ljudi koji znaju da igraju cs i koji su ga sa tobom igrali jos od beta verzije.poz svima

nastavak> Hegelova formulacija zato glasi pojmiti ono sto jeste jer ono sto jeste um a sto je um to je i stvarnost a sto je stvarno to je i umno. To je panlogizam. Misljenje i bitak su jedno te isto. Prema tome zakonitost stvarnosti. Prirodu i coveka prozima ista umna osnova. Spoznavanje sveta nije nista drugo nego razumevanje umnog.

Druga bitna karakteristika Hegelovog shvatanja je dijalektika kao sveobuhvatna zakonitost po kojoj se sve zbiva. Dijalektika je nacin postojanja stvarnosti tj. nacin egzistencije apsolutnog duha a istovremeno i nacin istrazivanja te iste stvarnosti. Dijalektika je metod ali i stvarnost.

Ideja ili um kao apsolutna bit sveta razvija se kroz trochlani dijalekticki put: Afirmacija, negacija i sinteza.

Link to comment
Share on other sites

> ako nekog ne mrzi da prevodi - ovo je formalnost

za forum, i ti si kao sastavio ove igrace za all star, a tamo mi nesto pises kao da zoves stare igrace ali naravno dobre ok i nove ali ova lista ti je SRANJE izostavio si milion igraca a tu su kao neki novokomponovani likovi haha, nisam bas lepo pregledao listu

ali mi se cini da nema ni jednog igraca iz Novog Sada znas na koje mislim jos dok si igrao za vX

pa gde su: SaS-znas on je stari igrac a i bolji je od pola tih sa liste. OxO-o njemu ti nemam ni sta da kazem. Sigma-mozda nikada nije bio najbolji i vise ne igra ali si sa njim u ekipi osvojio najvise turnira ako se ne varam, a on je igrao cs dok je vecina sa te liste igrala red alert. gde su ti likovi koji su igrali za NT- Novin tim pa oni su bolji ne od vecine nego...znas ti koji su. I koja je to fora samo si otprilike zvao likove iz BG. i jebote zvao si ZMIJU ha ha ha ha . I samo da ti kazem da ti sa liste svi igraju dobro ali ima ih jos mnogo a ako si ti odlcio da pravis all star mogao si to sve lepo da organizujes i da pozoves mnogo vise ljudi i da bude prava stvar ali jebiga ali ovo ti je veliki - (minus) kod mnogo ljudi koji znaju da igraju cs i koji su ga sa tobom igrali jos od beta verzije.poz svima

auuu ko je ovaj debil?
Link to comment
Share on other sites

ja ... tj ... kako da objasnim :)))))))))

...

ne secam se ko je stvarno pisao taj gornji post, a drugi deo je tad bio flekajina signatura na ruru

uglavnom kad su bile prijave za prvi esl bila je fora da je MORALO da bude 200 karaktera kad se popunjavala prijava za admina i onda sam ja kopirao jel te 2 stvari u ona 2 polja ( kvalifikacije i zasto zelite da budete admin ) jer je meda pregledao aplikacije i sve je bila cista formalnost....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...