Jump to content

Aj pricajte...


Recommended Posts

e ovako...

juce se iscimao do ortaka,on kao skupio neku ekipu za tekmu,bilo njih 15-ak sa karaburme +ja...dok smo se skpuljali krenem sa ortakom da zameni evre i vidim Milicu Todorovic (neki od vas znaju ko je to:) ) onda udjemo u 25 pa do stadiona,pevali,zezali se...naravno se nadje uvek neka baba da prikenja nesto...e onda...na ulazu na tribinu su cak pipali i muda (da ne nosim mozda atomku?!) udjem i shvatim kako sam do jaja gladan i zedan,ali me mrzi da se guram kroz bagru...u poluvremenu se napijem vode,pa istrpeo sam glad do kraja,otisao u neki fast food kupio pljesku (koje li je kuche nastradalo) i pojeo,pa pravac gajbi! Noge me bole-umirem! lezim gledam tv,rek'o sad cu malo na net-KARU zaspim i spavao do 14h danas...onda blejao u KGB-u i dosao gajbi,sutra palim kod burazera na ispracaj (al' ce da bude pechenja) i tako....a vi kako te?

sorry ako sam smorio (kapiram da jesam)

@ch1zra do jaja ti nov avatar,si to ti??? :))

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

skroz sam se smorio jel mi se nije digla kita :((((((((((

sta moze da bude razlog??

1) popio 1l piva

2) to sto bash volim svoju ribu, a ne ovu koju sam hteo da karam

3) to sto je ona ravna ko daska a ja mrzim ravne ribe, makar imale guzu ko ova (blizu keyrinog ranga)

btw: nisam se osramotio jer sam reko da mi puko kondom dok sam ga stavljao, a ona je bila okrinuta pa nije nista videla..

help meeeeeee, necu da mi se ovo vise ponovi barem do 55-te [;)]

Link to comment
Share on other sites

spavao 2h, sad ustao i treba da krenem polako do sc-a :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ustao, pijuckam kafu, jedem sladoled i chitam forum. Napolju je strava vreme - vec 2 meseca u Moskvi sunchano 25 stepeni, pravo prolece - mislim da nikada u zivotu nisam video ovako dugo ovakvo lepo vreme [:D]

Idem posle na sajam automobila.

Kako ce da se zove i koji ce da mu bude nick? [:D]

Za sada znam samo da ce nik u svakom sluchaju pochinjati na "Z" - ipak je to porodichna tradicija [:D]

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

skroz sam se smorio jel mi se nije digla kita :((((((((((

sta moze da bude razlog??

1) popio 1l piva

2) to sto bash volim svoju ribu, a ne ovu koju sam hteo da karam

3) to sto je ona ravna ko daska a ja mrzim ravne ribe, makar imale guzu ko ova (blizu keyrinog ranga)

btw: nisam se osramotio jer sam reko da mi puko kondom dok sam ga stavljao, a ona je bila okrinuta pa nije nista videla..

help meeeeeee, necu da mi se ovo vise ponovi barem do 55-te [;)]

Nema izgovora :))

Mozda ti se shoralo od piva, pa zato.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

dosao, i idem da se komiram do nekih 17:00... onda tush, jelo pa piwooooooo////

uff... zajebava stomak/glava od sinoc :\

al neka... vredelo je.. ipak, slavio sam sto necu postati tata sa 24 [:D]

mnogo volim da stiskam ovaj enter, onda nalupam post u vise redova, pa izgleda da sam kao rekao nesto bas bas bitno i sadrzajno... a samo serem.. al neka, ql je to...

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Vratio se sa prvog dana WCG-a, ne znam gde se nalazim od umora, spava mi se do jaja, idem na kunt chim overim rur...

Nocas me je onaj car od Highl1-ja probudio u 3(a nisam spavao celu noc pre ove), da mu nadjem na netu i poshaljem link uvecane slike njegove tastature, jer ju je debil rasklopio, i nije znao da je sklopi. Posle naravno nisam mogao da zaspim odmah...

Link to comment
Share on other sites

wratio se sa wcg-a. Razocarao sam se kada sam video koliko klinci zabadaju hardver...preko sluski, miseva pa cak i najbanalnijih prijemnika za wireless misheve (pri chemu idiot ne ukrade i sam mish, valjda da ne bude upadljiv, ili to ili nije imao dovoljno velik dzep ). ocekivao sam (dobro ovo je prvi put da sam isao na WCG pa sam mozda i nerealan) vishe ljudi jer je poslepodne bilo uglavnom prazno i bilo je skoro svuda slobodnih kompova.Ali mozda je i bolje tako

Ali ipak moram da kazem nesto sto me je iznenadilo - nisam znao da su deo Sava Centra pretvorili u salu tj. restoran za svadbe (kada se udje na gornji ulaz, pa desno...). Sava centar nije neki kongresni centar, u poredjenju sa svetskim objektima te namene, i mislim da objekat koji je jedno vreme sluzio za svetske samite i filmske festivale ne bi trebao da se spusti na nivo svinje sa jabukom...

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

wratio se sa wcg-a. Razocarao sam se kada sam video koliko klinci zabadaju hardver...preko sluski, miseva pa cak i najbanalnijih prijemnika za wireless misheve (pri chemu idiot ne ukrade i sam mish, valjda da ne bude upadljiv, ili to ili nije imao dovoljno velik dzep )

Mozhda je zabo misha sa nekog 2. kompa [:D]

Link to comment
Share on other sites

da, postoji i ta mogucnost. valjda klinac nije hteo da samo jedan lik mnogo izgubi, pa je skupio plen na dva mesta. Bilo kako bilo, nije mi jasno zasto toliko kradu...

eh ovo sam zaboravio...

malo pre dobih na email i razvedrilo mi veche

ga050827.gif

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Prekjuce se vratio iz bolnice. Sastavljao se ceo dan. Legao mnogo kasno. Ustao u 7 zbog WCG-a. Zabo u 9.00 SC. Do 5 bio na Rur standu (i okolini). Odusevio se i desavanjem (wcg) i likovima (rur). U povratku kuci mi javili da je adsl gotov. Sada jedva drzim oci otvorene, razmisljam kako cu da arcim ovaj adsl i devojcicu :) sutra, + pod obavezno moram da svratim na WCG.

p.s. Mnogo gotivim te male stripove. Kao sto Lale kaci u vestima, ili Iguana ovde. Di se snabdevate tim?

edit1:Au bokte, kolko se na forumu nakupi materijala za citanje u roku od 5 dana...

edit2:Au bokte, kako su surove kgb domacice@wcg...

Edited by noodle
Link to comment
Share on other sites

Uf, vratio se sa WCG-a, treba nesto da spremim za tu neku RUR-ovu hardversku prezentaciju. Poneo kuci mali Asus-ov notebook koji je mnogo simpa, ono stao mi je na sto tamo gde mi inace stoji produzni :) I produzni zavrsio na WCG-u, a sutra izgleda ide i napajanje, da pokusamo da vidimo sta moze taj 7800 SLI...

edit2:Au bokte, kako su surove kgb domacice@wcg...

Najbolji mi je komentar "Sva sreca pa su vidno obelezile G-tacku"*

*-Za one koji nisu bili: devojke imaju KGB ispisano preko dupeta, a G je tacno u sredini jelte [;)]

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...