Jump to content

Aj pricajte...


Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nisam otisao na dane piva...smor...neki ljudi su gola govna...razocarenje...

Sad sedim za compom, pijem crno niksicko i spamujem po forumu...jbg...

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

posle paintballa sam vozio ivu u onu njenu materinu, pa sam onda vratio pajsera migšu gajbi, pa sam opet išao da kupim nešto za večeru.. prekoputa šiša se otvorio neki novi has, pa u sklopu promocije dele hranu za dž.. naravno, pola okolnih blokova se sjatilo, red do mojega.. neverovatan smo narod, govna bi pojeli kad bi neko najavio da se od ponedeljka naplaćuje jedenje govana..

glupe zene [roflmao]

+

puko boga oca na flashu crvenog vina i dve cashe...

dve strane iste medalje :)

chizra, provaljen si, romantičan si skoro kao igi (koji je etalon za romantičnost). pri tom, ne mislim da je to negativna osobina, samo kažem..

Inace evo sad idem da se kupam i perem od ovog paintballa pa cu da legnem i gledam tv.

ccc, prvo se peri, pa onda za komp!

Link to comment
Share on other sites

Ma kakvi prvo da se perem, dok se ja okupam, obrijem, sredim, ovo ono, sto godina mi treba, pa mi je lakshe to da uradim pa na gledanje tva ... komp sam iovako mor'o da overim da ne bih propustio neke vazne mailove. A sad tek treba da ih pishem, to ce biti zanimljivo.

Link to comment
Share on other sites

Ja bi ih pravio svaki dan :P

Aaaa sad krbuljam neki server, instaliram ubuntu jer slack nije hteo da nadje disk i u totalnom sam smoru jer moram da kupujem jos jedan kabel pa da budzam mrezu pa da podesavam ovo djubre da radi kao ruter, zasto sam ovo rekao, pa jer nemam sta pametnije a i ovo mi je ubilo ceo dan.

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Au mile, naleteo sam na crvenu bonzitu, super miks, cokolada dole, a gore regularna bonzita sa meshanim vocem, pojeo sa 5 komada i josh bih.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Au mile, naleteo sam na crvenu bonzitu, super miks, cokolada dole, a gore regularna bonzita sa meshanim vocem, pojeo sa 5 komada i josh bih.

A jel to ono sto nisi znao sta je onomad na adi kad smo pricali o bonzhiti? Ne mogu da verujem da si je tek sad prob'o?

Link to comment
Share on other sites

A jel to ono sto nisi znao sta je onomad na adi kad smo pricali o bonzhiti? Ne mogu da verujem da si je tek sad prob'o?

Ej covece, 'nash ti 'de ja zivim? :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...