Jump to content

Aj pricajte...


Recommended Posts

Video sam najsveziju bivshu sa nekim likom u gradu i skroz popizdeo, Kuliram je i kazem sebi kao boli me kara i sve ok dok je ne vidim , kad je vidim , POLUDIM , dodje mi da skocim na lika da ga rastrgam , ne znam sta mi je , sto je najgore muvali smo se pre nedelju dana...POPIZDECU OD DEVOJAKA!!!1111

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

to ti pricham :)

Najlakshe cu da ti objasnim ovako ...

odlično objašnjeno - štaviše, znam tačno na koju ulicu misliš :)

overiću ovih dana, nije mi keva tu pa će pasti hranjenje po raznim džank fud ispostavama :)

Link to comment
Share on other sites

jbt. ovo je vec 2570.ta poruka [:D]

btw. Longeyy choveche... i ja cu da poludim zbog ove moje...

raskinula... pa nakon mesec dana kada sam nashao drugu pochela da histerishe i ona nashla nekog na dan-dva... i posle kada smo prichali krivi mene kako sam ja unishtio vezu...

i na kraju, nadjemo se da raschistimo stvari... i saznam da je imala josh jednog lika 10 dana nakon raskida... i sada hoce da se mirimo... jbt. mnogo su bre komplikovane :(((

Link to comment
Share on other sites

Ma bre jako su komplikovane , sad sam u isto vreme i besan i skenjan i i i ne znam sta da radim skroz pizdim i kontam da namerno to radi , idem negde da se nacirkam , ali necu ni to jer samo cu probuditi josh dublje emocije i bitje sranja , sad cu da je zovem da vidim sta ce biti i onda pravim plan sta i kako dalje...

Link to comment
Share on other sites

[grr] jebene zene [/grr]

ja veceras sedim kod ortaka, pikamo heroje, kad odjednom krece creeping death...

ona obozava jebenu metallicu... samo mi se grlo steglo...

enivej, nebitno.. rekao sam necu vise...

sutra faking ispit...

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Juce na programu bio roud trip nambr 3.

Dvorac Bogdana Dundjerskog.

Lepo je sredjeno.

Nocenje sa doruckom je oko 2000 pa ozbiljno razmisljam da izvedem neku akciju i odem na nocenje sa devojcicom.

Samo je klopa nikad gora.

Sad mi se place kad se setim pljeke iz Perpera pre neki dan. :(

Vec razmisljam o dorucku. Njam, njam. :)

Upisao vanredno trecu godinu gimnazije. Napravili izuzetak zbog zdravstvenog stanja. Malo se zentam kako cu to sve da izvedem. Navikao sam da se idem na "dvojcicu - trojcicu" sa znanjem sa casova, pa se zentam.

Link to comment
Share on other sites

Ma meni je bilo najjace,sa noodle-om i njegovima smo isli u Becej u neki dvorac,Fantast(Dundjerski),najeli se napili i aj kuci...!nema zajebancija!Ali u putu bilo najjace,viko sam prolaznicima SLANINE,ma bila havarija...al sledeci put ja vozim! [^]

P.S.Sorry drustvo,prvi put sam ovde i to...greskom sam postavio topic,a ne post...ono sorry [V]

Link to comment
Share on other sites

skinuo premier league manager i provalio da je nikad gori krsh

i dalje se smaram, ali chetvrtak ce da izvadi stvar, nadam se

dajte taj fax da pochne, barem neshto da radim (a onda kad pochne cu da kukam kad ce neko besposlicharenje..)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Josh jedna neprespavana notj.

<edit> Deda je doneo vrutj hleb iz pekare i kupio je kulena , davno se ovako nisam najeo , znaci pojeo sam ceo hlep onaj veliki i dve kisele pavlake i pola litre jogurta , trenutno ne mogu ni da dishem.<edit>

Edited by Longleyy
Link to comment
Share on other sites

1. Vege mi premasio topik 2002 do 2002... :(

2. Mislim da govorim u ime svih kada kazem: Zene su ###### ##.

17:16 minuta, utorak... Zove me bivsa da mi javi kako ide u Temerin sa drugaricama... Nasla je mesto gde ima jeftin donji ves (tipa grudnjaci su 100 din), i lepo mi rekla sta ce sve da kupi...???

Koji je to fazon?

Edited by Crash Override
Link to comment
Share on other sites

Ustao i doručkoavao i pitam se što sam ovako poranio...smor.

Kako mrzim prokleti reinstal Wina... Već dve godine trubim kako ću da ghostujem Win posle instalacije da se ne bih zajebavao više, ali nikako to da uradim. Moraću da nateram sebe da to obavim sutra...

same

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Na poslu, sklopio sam juche 3 shuttle i jedan qubic komp. Hocu shuttle kuci!

Danas cu da muchim Motorole:

motorolas.jpg

Lepi telefonchichi [:D]

jesu lepi, ali su krsh, probao sam sve, i te starije sa slike e398,v600, razr v3, v500 i te novije razr v8 i v5, i isto sranje drugo pakovanje, kamere loshe, softver krsh i prepun bagova, zaobici u shirokom luku shto se tiche kupovine

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

1. Vege mi premasio topik 2002 do 2002... :(

2. Mislim da govorim u ime svih kada kazem: Zene su ###### ##.

  17:16 minuta, utorak... Zove me bivsa da mi javi kako ide u Temerin sa drugaricama... Nasla je mesto gde ima jeftin donji ves (tipa grudnjaci su 100 din), i lepo mi rekla sta ce sve da kupi...???

Koji je to fazon?

Nadam se da si ispao musko i da si je napusio [b)]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...