Jump to content

Aj pricajte...


Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ooooootjuuuu tamo da zivim. 24/7 goth style.. depressive is the way!

Heh,dal si normalan?Bre ovo vreme jebe u mozak,oblaci,pa kad krene ona sitna kisica cas oce da padne,cas nece.Stalno je nesto tamno,neki los trip.Nedostaje mi vreme iz Beograda...Al samo vreme.I da,ribe! ;)

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Polozio sam jos jedan jebeni ispit (hek-trik ili kako se vec kaze geek fudbalskim jezikom) tako da ono sada mi se zavrsio ispitni rok i krenuo sam u neko ozbiljno planiranje za mere ono bice neka malo veca ekipa verovatno (nas 6-toro) [:D]

Link to comment
Share on other sites

smoren.. pokisao kao 'cka... nesto se malo poklao sa devojkom zbog nekih gluposti... i sad tako blejim i skidam muziq... a grmi i seva, pa je** kewe.. samo cekam kad ce da mi nestane struje, pa da bude "just a perfect day"...

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Heh,dal si normalan?Bre ovo vreme jebe u mozak,oblaci,pa kad krene ona sitna kisica cas oce da padne,cas nece.Stalno je nesto tamno,neki los trip.

Aaaaaaaaaaaa molim te "boze" jednog dana da se neshto desi da nekako zavrshim u Engleskoj.. otju tamo da zivim.. plizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz!

Link to comment
Share on other sites

meni sinoc doslo da se ubijem, bez zajebancije.. bas je bilo kick-ass vreme za to..

pada kisa, seva ko ludo, sa asfalta se dize ona niska magla (isparava) a ja 140 km/h po sredini puta od tamo nekog znj vilidza (40 km udaljeno btw) i niko mi nije dosao u susret :((

cak sam i onaj "death note" ili kako se kaze snimio na mobilnom i snimao ceo put do kuce..

bas je bilo kick-ass, tjira style [:p]

Edited by xenomorph
Link to comment
Share on other sites

meni sinoc doslo da se ubijem, be zajebancije.. bas je bilo kick-ass vreme za to..

pada kisa, seva ko ludo, sa asfalta se dize ona niska magla (isparava) a ja 140 km/h po sredini puta od tamo nekog znj vilidza (40 km btw) i niko mi nije dosao u susret :((

cas sam i onaj "death note" ili kako se kaze snimio na mobilnom i snimao ceo put do kuce..

bas je bilo kick-ass, tjira style [:p]

Kada te netje, bash te netje. Najavili su slichno vreme u utorak chisto da znash.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam ustao u 9 zbog SK i coL-a, chisto da malo gledam, legao sam kasno sinoc i skenjan sam ceo dan, a josh necu vecheras moci da gledam coL, bicu u gradu... Boli me glava, zhedan sam, cale vishe ne da da uzimam iz radnje robu, skenjavam se josh vishe, dao sam drugu wc3 cd-key na par dana, ne mogu ni to da igram, cs mi se bash neshto ne igra, ne gasi mi se komp, downloadujem neke stvarcice, sestra smara da pijem ledeni chaj, ja je sad teram iz sobe, otvaram ladlu, u jbt, pa ostalo mi je 100 dinara od juche, nadrx, idemo do sopstvene radnje da qpim sok, gledam po sobi, krsh, sad ce doci keva da kenja da spremam, i to me mrzi, ne znam shta cu, ova zhega, sava budjava, chekam da malo zadje sunce pa na basket...

Edited by domiNus
Link to comment
Share on other sites

meni sinoc doslo da se ubijem, bez zajebancije.. bas je bilo kick-ass vreme za to..

pada kisa, seva ko ludo, sa asfalta se dize ona niska magla (isparava) a ja 140 km/h po sredini puta od tamo nekog znj vilidza (40 km udaljeno btw) i niko mi nije dosao u susret :((

cak sam i onaj "death note" ili kako se kaze snimio na mobilnom i snimao ceo put do kuce..

bas je bilo kick-ass, tjira style [:p]

Baj d vej razumem da hotjesh sebe da ubijesh ali ne kapiram zashto zelish da ubijesh ljude koje ne poznajesh i koji ti nishta nisu skrivili? Shta mislish da ti je u susret doshla petochlana porodica? I josh na kraju da ti prezivish a oni svi poginu..

Mene bi bilo sramota da onako neshto kazem.

Link to comment
Share on other sites

Cyro, mislim da bi tebe izbacili iz ludare zbog depresivnog uticaja na pacijente ...

[:D][;)]

E bio sam jednom u ludari, NIKADA VISHE bre!

Inache shto sam se isfleshovao sada.. znachi pogledam kroz prozor, vedro nebo.. posle 5 minuta chujem grmljavinu i kao "WTF ROFL OMG!!!11" (aj em gik, du not dzadz me koz det!), vidim vedro i kao "ma okej je, istripovao sam se neshto." Posle manje od 30 sekundi OPET GRMI.. a ja "JEBOTE" i tek onda odem na drugi prozor, suprotan i vidim da odande dolaze oblaci i da su skoro iznad moje zgrade ali nisu preshli dovoljno da ih vidim sa prozora iz moje sobe! Ali mislim da nisam provalio mogutjnost da oblaci dolaze sa druge strane (jerbo od kako znam sa sebe vidim kishu da dolazi iz pravca Beograda!) kapiram da bih zavrshio u ludnici uskoro.. totalno sam prso bio! I eto tako.. slusham ceo dan muziku, malo se tripujem, idem na more za par dana (aaaa ne ideeee mi se, otje neko umesto mene? :/)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...