Jump to content

Aj pricajte...


Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Idem u sutomore, kum ima gajbu pa ce biti tamo sa zenom, i tako, malo cemo da se druzimo i ostali radovi. Mada nesto ne nameravam tamo da se kupam, pre cu u chanj na kupanjac, 4km do chanja, 45 minuta peske, laganeze..doduse, prosle godine je prsla tamo sezona, nije bilo puno ljudi pa je bilo cisto more, ako tako bude i ove, a verovatno hoce jer ce masa ljudi u tursku/grcku/bugarsku, onda bih mogao i tamo da se brcnem...treba mi cista voda zbog izdrkanih sinusa, a i imao sam upalu uva, ne zelim je opet..kao ni da sjebem stomak ako slucajno progutam malo vode i slicno..de ces ti?

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

haha

kako da maknem ovo ELVES & ove rankove (jer mi se stalno pojavljuje iako ga maknem)

ja nemam pojma ni sta je, ni kako se namesta

al sam nesto cackala & trt :)

nadam se da ce mi neko odgovorit jer me jako nervira! :(

Edited by fnZbB

Out of reasons to charm you.

Link to comment
Share on other sites

haha

kako da maknem ovo ELVES & ove rankove (jer mi se stalno pojavljuje iako ga maknem)

ja nemam pojma ni sta je, ni kako se namesta

al sam nesto cackala & trt :)

nadam se da ce mi neko odgovorit jer me jako nervira! :(

Naravno, da nije napisano ovakvim fontom, ne bi i

Link to comment
Share on other sites

Shta ce to biti kada ti ne pijesh kafu?!? :)

Chekam da se zavrshi danashnji radni dan pa da se opet bacim na GTA:SA. Subota je inache tradicionalno dobar dan po mom nedeljnom kalendaru - shta vishe chovek da pozeli u zivotu - excellent sex + GTA [:D]

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Bio sam danas na faxu, kao, ako hocemo da polazemo taj ispit koji se polaze danas, ali za 10 dana, moramo da dodjemo i kazemo. Naravno od 50 ljudi samo je jedan ostao da odgovara. Video sam Dandija koji mi je stegao ruku i sad ne mogu da igram stoni tenis. U stvari mogu. Idem sad da opiknem jednu partijicu. Vojska je mnogo zajebana stvar.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...