Jump to content

Metro Nacionalni Kup Wc 3 1v1 Turnir 25-26 jun


Recommended Posts

Ovo je zvanicna najava za turnir.

25.6. ce poceti turnir u igraonici Relax, u 10:00 sati.U 15:00 ce se prosiriti na Atg-arenu i zavrsice se u 20:00 tj kad ostane 8 ili 16 ljudi u zavisnosti od prijavljenih.Drugi dan se igra u Atg-areni, to je zavrsnica turnira to ce igrati tih 8 ili 16 ljudi.

Ufur je 400 dinara.

Kesh doneti LICNO u KGB ili MOJO.

Kontakt telefoni: MOJO - 3370-616

KGB - 3370-520

ili uplatiti na zhiro rachun, CHUVAJTE PRIZNANICE MORATE IH DONETI NA TURNIR!!!!!!!!

broj racuna za uplatu ucesca:

Vojvodjanska banka

Predrag Milosevic

broj ziro racuna: 355000000901002282

poziv na broj: 7841000573

svrha uplate: "( ime ekipe-mesto) za Metro WC 3 turnir"

Igracemo winner/loser sistem(winneri na bo3 a loseri bo1).

Mape ce biti :

1.kolo - Echo Isles

2.kolo - Gnoll Wood

3.kolo - Lost Temple

4.kolo - Twisted Meadows

5.kolo - Turtle Rock

To su mape koje ce se igrati kao prve po kolima a za drugu mozete izabrati bilo koju od navedenih s' tim da ne moze da se ponavlja jedna mapa 2 puta u mechu(tipa igras prvo kolo gnoll, izgubis, i ne mozes da biras gnoll kao drugu mapu).

NAGRADE !

---------------

Kao prvo, na dodeli tje biti i cice.. nadam se da nemate neko problem da vam prelepa, oskudno obuchena devojka dodeli nagradu :)

(by Sima Fuse

Edited by Crovax
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ovo je zvanicna najava za turnir.

25.6. ce poceti turnir u igraonici Relax, u 10:00 sati.U 15:00 ce se prosiriti na Atg-arenu i zavrsice se u 20:00 tj kad ostane 8 ili 16 ljudi u zavisnosti od prijavljenih.Drugi dan se igra u Atg-areni, to je zavrsnica turnira to ce igrati tih 8 ili 16 ljudi.

Ufur je 400 dinara.

Kesh doneti LICNO u KGB ili MOJO.

Kontakt telefoni: MOJO - 3370-616

                        KGB - 3370-520

ili uplatiti na zhiro rachun, CHUVAJTE PRIZNANICE MORATE IH DONETI NA TURNIR!!!!!!!!

broj racuna za uplatu ucesca:

Vojvodjanska banka

Predrag Milosevic

broj ziro racuna: 355000000901002282

poziv na broj: 7841000573

svrha uplate: "( ime ekipe-mesto) za Metro WC 3 turnir"

Igracemo winner/loser sistem(winneri na bo3 a loseri bo1).

Mape ce biti :

1.kolo - Echo Isles

2.kolo - Gnoll Wood

3.kolo - Lost Temple

4.kolo - Twisted Meadows

5.kolo - Turtle Rock

To su mape koje ce se igrati kao prve po kolima a za drugu mozete izabrati bilo koju od navedenih s' tim da ne moze da se ponavlja jedna mapa 2 puta u mechu(tipa igras prvo kolo gnoll, izgubis, i ne mozes da biras gnoll kao drugu mapu).

NAGRADE !

---------------

Kao prvo, na dodeli tje biti i cice.. nadam se da nemate neko problem da vam prelepa, oskudno obuchena devojka dodeli nagradu :)

(by Sima Fuse

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

hehehe [:D]

ma bro skilla :D

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

,Jun 24 2005, 16:05]

haha :D

bice vrh ovo cya sutra ^^

da bice za neke npr koji su iz BGa a mi koji smo iz NSa ili nekog drugog grada kojima treba samo oko 2000,3000k dinara za 1 jebeni usrani turnir,a da nepricam da su karte za voz i bus izgleda poskupele za duplu cenu,ustvari za voz je sigruno karta je 400 din,ucesce 400 din to je vec 1000k i da nepricam josh sto cu da budem u bgu 2 usrana dana jer retardirani sponzori ili org ko vec ne mogu da naprave normalan turnir,i onda josh da neprcicam sto treba da se cimam kod nekoga da prenocim,sto fata lepo kaze zasto je sada jebenih 400 din ucesce?Zato sto su kao vece nagrade?Pa mi sami sebi pravimo te nagrade,jer sve ide od ucesca na 1,2 i 3 mesto...i onda josh kao neki skriveni usrani sponzori koji kao i svaki put uvek ispale.....

I onda sto je najgore svi treba da dodjemo u subotu da bi igrali do top16,pa picka mu materina valjda se jebeno zna ko je top 16 ili top8,pa neka se onda oni koji nisu u tih top 8 dodju odigraju u subotu i prvih 8 igra za nedelju i + onih top 8 sto se vec zna to je top 16.A ne tu komplikujete sve .....znaci bash sam pricao sa svima iz NSa i 3 cemo da razmislom dali cemo da dodjemo na ovaj turni.... tt

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

ovih 400din je sala?

btw nagrade su prvo bile 16k,10k,6k onda su odjednom pale na 12k,8k,3k,1.5k,0.5k a sada su 8k,4k,2k,1k :) hehe do sutra ce biti jos manje, kontam da je to zbog slabijeg odziva ali ono do jaja su sponzori lol!

Edited by YuRi-
Link to comment
Share on other sites

da,wc3 u 15h

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...