Jump to content

PALADIN


Klindza

Recommended Posts

  • Replies 190
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ha ha ala ti je trebalo to da otkucas, ja cekam da vidim sta ces da napises vec 10-ak minuta a ti ono dva reda :)))

ma slazem se ali desava se da pukne dva crita itd

Da otkucam taj post mi je trebalo mozda negde oko 1 min , odakle ti ideja da sam kucao post 10 min ????

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Ali koje vi gluposti pricate....pa paladin je (uvek bio) party leader...support heroj,sa odlicnim mogucnostima za borbu...osim tog divine shielda , sta je jos imba? i sto je to uopste imba? sta shamanov vuk nije imba???? LoL ! ! !  pa shamana koji zna da igra realno ne mozes ubiti ( osim ako ste u duel modu jel tu ne moze da bezi) paladin je keva rasa i end of story...

E ljudi jebote sada ste me zacisto zbunili.....Ovaj kaze bolji paladin, ovaj kaze bolji shaman sada moram da biram 2 sata treceg chartera zbog vas!!Po mom misljenju istina je da je malo noob igrati sa pajom i to da samo deca igraju sa njim uopste nije tacno-lik koji igra sa njim je moj komsija koji ima 28god.!!!??!Sto se tice shamana on je po meni izazovniji i uzbudljiviji za igranje a u tome je cinimi se i poenta igre.....P.E.A.C.E

It is always gonna be like that....

Link to comment
Share on other sites

Rekao sam vec milion puta i reci cu opet .... dobar shamy dobija dobrog paladina i to je axiom .... i molim shamane/paladine koji ne misle tako da se ne javljaju jer onda ne spadaju u kategoriju DOBRIH shamana/paladina ...

A paladin je meni licno dosadan za igru i zato ga ne gotivim za razliku od shamana ...

Edited by mohican

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Jedno pitanje i pomoc???

Zasto kada npr: dodjem u Stormwind kod Paladin Trenera i treba da naucim REDEMPTION (uskrsnuce) taj trening mi nije omogucen i markiran je crvenom bojom.

Redemption je koliko znam dozvoljen od 25lvl-a.

Ja sam Dwarf/Paladin 29lvl.

Sto se tice igranja sa Dwarf/Paladinom ja sam zadovoljan.

Svaka rasa ima svojih prednosti i mana. Ljudi igrajte sta vam se najvise dopada i sta vam najbolje lezi. WOW je super zabavna igra za lepo druzenje, a ne da bi se prepucavali koja je rasa bolja, a koja losija.

Obicno sa Paladinom drzim kada je neki okrsaj po nekoliko igraca sa healom, a ume i da dobro udari i da se izvuce kada je gusto.

Link to comment
Share on other sites

Hvala!!!

Razmisljao sam o tome, nego ajde da pitam jos nekoga za savet.

Ajde pronaci cu u talentima gde je!!!

Stalno mi kukaju kada neko izgine da ih ozivim i ja im kazem da nemam tu mogucnost i ljudi se krste i hvataju za glavu.

Mada, priest je tu za te stvari.

mogao si da zavrshish kvest za ressurect josh na 13om lvlu valjda ili ranije ne secam se tachno

uvek moze bolje...

Link to comment
Share on other sites

Mada, priest je tu za te stvari.

za nekoga ko nije pokupio jedan mnogo koristan spell bas lepo prosipas mudrost. znas, nije priest lik koji ima tri grupe magija i sve su usmerene ka lecenju i ozivljavanju drugih. ima on mnogo drugih i korisnih magija sem lecenja kojima moze da doprinese party-u.

Link to comment
Share on other sites

za nekoga ko nije pokupio jedan mnogo koristan spell bas lepo prosipas mudrost. znas, nije priest lik koji ima tri grupe magija i sve su usmerene ka lecenju i ozivljavanju drugih. ima on mnogo drugih i korisnih magija sem lecenja kojima moze da doprinese party-u.

ipak bolje da se drzi lechenja

kao shto svaki normalan priest radi u end game instancima...

uvek moze bolje...

Link to comment
Share on other sites

Totalno cudno.

U guildu je neko krenuo sa paladinom pa se raspitivao za nesto i neko je iz guilda rekao da ima jedan lik(misleci na mene) i da igra jako cudno i zanimljivo.

Paladin je, a igra kao warriors. Jako cudno.

Mada ja volim malo da experimentisem.

A sto bi me izbacivali iz grupe, kada sam do sada bio mali milion puta i super je bilo. Cak su mi se zahvaljivali na kraju na pomoci.

Ja sa osnovnim healing manama drzim po nekoliko igraca u samom fajtu.

Dobro u pravu ste za redemption. Treba da ga imam, to je za paladina.

Samo nemojte da skacete kao kobci na mene.

Link to comment
Share on other sites

Totalno cudno.

U guildu je neko krenuo sa paladinom pa se raspitivao za nesto i neko je iz guilda rekao da ima jedan lik(misleci na mene) i da igra jako cudno i zanimljivo.

Paladin je, a igra kao warriors. Jako cudno.

Mada ja volim malo da experimentisem.

A sto bi me izbacivali iz grupe, kada sam do sada bio mali  milion puta i super je bilo. Cak su mi se zahvaljivali na kraju na pomoci.

Ja sa osnovnim healing manama drzim po nekoliko igraca u samom fajtu.

Dobro u pravu ste za redemption. Treba da ga imam, to je za paladina.

Samo nemojte da skacete kao kobci na mene.

Imas srece sto si to okacio ovde,jer da si to isto napisao na nekom stranom forumu,skakli bi na tebe kao napaljeni kerovi...

-------------------------

WoW Server: soon to be updated...

Character: soon to be updated...

Link to comment
Share on other sites

Pa forum je tu da bi se problemi resili i nisu svi u WOW-u profi preletaci iz Warcrafta 3. Ima u igri dosta ljudi koji su po prvi put u War svetu i preko WOW-a su polako zavoleli i Warcraft 3. Ja sam od starijih igraca koji je uzivao u Falloutu, BGtu, Arcanumu, Diablu, Star Craftu, ali sam uvek Warcraft zaobilazio. Zavoleo sam ga posle WOW-a. Mislim da je to OK.

Link to comment
Share on other sites

Redemption spell dobijas kao quest reword na valjda 15 ili 20lvlu. Ja sam ga uzeo u Catedral squeru u SW u crkvi kod paladina u glavnom holu, on ti inace i daje skoro sve paladinske questove ako igras kao human. (nisam sto posto siguran ali otprilike tacno) Valjda treba da procitas neku knjigu ili tako nesto, davno bese kada sam odradio taj kvest. U svakom slucaju ne dobijas ga kroz talente nita ga ucis kao normalan spell bar ne skil1. :)

Ako se setim detaljnije napisacu tacno.

Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

ma morash da imash ressurect... da nemash ress ti je besmisleno ko da nisi nauchio holy light...

uvek treba... pogotovo sa klincima koji se strche agruju i onda vajpuju ceo party... pally jedini ima shanse da ostane ziv u teshkom fajtu i da ressuje ostale... u tome je svrha

Edited by pimpin`

uvek moze bolje...

Link to comment
Share on other sites

Probacu danas.

Ovo je totalno ludo.

Mislim da sam quest pokupio od njega.

Nista mi nije jasno.

Ocigledno da sam preskocio tog lika u katedrali, jer sam odmah potrcao kod paladin trenera jer sam imao gomilu novca pa sam istrenirao gomilu mana i nisam mogao da cekam.

Ok, hvala jos jednom na pomoc.

PS: Sinoc sam u instanci bio sa nekim likovima i lepo smo se zabavili, ali jedan dwarf je zaginuo i sad smesno/tuzna scena, stojim iznad njega i covek moli za ress a ja bespomocno gledam.

Link to comment
Share on other sites

Bio sam u Catedrala Squeru i nema tog questa.

Aj, ako se seti neko gde je quest za redemption, neka napise!!!!

Imas u blizini Ironforga tamo desno kad gledas na mapi .Blizu jezera ti je neki cica sto lici na priesta on ti da quest i kad ga uradis onda dobijes spell.To si trebao jos na 12 lvl da uradis. [:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D]

Link to comment
Share on other sites

Probacu danas.

Ovo je totalno ludo.

Mislim da sam quest pokupio od njega.

Nista mi nije jasno.

Ocigledno da sam preskocio tog lika u katedrali, jer sam odmah potrcao kod paladin trenera jer sam imao gomilu novca pa sam istrenirao gomilu mana i nisam mogao da cekam.

Ok, hvala jos jednom na pomoc.

PS: Sinoc sam u instanci bio sa nekim likovima i lepo smo se zabavili, ali jedan dwarf je zaginuo i sad smesno/tuzna scena, stojim iznad njega i covek moli za ress a ja bespomocno gledam.

Uf, covece paladine bez Redemption-a u stvari i nije paladin....Ali dobro da ne komentarisem svakom se desi pa... Juce sa sa paladinom (mojim 25 lvl) i hunterom 34lvl dobio elite undeda 38lvl!!! Cela stvar je bila u hilovanju i cak sam u toku borbe morao da ress-ujem huntera dok me je elite kiddao... ostalo mi je cini mi se nekih 120 heltha kada sam ovog ress-ovao and sam sebe tri puta morao da hilujem i to jedva uspesno...Xp je bio neverovatan(nismo bili u timu)...

By the way koji je najaci jdnorucni cekic za paladina lvl 25 ( skoro 26lvl) i ako ga neko ima interesujeme za koliko bi ga prodao u WOW-u

Sever:Silvermoon

Hvala unapred...

Edited by Black and white

It is always gonna be like that....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...