Jump to content

The simpson


Recommended Posts

1.Da li ima neko na Kompu Simpsonse neke od sezona (1-16) , ili bilo koji broj epizoda da pozajmi.

2.Ako neko ima SVE epizode , znaci bash sve , i josh bi zeleo da ih podeli with me onda bih i platio , cena po dogovoru + moji CD-ovi.

Ili ako nemate nista od Gore dva navedena ako bar znate neke linkove za dl nekih epizoda , da malo gledam , bash mi nedostaju , prvo sam gledao na sky-one-u , pa na nesretnom pinku , pa sad nigde :(.

Link to comment
Share on other sites

Ja imam sve sezone na dvd-ovima, ali ne mogu da nadjem GDE SU MI 12. 13. 14. 15. i 16. grrrrrrrrrrrrrr

ne znam gde sam zaturio.

Btw ja bi se rado menjao samo fazon je sto STVARNO sad nemam vremena posto sam u frci za fax i prijemni.... :/ Tako da ako neko hoce, tek posle 1. jula :)

Link to comment
Share on other sites

miloše, imam od osme do kraja plus prve dve, taman možemo da razmenimo šta nam fali..

@ostali: ako imate nešto što mi treba i ne mrzi vas da se cimate do rhh-a, možemo se dogovoriti. isključivo dvd, nemam mesta&vremena za cd-ove.

Link to comment
Share on other sites

Znaci ostalo je pri tome da niko nema sve, a ja bas kontao da ce neko da se javi pa da ga startujem [8D]

Ajde ako neko nabavi sve i ako je raspolozen za razmenu dvd-a preko poste neka se javi posto imam i ja po nesto ako ne od serija onda od filmova sigurno.

Friends sve sezone

Star Trek sve filmove

South Park sve sezone

mrzi me da nabrajam ako neko ima nesto zanimljivo nek me startuje da mu dam spisak svega sto imam pa cemo se lako dogovoriti.

Go then. There are other worlds than these.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...