Jump to content

Porcija zdravog razuma..


Recommended Posts

Od svega sto je pisao to za kineze je najtacnije

Zivim u bloku 70 i znam kakvi su.Kreste na ulici a djurbre bacaju gde stignu.

Ne prilazim im  tako da neznam da li smrde

ja zhivim u 70. bloku, i kod kineza je isto sranje kao i na buvljaku, gde su 'nashi'..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kao prvo niko ga nije pitao za misljenje o Kinezima i Crncima.Tako da to je automatski jedna velika glupost.

Bolje da je napisao kakav je on pa da ti koje on mrzi vide kakvi trba da budu.

A ovakvi hejterski tekstovi su mi oduvek bili nejteze smaranje.

Edited by Cell

Neukrotljivi!

Link to comment
Share on other sites

Pa jebiga,vidis da je lik u kasnom pubertetu hteo da pokaze svoj intelekt i duhovitost na vrlo los nacin,mislio je da ce nekome biti zanimljivo,i stvarno meni je bilo zanimljivo citajucu kako lupeta,shvatio sam to kao salu i lepo me nasmejalo,nema veze sto nije imao odgovarajuce argumente,a verujem da i liku seva paja za to.

Nego izvalio sam da stavljam malo smajlija u postovima,pokusacu da ispravim to,deluje mnogo pozitivnije. :D

Link to comment
Share on other sites

...meni je bilo zanimljivo citajucu kako lupeta,shvatio sam to kao salu i lepo me nasmejalo,nema veze sto nije imao odgovarajuce argumente...

Da, ali je najveca ironija sto je verovatno lik bio mrtav ozbiljan... Da nije, ne verujem da bi to radio...

Ako nista, zeleo je da skrene paznju, a to je podjednako debilno.

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

pesmo-mrtve-dece, mene samo zanima zashto ti tako ochajnichki branish tog lika? kip in majnd da nisam ni na chijoj strani, samo me zanima

Evo, ispostovacu... i reci par stvari o liku.

Branim ga zato sto mi je ortak, ali na prvom mestu ga branim zato sto je tekst sasvim neozbiljan i nepretenciozan, to je pisao iz dosade, trebalo mu je nekih 15-20min( i to dok je chatovao samnom)

mozak... raspust...nejebica....

inace.. podpisujem da lik je sve samo ne glup

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

tacno tako, crkva nije tema za zajebavanje, posebno ne pravoslavna crkva

Ti i svi ostale imate svoje stavove o crkvi i ja to postujem. Ali ni ti ni bilo ko na ovom svetu ne moze da mi zabrani i da mi govori sta ja treba da mislim o crkvi i o drugim stvarima. Moje licno misljenje, a to dal se neko slaze sa mnom ili ne mene interesuje, je to da je crkva pogotovo katolicka, i cela ta manifestacija jedna velika parodija i zaslepljivanje ljudi. Ponavljam nikom ne forsiram svoje misljenje niti ubedjujem u suprotno ili cak namecem svoje. ALi stojim iza toga i to je moja licna teorija.

Crkva je napravljena da bi manipulisala ljudima i na neki nacin kontrolisala. Podatak koji mi je jako interesantan je da je crkva (katolicka pa pravoslavna) organizacija-e koja ima najveci budzet. Veci od Microsofta !!!!

V

Link to comment
Share on other sites

Ti i svi ostale imate svoje stavove o crkvi i ja to postujem. Ali ni ti ni bilo ko na ovom svetu ne moze da mi zabrani i da mi govori sta ja treba da mislim o crkvi i o drugim stvarima.

Reci im Zeki. Picka vam se ogadila sa tim usranim (straho(gistro))poshtovanjem prema crkvi. To mi sve mirishe na one likove koje su dno zivota, a ljute se kad im neko psuje kevu.

Crkva je napravljena da bi manipulisala ljudima i na neki nacin kontrolisala.

Naravno, sve je to jedno veliko sviranje kurcu. Uz duzno postovanje prema vernicima.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Lik je ispod prosecno inteligentna napacena budala, koja je jednom procitala maddoxa i pomislila da moze da stekne slavu kod nas pisuci po njegovom maloumnom rezonovanju isto ko maddox ali na srpskom.

TOTAL WASTE OF TIME

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Evo, ispostovacu... i reci par stvari o liku.

Branim ga zato sto mi je ortak, ali na prvom mestu ga branim zato sto je tekst sasvim neozbiljan i nepretenciozan, to je pisao iz dosade, trebalo mu je nekih 15-20min( i to dok je chatovao samnom)

mozak... raspust...nejebica....

inace.. podpisujem da lik je sve samo ne glup

lik ne mora da bude ni rasista, ni smoran tip, ni glup ali brate......NEPISMEN DO ZLA BOGA

ne zna najosnovnije stvari iz OSNOVNE kao sto su rechce a lozi se nesto kao m'rs u srednju.............Galilej----mooolim vas. On sebe uporedjuje sa njim [:p] smarac!!!!

Sto se tice crkve...vernik sam i imam razloga da verujem i osudjujem svako nepostovanje crkve

metalci: slazem se. Mnogo su brate crni i namunjeni (posebno black metall)

fenseri: Verovatno je mislio na ljude koji slusaju Stoju...ali to nisu fenseri. Fancy je stil oblachenja a ne stil ponashanja ili muzicke opredeljenosti.

Samo mi jos recite ko je madox jer nisam upucen...

Edited by cosmiC

Arbeit macht Frei.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...