Jump to content

Strategija lajk nou adr


Nemananas@

Recommended Posts

E ljudi smorile su me sve igrice koje sam do sada igrao(posebice strategije koje sam najvishe voleo)! Stvar je u tome shto koju god da igram igru posle nekog vremena ,,provalim'' endzhin igre i lako mogu da pretpostavim shta tje kompijuterski protivnik uraditi(i od tada igra zvanichno pochinje da me smara)

Naravno, retji tje neki zlochesti gejm-frikovi, pa mogao bi se okushati protiv ljudova da igrash-ume to biti zanimljivo. Svakako, odgovaram ja,ali je problem shto me smara da visim po igraonama, a kabelski net sam pocheo da platjam pa je nestashica nastala prouzrokovana chestim negativnim odgovorima na moletjive molbe uputjene mojim parensima(roditeljima). Ja jednostavno moram nastaviti igrati protiv rachunara!! A on mora postati bolji, to je fakat(chinjenica).

Reshenje je napraviti endhzin koji bi mogao tokom igre protiv mene da analizira moje poteze i da iskoristi greshke koje ja pravim da bi zadobio pobedu(kao shto svaki pravi djeneral radi). Znam da je jako teshko ovo postitji(datje skynet jednog dana pa tje i toga biti(a za sada skajp(skype))), ali za sada jedino reshenje vidim u idejnom reshenju igrice medzhesti(majesty-the fantastic kingdom, chini mi se).

Stvar je u tome shto igrach nema neposrednu kontrolu nad jedinicama, naime on ih regrutuje pa one same rade svoj posao(shetjaju se okolo(tj. istrazhuju okolish(bit araund d bush(beat around the bush))), tuchu se, kupuju stvari u prodavnicama koje sagradish, milina jedna), a igrach mozhe samo da kanalishe njihove postupke-e to me se jako dojmilo. Ovo unosi nekakav faktor nesigurnosti koji bi u strategijama(pa i ostalim igricama) trebao da postoji.

Naravno ovo se sve moglo retji ukratko: ,,Postoji li neka igrica po izvedbi slichna medzhestiju(majesty-the fantastic kingdom, chini mi se)?'', ali onda ne bi bilo ovako zabavno gledati vas kako chitate ove redove i tratjite mlados'!

E imam ja josh shtogod da kazhem na temu uoptje igranja, ali to malo kasnije-ne mozh' sve na prvu loptu, tek smo se upoznalitachka

Link to comment
Share on other sites

paaaaaaaaaaaaa  majesty je  simulacija a ne strategija! :PPP

rofl

simulacija chega? strategije?

nema, jedino reshenje je da mrdnesh svoje lenjo dupe i zaradish za svoje egzibicije :P

Link to comment
Share on other sites

simulacija "fantasy kraljevstva"?

ili sl?

pa ko da sam ja odredio gde spada?! prochitao sam kad je bilo u svetu komp., gameru ili negde..

i Heroji su simulacija fantasy kraljevstva [;)]

ne veruj Kjootu, misli svojom glavom [^]

Link to comment
Share on other sites

AI u RTS igrama je stavaka koja vec dugo muci developere, i najmanje se razvijala od ostalih aspekata igre, ali to retko kome smeta. Onaj ko igra samo Single-Player, pomucice se dok ne pobedi jaci PC, a onda ce promeniti igru (jer tako to rade svi SP igraci) dok MP igrac razvije mnogo mnogo veci skill igrajuci online ili u igraoni, i taj nikad ni ne pokrene SP. Moj savet: Ak si tako dobar, igraj online. RTS nije tako zahtevan zanr sto se konekcije tice pa sa ISDN-om mozes normalno igrati i Dotu (koja spada u najzahtevnije jer je i najmanji lag nekad presudan).

www.mmc4life.com

Link to comment
Share on other sites

Nemam ja vremena(a ni para) da visim po igrjonama, niti da pikam preko neta neshto.

Samo bih voleo da vans in a vajl(kada se zazhelim strategije), mogu da igram protiv kompa a da me on iznenadi(ili ako je stvar u aiju, onda da makar mene limitira na neki nachin-kao u medzhestiju, shto sam vetj spomenuo, gde igrach nema neposrednu kontrolu nad jedinicama)

Link to comment
Share on other sites

,,Nemananas@... jesi li igrao Alpha Centaury??"

Jesam, samo shto je razlika shto civilizacija i alfa kentauri drzhe pazhnju malo duzhe, ali i one posle nekog vremena smore.. e sad mozhda je stvar shto sam uvek igrao sa gejom(gajom, gaijom) i onim turchinom sa turbanom, latentnim pedofilom, a nikada nisam birao ostale, pa bih onda verojatno morao primenjivati druge strategije..

Nego shta kazhete za ovaj sjuprim komander?

Link to comment
Share on other sites

...e sad mozhda je stvar shto sam uvek igrao sa gejom(gajom, gaijom) i onim turchinom sa turbanom, a nikada nisam birao ostale, pa bih onda verojatno morao primenjivati druge strategije..

da, trebao si probati i sa drugima :)

ono, nije nishta extra ai protivnika,ali je makar malo raznolik, jer je njihov odnos prema tebi bio pod direktnim uticajem diplomatije...

Edited by _Silent_
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...