Jump to content

Kuda na more?


Recommended Posts

bugarska je ok, dosta bugara zna srpski, ako znate ruski mozda se snadjete, i

PAZITE NA MENJACNICE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kurs evro - lev je prosle godine bio 1.79 a neki su stavili 1.189 tako da vi pazite nisu male pare ( zavisi kako menjate )

ja sam se u bugarskoj proveo do jaja prosle god..

Iskreno, ja mislim da ti ni nemas pravo da kazes ljudima da paze na menjacnice, zato sto su tebe grdno zajebali prosle godine. U Zlatnim Pjascima i u Varni se evro menjao po kursu 1 eur=1,90-1,95 lev(zavisi od menjacnice), tako da su tebe malo ispalili(jeste da je razlika samo 0,11 ,ali razmisli na 100eur to ti je 11 leva vise, pa ti vidi).

skipper.jpg

The only light at the end of the tunnel is light of upcoming train.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A koga ti lozis da si ikada nosio gace prilikom kupanja u CG? [:D]

Ja ako bude lepe srece, kao sto je izvesno da ce je biti, idem malko u Portugal, red je i moja guzica da vidi malo Sveta [:)]

ali da li je svet spreman da vidi tvoju guzicu ?? [;)]

to pita covek koji je veceras slomio klupicu u studenjaku sedeci na njoj

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

ne, tjiro, tamo jedu ljude....

za turiste koji donose devize, ima da ti nadju devicu maloletnicu meleskinju koja ce ti donositi svakih pola sata vodu u polutki kokosovog oraha i praviti struju dok gola bude obrtala dinamo

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

ja i dalje ne kapiram.. itji tamo na letovanje, ili josh gore itji tamo na letovanje sa porodicom.. damn it.

ne mogu da zamislim nashta to lichi.. mada dobro, kao shto ivan kaze ja jesam neznalica po tom pitanju jer celokupno "isqsntvo" i znanje o kubi nosim iz americhkih filmova! :))

ali ipak.. KUBA.. to je jedna od onih zemalja koje gore stoje od nas. :)

isto tako mi je prosto nezamislivo shto tju ove godine itji u bugarsku.. prosto ti je jadno kada pomislish da su ti ljudi do pre 10 godina bili sretjni kada vide chokoladu jednom godisnje a do pre 5 godina su ko u filmovima presretali ljude na semaforima (one koji se zajebu da stanu) i otimali im kola u sred grada... gde smo nekada bili, a gde smo sada na lestvici - tuzno.. i gde idemo na odmor - josh tuznije!

Link to comment
Share on other sites

Varadero, Miramar imaju hotele ko u bilo kojoj ekskluzivnoj destinaciji na svetu. Jesu ljudi siromasni, ali izvan tih hotelskih kompleksa u koje Kubanci ne smeju ni da privire. Mada i oni koji smeju sad ne smeju da pricaju sa tobom sem onog "izvolte vas kokos".

Link to comment
Share on other sites

od vishe ljudi sam chuo da je provod (ne kvalitet hotela .. te priche da nemaju struje i vode [:D]) sranje .. tj da nema nishta od onih klubova kubanske muzike .. nego da su to birtije gde nastupaju likovi koji nisu uspeli da zapale sa kube i da posle muchenja instrumenta od 1-2h puste britny i kao furaj .. a za plaze su rekli da i nisu neshto pogotovo zbog odrzavanja

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Ja idem sad za osam dana u HN sa ortacima na (shkolom, sad sam je zavrhsio pa ajde) 10 dana, i to mi je najjace zajebavanje koje ochekujem ovog leta, mada imam i predlog da idem sa kevom i caletom u Sunchev breg, mada tamo necu otici makar mi odstranili testis [:D]

Inache povaljujem bugarsku iz sve snage, jer stvarno ljudi su dobri (oni na primorju, oni do tamo su shljam najveci) , samo pricajte engleski i bicete tretirani kao kraljevi, verujte mi :)

Proshle godine sam bio u sunchevom bregu i extra je provod i posecenost je veoma velika i ima ljudi iz celog sveta samo nemojte u avgustu tamo da idete jer nema srba uopshte :(

Predproshle sam bio u Primorskom koje je manje posecena lokacija ali Belitsa je najjaci hotel ubedljivo (u njemu sam bio za -190e 14 dana ), izgradjen 2003, sobe imaju sve televizor, firzider, klimu (neke). Bazen (iza), 3 bara, do jaja restoran a u "gradu" ima leskovchanin koji pravi cevape od 100 grama!

Link to comment
Share on other sites

Ja odoh u Nesebar.Prosle godine sam bio u Zlatnim Pjascima, ali imam neki utisak da je Nesebar za nijansu bolji, posebno zbog Starog Grada.More je odvratno, uostalom, kao i u celom Bugarskom primorju, ali su zato bazeni fenomenalni.

Ko ove godine bude isao u Bugarsku, evo par saveta:

- Ne uzimajte popupansion ili, ne daj boze, pun pansion.Hrana je prilicno jeftina, najbolje je samo prenocjishte.

- Bugari su cigani isto kao i mi, pri kupovini bilo chega(posebno hrane/vocja) prvo pogledajte da li negde pishe cena, pa tek kad je nema onda pitajte poshto je.Cena cje UVEK biti vecja ako pitate za nju.

- Nemice, Shvedjanke, Ruskinje i Norvezhanke su prilicno otvorene za svaki vid saradnje.

- Kurve su im shtrokave

- Oprezno sa menjachnicama

- Konobari lazhu, uvek prebrojte pare, mene je stoka odrala za bar 20 evra, a sve na konto mog pijanstva

itd...

Popuni chitko i shtampanim slovima.

Link to comment
Share on other sites

- Nemice, Shvedjanke, Ruskinje i Norvezhanke su prilicno otvorene za svaki vid saradnje.

- Kurve su im shtrokave

prva stavka: koliko je ovo sigurno? i koj level, ups to jest age range? :)

druga stavka: a beeedak, ja hteo ortaku da platim kurvu! bash nema ni jedne dobre? :(

Link to comment
Share on other sites

bio sam prosle godine u Bugarskoj, Suncev Breg, koji u najmanju ruku OWNUJE celu CG

- Nemice, Shvedjanke, Ruskinje i Norvezhanke su prilicno otvorene za svaki vid saradnje.
fora je da izadjes sto ranije zato sto se dobre ribe razgrabe

kurs evro - lev je prosle godine bio 1.79 a neki su stavili 1.189 tako da vi pazite nisu male pare ( zavisi kako menjate )
zapravo mislim da je fora bila u tome sto je kurs bio 1.95 a oni su stavljali 1.195?

Ja odoh u Nesebar.Prosle godine sam bio u Zlatnim Pjascima, ali imam neki utisak da je Nesebar za nijansu bolji, posebno zbog Starog Grada.More je odvratno, uostalom, kao i u celom Bugarskom primorju, ali su zato bazeni fenomenalni.

Nesebar je dosta jeftiniji od Suncevog Brega, ali je u SG mnogo bolji provod i sve. Dovoljno je sto u Nesebru zivi dosta ljudi, ima milion zgrada i grad ovako sam po sebi smara, mislim na ulice, atmosferu itd. A sto se tice mora skroz si u pravu, ja sad ne znam da li cu uci 2x, sad cu samo u bazenu da se qpam( i naravno pod tushem :) )

idem opet sad u nedelju 26. u hotel Orel sa 3***

aj ako neko ide u mom terminu neka me pmuje pa da zajedno ludujemo u lazuru :P

IDEMOOOO

Edited by SKreamER
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...