Jump to content

Problem sa kompom...


millanče

Recommended Posts

Ovo sam svojevremeno pitao na junk-u,ali nisam dobio neki precizniji odgovor:najbolja je bila ideja da pozajmim i menjam redom komponentu po komponentu,ali to ipak ne dolazi u obzir,jer nisam dovoljno vest u tome,kao u,recimo,popravljanju satova:)-mada,i za to je prvo trebalo da syebem nekih 10tak da nesto skuzim...so,you know what I mean-ne bih da se

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Prvo, nije do monitora :)

Ocigledno je problem u 2D-u, s' obzirom da igre rade ok.

Hmmm let's see...

Pregrevanje graficke kartice (mozda se kuler, ako postoji, vrti u 3D modu, a u 2D modu je ugasen, pa se kartica pregreje jer imas neko bezveze kuciste sa losim protokom vazduha)?

Jel' ta kartica ima "Dynamic overclocking" ili tako nesto? Mozda joj nizi 2D taktovi ne odgovaraju, probaj da ugasis to (ako postoji).

Jesi li probao da otvoris kuciste i (eventualno) uperis neki ventilator da hladi komponente unutra? Jel' se PC i tad blokira?

Moguce je, jednostavno, i da je graficka kartica neispravna :(

Kad se setim jos neceg, javicu ti :) Pogledaj na www.nvnews.net forumima, mozda je neko imao slican problem. Obavezno poseti i MSI forume, ako postoje, jer sam ubedjen da je problem u grafickoj kartici :)

Everything's just fine.

Link to comment
Share on other sites

Kad si to pomenuo,graficka JESTE prilicno vrela,toliko da ne moze da se stavi prst na nju-da li je to ok,i kako bih mogao da ocitam tu temperaturu,pa da ti kazem kolika je?

I hard disk je sa donje strane 'ringla',mozda...sta ja znam

Kuler radi stalno,ne iskljucuje se...

pogledacu te forume,a to mi javi kako se ocitava temp.

thx

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Ne mozes da proveris temperaturu, jer ta kartica nema senzor. Mogao bi sam da stavis senzor, ali to je smaranje. Medjutim, kartice se vise greju u igrama, nego u Windowsu (jer u igrama moraju vise da rade), tako da, ako i jeste toplota u pitanju, deluje pomalo cudno da radi u igrama, a blokira se u Windowsu.

Naravno, moguce je i da je u pitanju problem sa drajverima i/ili DirectX-om. Da li imas najsvezije verzije svih drajvera i DirectX 9.0c instaliran?

Everything's just fine.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...