Jump to content

Metro-ESL national cup


Recommended Posts

CS-Turnir 25-26.06.2005

Turnir je ogranicen na 32 ekipe.

Ucesce je 3 000,00 dinara po ekipi

Ekipa se smatra prijavljenom kad plati ucesce

Kesh doneti u kgb ili mojo

broj racuna za uplatu ucesca:

Vojvodjanska banka

Predrag Milosevic

broj ziro racuna: 355000000901002282

poziv na broj: 7841000573

svrha uplate: "( ime ekipe-mesto) za Metro CS turnir"

molim vas stavite iz kog ste mesta da bi ekipe van BG-a igrale samo u nedelju.

sto se tice cene ufura, kao sto znate bice malo drugacije nego sto ste navikli. mislim bice dz koca, rosa i red bul + 4 video bima + dj + cice + ...

Nagrade:

16 ekipa koje prodju grupe dobijaju premium membership za ESL i automatski se kvalifikuju za Amater series. Prva 3 tima se kvalifikuju za Invitational Balkan League.

I mesto - 40 000,00 dinara + plasman u Balkan Ligu + B92.isp paket + coolermaster paket + 5x 100% servis racunara SET Servis

II mesto - 20 000,00 dinara + plasman u Balkan Ligu + 5 X Philips 200 sluske +B92.isp paket +

Edited by kolelale

I'm 2 old 4 this shit

To sto igramo u lan-u nam je najjace oruzje sto imamo'

Link to comment
Share on other sites

ok tako sam i mislio. a zar vam se ne cini da je to mnogo kratko, sve se sada svodi na rusheve, ranije je moglo mnogo vishe da se taktizira i da se napucava.

Sta ostali mislite?

Ne, ranije si morao da uletish do 40 sec na sajt da bi postavio bombu, tako da ti se isto hvata..

Ei Aaniigoo 'Ahoot'e

Link to comment
Share on other sites

igra se mr 15; roundtime 1,45

sto se tice cene ufura, kao sto znate bice malo drugacije nego sto ste navikli. mislim bice dz koca i red bul + 4 video bima + dj + cice + ...

Osim toga 16 ekipa koje prodju grupe dobijaju premium membership za ESL i automatski se kvalifikuju za Amater series. Prva 3 tima se kvalifikuju za Invitational Balkan League.

I'm 2 old 4 this shit

To sto igramo u lan-u nam je najjace oruzje sto imamo'

Link to comment
Share on other sites

igra se mr 15; roundtime 1,45

sto se tice cene ufura, kao sto znate bice malo drugacije nego sto ste navikli. mislim bice dz koca i red bul + 4 video bima + dj + cice + ...

Osim toga 16 ekipa koje prodju grupe dobijaju premium membership za ESL i automatski se kvalifikuju za Amater series. Prva 3 tima se kvalifikuju za Invitational Balkan League.

eeeeeeeeeeeeee............

u ovom sluchaju nije mnogo kesha....

aj gl org & gl svim uchesnicima

now what goes up...

...must come down

but we ain't comin' down

aka m0ca

Link to comment
Share on other sites

igra se mr 15; roundtime 1,45

sto se tice cene ufura, kao sto znate bice malo drugacije nego sto ste navikli. mislim bice dz koca i red bul + 4 video bima + dj + cice + ...

Osim toga 16 ekipa koje prodju grupe dobijaju premium membership za ESL i automatski se kvalifikuju za Amater series. Prva 3 tima se kvalifikuju za Invitational Balkan League.

BTW a sta te cice rade za 3000 , moratje dobro da se potrude da nam face budu ovakve [:D][:D][:D][:I][:D][:D][:D]

Link to comment
Share on other sites

el ce biti fora nosioci ili neshto 3. ??

ma bitje nosioci ...... ali to ce da budu uglavnom likovi koji rade u igraonicama u metrou ........... ali mislim da ce trebati pomocni nosioci kad stignu bimovi , red bull i ostale stvari ...... tako da svi zainteresovani mogu da se jave na

041/200-200 opcija 2 ......... [:D]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...