Jump to content

StarWars Episode 7,8,9 ?


Recommended Posts

meni su price i u jednom i u drugom kotory podjednako dobre...i dobro ce biti ako bi neki drugi reziser sa drugim glumcima radio na filmu...posto se vec oseca prezasicenost sa doticnim...[kad bi lucas snimio kotor film...osecam da bi kole napravio pod4um...ovde mozete pljuvati po lucasu koliko vam je volja...cudi me da to i do sad nije uradio...:)))]

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sto se tice crtanog koji povezuje 2-3,ima jedan oratak, to je u stvari serijal crtaca sa cartoon networka, i mogi reci da je jako dobar.

sto se tice 7,8,9 ja sam citao 7-mu i 8-mu knjigu, i jako su interesantne, ali nikako da uzmem zadnju, da vidim kako se to zavrsava...

neverujem da ce praviti filmove, jer su glumci koji su igrali 4,5,6 mnogo matori, a bez njih to nije to... I(ko ce da glumi han solo-a, prosto i jednostavno nemoze niko!!!)

Link to comment
Share on other sites

ne ne ne shvatas...ovde je u modi pljuvanje sw ostvarenja...ako ne pljujes nisi "in"...:)

Pa nestho bash ne vidim da sam napljuvao film. Dobar mi je, dva puta sam ga gledao. Crtaci su mi josh bolji.

KotoR je jednostavno - precenjeno sranje, nema te kolichine SW shmeka koji moze da ga izvadi. Genijalno... smeshno, igra ne ispunjava nijedan kriterijum koji treba da definishe RPG igru. Osnovna ideja oko priche je OK, ali jadan nachin na koji se igra odvija je i to upropastio.

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Kada bi mali Lex i njegovi drugari umeli da pogledaju igru realno, a ne kroz BW/SW fanboi prizmu shvatili bi kakav je KotoR jadan izgovor za (RPG) igru, a kako stvari stoje i kakve gluposti prolaze na trzishtu meni ce ostati samo da zamishljam bolje dane i sa setom se secam starih, pre-NWN vremena.

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Problem u tvom parodiranju mene je samo jedan, ali vrlo vredan.

U svim tvojim postovima o nekvalitetu KOTORa dominira 'ali to nije RPG' kao najvazhniji chinbenik ;) nekvaliteta igre.

Dok se ono shto ti navodish iznad, nigde ne vidi u mojim postovima. :)

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

U svim tvojim postovima o nekvalitetu KOTORa dominira 'ali to nije RPG' kao najvazhniji chinbenik ;) nekvaliteta igre.

Kada pokushash da napravish RPG, a najvazniji chinbenik (RPG-eshtina) ti fali, onda je valjda jasno da je ce to ispasti losha igra, poshto drugih (ne)kvaliteta nema... ok, dobro, Pazak je do jaja.

Ja taj vash argument stvarno ne kapiram... "ne gledaj ga kao neuspeshni RPG, vec kao dobru igricu". Shta je dobro? Ono shto bi trebalo da bude dobro je loshe do osrednje uradjeno, a ostalog jednostavno nema. Kao shto ne trazim FPS elemente u simulaciji voznje (niti ih neko ugradjuje) tako i ne znam shta bi to josh trebalo da vidim u KotoR-u (ako to neshto uopshte postoji).

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Pa u tome je problem - nevezano za to da li je KOTOR RPG ili FPS ili strategija ili "ko zna shta josh", igrica je mnogim ljudima odlichna zbog toga shto daje nedelju dana igranja + odlichnu atmosferu + zarazna je. E sad ukusi su kod svih razlichiti...

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

  nedelju dana igranja + odlichnu atmosferu + zarazna je

Ja, nazalost nishta od toga nisam iskusio. Dobro, jesam je igrao nedelju dana, zapravo duze, ali nakon tog vremena sam bio u fazonu: "Fock it, ovo nece postati bolje, to je to." Jedino shto mi je bilo zarazno je pomenuti Pazak, a ako sletim na planetu i najjacha zabava mi je da igram Pazak sa lokalnim likom onda tu neshto ochigledno nije u redu. Nisam osetio prisustvo SW atmosfere, jachi SW feeling sam imao u JK igricama.

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

.to Wulfgar

Ne vidim kako je neuspeshni RPG. Ima dovoljno elemenata da se proglasi pre svega RPG igrom, a gomila ljudi ga obozhava, tako da nije ni neuspeshan. A nije ni neuspeo, poshto nisu ni pokushali da naprave, recimo, Baldur's Gate u SW univerzumu, vetj pitkiju i globalno prihvatljiviju inachicu (.to Bole - verziju) RPG-a.

To shto se tebi lichno ne dopada je vetj druga stvar, i to poshtujem.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Ne vidim kako je neuspeshni RPG. Ima dovoljno elemenata da se proglasi pre svega RPG igrom, a gomila ljudi ga obozhava, tako da nije ni neuspeshan.

Nisam mislio na komercijalni uspeh, taman posla. Neuspeshan u smislu da sve ono shto RPG chini RPG-om u KotoR-u nije na nivou.

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

sto se tice crtanog koji povezuje 2-3,ima jedan oratak, to je u stvari serijal crtaca sa cartoon networka, i mogi reci da je jako dobar.

sto se tice 7,8,9 ja sam citao 7-mu i 8-mu knjigu, i jako su interesantne, ali nikako da uzmem zadnju, da vidim kako se to zavrsava...

neverujem da ce praviti filmove, jer su glumci koji su igrali 4,5,6 mnogo matori, a bez njih to nije to... I(ko ce da glumi han solo-a, prosto i jednostavno nemoze niko!!!)

pa zato i diskutujemo da bi bilo mnogo jace napraviti kotor movie...inace...mislim da bi sa starom ekipom[malo da podmlade marka hamilla...harrison ford se i pod stare dane odlicno drzi] napravili cak bolja ostvarenja nego ova sada...samo je veliki problem u tome sto nema teorije da bi cela ekipa i htela ponovo da se sastane...

to wulfi...nisi objektivan...sta god ja sad da kazem...ti ces opet da vrtis svoju pricu tako da nema smisla dalje raspravljati...:)

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...