Jump to content

Play off! Atlas YUBA Liga.


Formica

Recommended Posts

Danas je bio neki problem oko Pionira izmedju Awojobija i Grobara... jadan chovek josh je pod stresom - koja patetika.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 155
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kompletna izjava sudije Mrdaka

Ok, ko je od vas grobara ovde umesao prste :

crevna.JPG

Crevna zvezda ... deluje kao parazit digestivnog trakta ;)

BTW, izvinjavam se na velicini slike i kilobajtazhi, nisam kod kuce pa nemam nijedan program za sredjivanje fotki.

Link to comment
Share on other sites

svaka chast na kradji.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Svako ko se iole razume u kosharkashka pravila, primetitje da je Zvezda imala bolje sudjenje nego prekjuche, kada se na isto bunio samo Tundzhi. Najochitiji primer za to je shto je Henderson ishao na bacanja (kao po obichaju) bacajutji se u protivnichkog centra (shto se nigde gde su sudije civilizovane ne sudi kao faul igracha odbrane), a ovoga puta mu je to prolazilo.

Sramotno ponashanje svakog igracha CZV na terenu prilikom Partizanovih bacanja, i svake odluke sudija je trebalo kazniti sa mnogo vishe tehnichkih greshaka nego shto su zapravo dobili.

Kada se setim proshlogodishnjeg proglashavanja sebe velikomuchenicima nashe kosharke, a na rachun maltene tragichnih dogadjaja na tribinama u Vrshcu, ovako neshto me uopshte ne chudi, ali mi ostaje da se zapitam koliko ti ljudi nemaju stida i obraza?

U svakom sluchaju, kod kosharkashki neobrazovanih navijacha su uspeli da stvore privid neke moralne pobede. A mene su, eto, sprechili da se koncentrishem na prvih 35 minuta utakmice u kojoj je vidjena, ako nishta drugo, a ono zanimljiva i borbena kosharka.

Zhika Pauk i Nesha Ilitj su sramota za Zvezdu, i Partizanu ide u korist da njih dvojica ostanu na chelu tog kluba. Kako je ova 'moralna pobeda' korak ka tome, ja sam vishestruko zadovoljan.

Vidmo se 'sledetje sezone'...

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

@Highlander: da li si primetio zbog koga veliki igrach Nikola Lepojevic uzeo dva ofanzivna skoka i pogodio otvorenu trojku pri kraju trece chetvrtine? 1 od 4 bacanja necu ni da pominjem... Lepo je to shto ti je on drug, ali da mi kazesh u fazonu "Ti si rekao da je Luka losh igrach, nemash pojma o kosharci", to ti ne mogu tek tako zaboraviti...

Shto se utakmice tiche, svaki objektivni navijach zvezde ce reci-sudjenje je bilo OK... Jednostavno tako je bilo, ko to ne moze da shvati, ili jednostavno ne moze objektivno da pogleda na stvari, ili ne zna pravila...

Zashto Awojobi nije dobio nishta zbog prekida igrem plashili su se knock-outa? Zashto Awojobi nije dobio namernu kada je odalamio Miloja kod sledeceg poseda? Jel Mrdak uzeo onaj skok posle Steppovog bacanja?

PS Molim vas, nemojte mi samo priche o tome kako Miloje ima protekciju kod sudija, proveo sam oba derbija na zvezdinoj strani, povraca mi se od tih pricha...

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

chek, i divac je omashio oba protiv argentine na svetskom, pa shta?

Deshava se svima, istina je da se Luka ne snalazi proteklih par meseci, tj od one povrede, ali bice on opet onaj pravi. Daleko je on od losheg igracha kao shto ga ti opisujesh, videli smo veceras kolko je Kosta blentav kad se iole odbrana na njemu bolje odigra.

Samo ne znam koje to objektivno sudjenje pominjesh, tehnichke, namerne nema shta da nam nisu sudili. U prvom poluvremenu smo vas odvalili, posle su chelni ljudi kk partizan videli da je vrag odneo shalu, te su sudije uradile svoje. A da isti sudija sudi 2 tekme zaredom, iako je kritikovan u prvoj, to samo u Srbiji moze da se desi. Da ne pominjemo kako je Vujosevic u prvoj tekmi zatrazio time-out kad je bio iskljuchen, i shto je bio bukvalno tu uz teren, iako bi trebalo da ga posalju na tribine. Slicna je situacija u fudbalu, gde Tanovic sudi derbije jedan za drugim, a na svakom pokrade nekog(tamo i nama da,ali nam i uzme, dok ovde samo vama daju)

Nemam nameru da se prepucavam sa vama, Partizan je definitivno bolji tim jer je Zvezda u rasulu, ali je trebalo da gledamo trecu utakmicu, a ne da se zavrshi sa kradjom ko i proshle godine.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Nemam pojma za Tanovica, ali shto se tiche basketa, josh pre prve je odredjeno ko ce suditi za obe, dakle, pre Awojobi incidenta...

Divac je pichka, ali bar igra dobro do tog poslednjeg minuta :)

OK, mene je samo pogodilo shto si mi rekao-Get lost kada sam napisao da je Luka losh... Razumem shta znachi to da ti je ortak, budi siguran da bih i ja voleo da bude neshto od njega u Partizanu, ali posle cele sezone u kojoj me je razocharavao sve vishe i vishe, jednostavno ne mogu da ga podrzavam i dalje...

Oko sudjenja-rekoh ti, zaista treba biti objektivan, za ono shta rade Ilic&co, shta sa tim? U normalnoj zemlji Ilic ne bi dochekao drugu minut ni u jednoj utakmici...

Dakle, zashto Awojobi nije iskljuchen kada nije dao da se igra?

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Nemam pojma za Tanovica, ali shto se tiche basketa, josh pre prve je odredjeno ko ce suditi za obe, dakle, pre Awojobi incidenta...

Divac je pichka, ali bar igra dobro do tog poslednjeg minuta :)

OK, mene je samo pogodilo shto si mi rekao-Get lost kada sam napisao da je Luka losh... Razumem shta znachi to da ti je ortak, budi siguran da bih i ja voleo da bude neshto od njega u Partizanu, ali posle cele sezone u kojoj me je razocharavao sve vishe i vishe, jednostavno ne mogu da ga podrzavam i dalje...

Oko sudjenja-rekoh ti, zaista treba biti objektivan, za ono shta rade Ilic&co, shta sa tim? U normalnoj zemlji Ilic ne bi dochekao drugu minut ni u jednoj utakmici...

Dakle, zashto Awojobi nije iskljuchen kada nije dao da se igra?

A oba tima i svi se plashe Awojobija, get real..

Mogli su da ga iskljuche, da ga ako treba zandarmerija izvede, da Luka izvede bacanja i da se nastavi tekma. A ovako umesto 2 bacanja, Luka je dobio josh 2 plus loptu, i to je mozda direktno odluchilo tekmu(u stvari i jeste, jer je sa +2 partizan doshao na +5). A kako su se Trifke i Ilic ponashali, to ne opravdavam, ali opet su bili u pravu, teshko da je ono bio faul Jeretina, ne znam ko je od igracha Partizana ishao ka koshu kad je ispustio/promashio, jeretin je krenuo na loptu, ovaj ga povukao i tad je luka uzeo loptu,a jeretin skochio u blokadu, ali bez kontakta. Na tv-u se lepo videlo da kontakta nije bilo, prikazali su iz vishe uglova. A kako komentarishesh ono kod one trece trojke Trifkovica, to isto nije bio faul? Rachunica je prosta 3 poenta plus ta trojka, eto vama +6. Dovoljna kradja po meni.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Bio sam u hali, ali sada sam video snimak na SOSu... Jeretin se nije lepo video, ali je Cheda pre napravio chist faul na Tripkovicu koji nije sviran, pa je tek onda lopta doshla do Luke i bilo je to povlachenje o kome ti prichash...

A zashto je Partizan dao Luki da puca i dva bacanja zbog tehnichke, to mi vec nije jasno...

BTW Awojobi je posle izjavio da bi igrachu Partizana koji bi eventualno odreagovao na njegov divljachki faul na Miloju "to bio kraj karijere"...

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Da ne pominjemo kako je Vujosevic u prvoj tekmi zatrazio time-out kad je bio iskljuchen, i shto je bio bukvalno tu uz teren, iako bi trebalo da ga posalju na tribine.

E svaki ciganin ista pricha.... neverovatno. Pa choveche ti na derbiju ili kad je pun Pionir gotovo ne cujes sebe kad si pored navijacha a kamoli ispod njih i 5m od ljudi koji treba da te cuju...

E ali ne verujem kako neko moze da veruje nekom Nigerijcu tamo a ne nashem choveku. ''Cuti crnchugo'' alo ljudi...

Posle Awojobi kenja:''vash najbolji tim ne moze nishta da uradi u Evropi''...''shta me briga shto je mogao da izbije veci incident sa Milojem... On vishe ne bi nastavio karijeru'' i u tom fazonu.

Dokle o sudjenju???

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

A zashto je Partizan dao Luki da puca i dva bacanja zbog tehnichke, to mi vec nije jasno...

Zato shto je on sam trazio... posle 2/1 iz prvog pokusaja on je trazio da shutira dalje - greska.

Edited by Brain Damage

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

E svaki ciganin ista pricha.... neverovatno. Pa choveche ti na derbiju ili kad je pun Pionir gotovo ne cujes sebe kad si pored navijacha a kamoli ispod njih i 5m od ljudi koji treba da te cuju...

E ali ne verujem kako neko moze da veruje nekom Nigerijcu tamo a ne nashem choveku. ''Cuti crnchugo'' alo ljudi...

Posle Awojobi kenja:''vash najbolji tim ne moze nishta da uradi u Evropi''...''shta me briga shto je mogao da izbije veci incident sa Milojem... On vishe ne bi nastavio karijeru'' i u tom fazonu.

Dokle o sudjenju???

legendo signalizirao je time-out rukama, nakon chega je vash pomocni zatrazio time-out, ko je govorio o nekom dovikivanju duleta i pomocnog?

A ovo za Nigerijca shto si odvalio je tipichna glupost, da u zvezdi igra 12 albanaca, ili 12 Hrvata ili 12____ (crtice popuni sa rasom/narodom/grupom koju mrzish), ja bih i dalje rekao da je Zvezdin igrach u pravu, navijach sam. Ostavimo se lazhnog patriotizma.

A i realno, nishta niste uradili u Evropi od onog final four-a, da se ne lazhemo, ali nije ni Zvezda, i to je tema za neki treci topic

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

e care mozda je Zvezda izgubila 36 razlike zbog tog time-out-a. Big deal...

Kazem da se sluzite taktikom "rekla-kazala". Ovaj njega nazvao "crncugom" - tipicna glupost. Ovaj da je hteo da ga bije tukao bi ga odmah.

Tipican pritisak na sudije...

Da si bar 2% objektivan mogao bi da vidish da je Awojobi kreten prve vrste... stajanje na slobodnom, koshkanje sa Milojem, divljanje sa sudijama... 0 poena, 1skok... statistika vredna pomena - i sad je on vash heroj.

Zbog pritiska kojeg sam naveo gore sudije nisu smele da mu pridju...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Termini finala:

Pionir 19. i 21. jun,

Vrshac 24. jun, 26. jun

Pionir 29.jun

Edited by Brain Damage

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Hajli, utakmicu nije odluchila lichna Jeretina na Luki, vetj ponashanje dotichnog, zatim Avodzhobija, a pride i Trife i Ilitja. Da su sudije postupile po pravilima, Partizan bi izvodio bar 8 slobodnih bacanja, umesto 4 Lukina + bi Tundzhi bio izbachen sa terena.

O tome da je taj faul greshka sudije se chak i mozhemo slozhiti, ali je sigurno da je Tripkovitj fauliran u toj akciji, isto kao shto je 2 akcije pre toga Miloju sudjena lichna za (po meni) chisto oduzetu loptu Hendersonu.

Enihau, Zvezda je igrala borbenije i sa vishe zhelje 3 chetvrtine, onda su se malo umorili, Partizanu je krenulo i to je trebalo da bude to. Za sve loshe u poslednjem minutu je kriva samo i jedino navedena Zvezdina chetvorka.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

061605.jpg

Prijatno i dodjite nam opet.

Aj da se manemo sudjenja, zato sto se svaki put samo o tome prica.

Aj da ustanovimo da Dule nije otisao na tribine, ali nisu ni trifunovic ni ilic.

Aj da se malo uozbiljimo i razmislimo o Avodzobiju. Nije vazno sto je crnac, bitno je sto je stranac. Bitno je zato sto se tako ponasa u stranoj drzavi. Bitno je sto ga se ocigledno plase svi koji su bili na parketu. Ej bre, plase ga se! Bitno je jer preti. Bitno je! Svi znate sta znaci derbi, ali Grobari i cigani ne prete jedni drugima fizicki i sada se tu pojavljuje neka camuga (sori na izrazu, ali on nije covek) koja preti, provocira i samo ceka da se pobije.

Primeticete da me je strasno iznervirao. [:(!]

Link to comment
Share on other sites

Lex, u pravu si, to sam zaboravio da napishem, kljuchni faktor je bilo i to shto Trifunovic uopshte nema osecaja za izmene, tj. chovek je poptpuno pogubljen za vreme svake utakmice...

Henderson je lipsao posle onog tempa u prvom poluvremenu, jednostavno nije mogao izdrzati vishe...

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

e care mozda je Zvezda izgubila 36 razlike zbog tog time-out-a. Big deal...

Kazem da se sluzite taktikom "rekla-kazala". Ovaj njega nazvao "crncugom" - tipicna glupost. Ovaj da je hteo da ga bije tukao bi ga odmah.

Tipican pritisak na sudije...

Da si bar 2% objektivan mogao bi da vidish da je Awojobi kreten prve vrste... stajanje na slobodnom, koshkanje sa Milojem, divljanje sa sudijama... 0 poena, 1skok... statistika vredna pomena - i sad je on vash heroj.

Zbog pritiska kojeg sam naveo gore sudije nisu smele da mu pridju...

chek ko je rekao da je tunji dobar?

Pogledaj par topica od onog prvog derbija u atlas ligi, kad sam rekao da je tundzhi ochajan, ko i sada. Izlazio je da udvaja bekove,ostavio 10x miloja samog, pravio faulove, glupirao se i sl.

Ono drugi put vec ne chitash moje postove, sa bartucom moze barem kolko-tolko da se vodi diskusija,a ti bash ne pratish

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

mozda se on i sali, ali ja se ne salim kada kazem da je vlade najveci gubitnik kojeg sam ikada gledao... ne znam sa kim bih ga uporedio... umalerisao se protiv sssr-a kada je LICNO prodao +9 za 50 sekundi... (naravno vrhunac je bio sto je napad trajao 30 sec, a posle faula si izvodio loptu sa strane do iznemoglosti... u prevodu nema bacanja, ako nije faul pri sutu...) milion puta je mogao da odluci pobednika... nikada to nije ucinio... ne osporavam mu da je carina, legenda, ikona, likcina... ali jbg. danilovic protiv team sistema sutira trojke 0-7, a onda u zadnjem minutu da trojku sa osam metara+ faul vazi... divac nikada nije osetio kako to izgleda...

a sto se tice derbija... mi cigani jesmo svi isti... isfrustrirani, iznervirani, malodusni... a kako da ne budemo kada imamo x puta losiji tim (x tezi beskonacnosti)... cak i kada pruzimo maksimum svih maksimuma znamo da ce sudije uzeti stvar pod svoje... naravno da vrsimo pritisak na sudije... to nam jedino i preostaje... a dule veliki mag ove igre ne vrsi pritisak??? sva sreca pa vam je pomocni trener baja, tako da vam njegovo iskljucenje dodje kao ogroman plus... uostalom nije ni bitno... nismo zasluzili da igramo finale nas problem... ali ne mogu, a da se ne slozim sa higl1-jem da je treca utakmica morala da se igra...

i da... sto se tice miloja... igra protiv mentalno labilnog igraca koji je za vreme utakmice doziveo recimo blazi mozdani udar i jos ga udara laktom posle faula??? eeeeeeej bre??? pa sta je sa glavom???????????????????????? bokser je stvarno mogao da mu okonca karijeru... miloje mozda jeste fizicki prejak... ali i nad glavnim bajom ima jos glavatiji baja...

p.s. ko zeli da mi kaze da nemam oci i da su sudije pokrale partizan neka mi ucini uslugu i neka preskoci ovaj moj post... ne zelim da ulazim u polemike... osvojite onu us*anu gy ligu i dokazite mi suprotno... tuzno je sto bih radije voleo da mi sviraju hrvati i slovenci neko belosevic... e da ljuco vrati se sve ti je oprosteno...

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...