Jump to content

Recommended Posts

Posto me je ovaj AS naterao da se ponovo aktiviram ovde, shvatio sam da neke ljude odavde nisam video vishe od godinu dana (neke i dve)...

Jel postoji i dalje taj prokleti RHH? Bash bih svratio jedan petak... (jes' da ide ispitni rok, al opet)

p.s. Mozda je ovaj topic mogao na neki drugi forum? Prebacite ga ako je tako...

Edited by modjo

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Nisam siguran gde bismo drugo mogli da ga prebacimo ;) ali da, RHH postoji ... jedino ne znam kad si poslednji put bio, Stilgar vishe nije u Cvijicevoj nego u Takovskoj, ali od 20h, sve standardno kao i pre. Pa svrati slobodno.

Link to comment
Share on other sites

mene je sramota

prodah nt zbog guarane

prodah rur zbog piva

jebote kolko dugo nisam bio videcu da svratim u 5ak sa modjom

Definitivno ... jos tek cekam za onaj UT, nema te nigde. A taman ce biti dva slobodna kompa jer pretekne od DOTE :)

Link to comment
Share on other sites

heh prerashcesh i pivo jednog dana .. a onda cesh svatiti da si se zajebao shto si prerastao guaranu =)))

[roflmao] Mudo has spoken [:D]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

mene je sramota

prodah nt zbog guarane

prodah rur zbog piva

jebote kolko dugo nisam bio videcu da svratim u 5ak sa modjom

mogo bi i ja da svrnem, zvao me dare na neku dotu 15x :) a i taman da vidim tebe i modja, nismo se skoro videli

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

heh prerashcesh i pivo jednog dana .. a onda cesh svatiti da si se zajebao shto si prerastao guaranu =)))

Tako prokleto tacno [^] Mada i moje vreme nije bilo guarane, nama je pivo bio pocetak... A onda pola litre badelovog... Ostalo je istorija [;)]

neko mi je ukrao kriglu...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...