Jump to content

ADSL -vs- Kablovski


Recommended Posts

ako cesh na beogrid budi spreman za bar dve nedelje rata sa njima - likovi znaju znanje ako tako im seva paja da je neverovatno. ljudi koje znam sa beogrida su bukvalno nedeljama svaki dan, ceo dan cimali beogrid u vezi loshe konekcije. na kraju im se isplatilo i shljaka im kao blesavo [^]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E ovako ja sam skoro 5 godina na modemu,al sad kad se preselim potpisao sam sa SBB-om.E sad oni su stavili na moju kucu bazu ili kako se to kod kablovskog zove,nesto slicno kao AP kod wirlessa.E pa sad sam hteo da pitam jel ima to neke veze dal ce net bolje da radi ili je to samo bezveze...

@Higli:I koji paket koristis za igranje npr wc3-a? Jel ce se razlikovati kvalitet igranja ako uzmem 512 ili nesto jace od 256?

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

VAZNO !!!!

Beotel ima letnji popust za ADSL koji iznosi -20% na mesechne pretplate, dok je uvodjenje do 1. septembra besplatno !!!

Juche sam ih zvao i kao: "Da proverimo da li je omogucen kod vas, zvacemo telekom i vi nas nazovite sutra" , zovem ja sutra i leekchina kaze "Moze dodji potpishi ugovor i to je to" , ode cale odma potpishe dobije modem i sve na ruke, plati 1600 za ovaj mesec i to je to s' parama :D

Jedini azjeb za mene je shto sad kad sam sve dobio moram da chekam 2 nedelje da bi "ozichili" centralu, shto nije puno s' obzirom da sam kod SBB imao odgovor "Zovite krajem avgusta pa MOZDA vam bude uveden net, AKO budemo imali vremena" :(((((( smradovi ciganski, nikad kod njih po meni ! ! !

Jel su ti uveli na kraju? Kakvi su utisci?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...