Jump to content

Recommended Posts

za ljude koji prelaze više od 5000 km godišnje taksi se ne isplati. ja pređem 10k, a vozim dvaput mesečno, uz 3-4x godišnje po 1000km u komadu..

uostalom, šta pokušavaš da dokažeš, da ne treba stavljati muziku u kola? dobro, svi su glupi, samo si ti pametan :D

Link to comment
Share on other sites

e bre nisam znao da postoji sport "'budzhenje zike u kolima":)?!

znachi gledam na motorsu i ne verujem.neki mini stalno pobedjuje ,a pri tom nema ni motor:)ne znam koja je jachina,tek kazhu da bi svako ko udje u njega pri pojachanoj muzici u momentu zgino.jeee aaadrenalin idemo:D

Taj sport se, u poslednje dve godine, nenormalno razvio. Ima ga i kod nas..

Inace, taj Mini je od jednog baje Francuza (Francuzi su najbolji "auto-muzichari") i tezak je 2 i po tone, jer ima betonske armature u vratima zbog odrzavanja SPL-a unutra. Nema motor jer ne bi mogao da ga povuce ni centim sa tom tezinom. Dostize negde oko 175 dB max SPL-a i najbolji je u Evropi. Inace, u pitanju je stari Mini... U SAD rula crveni Ford-ov pick-up sa full Pioneer-ovim ozvuchenjem. 182 dB SPL.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

ma za uzmes pioneer deh-p3630mp i neke cetvorosistemce sa sinusnom snagom od 80w{ ne znam koja im je oznaka ) mene player uzgred pusta mp3 izasao oko 185e a zvucnici oko 60e i bas mi je super muzika :D ljudi kazu :D a kasnije kupis i napred neke oni su ti do 30e.....

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

ne znam za vas ali jedinu muziku koju cenim, cenim glasnu muziku ..

i ne bih zhalio para da ih imam da ugradim 8000w u auto ...

mozhda jesam shaban ali to je to :P

Sve to stoji, ali kad vidim ljude kojima je dobra i glasna muzika prioritet u odnosu na auto koji voze, onda je to vec glupost. Cesto se moze videti kao tako neki "nabudzeni" (citaj: raspali) jugicc iz kojeg gruva neki bass. Sve ima svoj redosled.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...