Jump to content

"Pusenje ubija"


Recommended Posts

Nisam odgledao, ali kapiram da je slicno (po kolicini gadosti) onom videu protiv noshenja krzna....

Daleko od toga ... Ova je onako, zabavna sta vishe, nista nema sad bas takvih scena. A i ove za ford ka su skoro pa slicne.

Link to comment
Share on other sites

Ako posmatramo industriju reklama kojih ima mali milion (sto ti najbolje znas) i cinjenicu da mi ovde raspravljamo o tri takve reklame (mozemo da kombinaciju da ubacimo i VW polo, ali je to fejk) onda ne vidim da tvoj stav mozhe da stoji. X puta smo ovde kacili i reklame koje nemaju puno veze sa nasiljem ali su izuzetno interesantne na neki drugi nacin.

Link to comment
Share on other sites

Ako posmatramo industriju reklama kojih ima mali milion (sto ti najbolje znas) i cinjenicu da mi ovde raspravljamo o tri takve reklame (mozemo da kombinaciju da ubacimo i VW polo, ali je to fejk) onda ne vidim da tvoj stav mozhe da stoji. X puta smo ovde kacili i reklame koje nemaju puno veze sa nasiljem ali su izuzetno interesantne na neki drugi nacin.

ne bih se bash slozio - sve vishe je primera gde se nasilje koristi kao marketinshki trik za privlachenje kupaca.

Lo

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Pa pazi ... slazhem se sa tobom u neku ruku, ali daleko da su to najpopularniji filmovi. Ono imas Pixar i drugare ostale sa varijantama tipa Ice Age, Finding Nemo i ostalo, gde nema nimalo nasilja, tu je i Spandz Bob vec pomenuti, gomila crtaca sa Cartoon Networka je nenasilna, pa se cak i Dzek trudi da ubija samo robote, ali ajde, ostavimo da je to jedan nasilni. Ne znam da takvih crtanih nema, ali nisam siguran da su oni jedino sto privlaci narod.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...