Jump to content

Igra li neko Gense


516m4

Recommended Posts

Ekipe iz NS i Subotice igraju na netu jos uvek, koliko sam ja upucen i stvarno ima ih dobrih ... A za BG nesto mrka kapa, ne znam nikoga da igra ozbiljno online ...

A sto se tice LAN samo tipa nekih lokalaca po igraonicama koji nece da igraju ni sa kim novim nego samo izmedju sebe ...

...

Link to comment
Share on other sites

Kako ti likovi igraju online? Jel su uzeli originale ili ima neka shema?

Ja sam mislio da uzmem original da gemblam preko neta... al nisam bash dugo igrao...

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Ima nekih sema sa nekim stranim serverima ali su mnogo jadne, nema ljudi, veliki mnogo lag i slicno, tako da ti je jedino resenje kupis original ... i to ti se najvise isplati deluxe (original+ZH) paket koji ja milim da sam nalazio od 25-30 jevreja ...

...

Link to comment
Share on other sites

Nalazio si u beogradu ili na netu?

Ja ne volim ZH, preferiram original, mnogo je jednostavniji... Video sam ga u platou zimus, al je bio neshto fazon 3000 dinara:P mnogo je to.... Mislio sam da uzmem preko onog lika koji drzi www.kupidisk.com , ali nisam siguran u to koliko ce taj CDkey da radi...

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...