Jump to content

Svetski dan borbe protiv pusenja


Recommended Posts

OK, uopste mi nije zanimljivo da sad raspravljamo oko toga da li je to zdravo ili nije, kako ugrozavate okolinu i slicne stvari, prosto me interesuje sta mislite da je dovelo do cinjenice da smo na ubedljivo prvom mestu u Evropi po broju pusaca i da smo uspeli da prestignemo i donedavne prvake Turke (ne znam dal' treba da promenimo onu "Pushi kao Turchin") pa i sve drugare iz okoline, i tome slicno?

Po nekim istrazivanjima izmedju 65-70 procenata populacije (ne znam da li ukupno ili samo punoletnih) pushi sto nije nimalo zanimljiva cifra. Posle se pitamo sto ima onoliko reklama za cigarete kod nas :)

Ako nista, na RHHu se trudimo da odrzhimo nivo pushaca ispod ili tu negde oko 10 procenata :}

Link to comment
Share on other sites

Ja bih samo da mi neki pusac objasni iz kog pravog razloga je poceo da pusi!? i samo da ne bude odgovora smiruje me,opusta, i tih proseravanja zato sto u pocetku je cigareta mogla samo da ga gusi i smrdi pece oci grebe grlo,....... sta ima tu lepo ne znam,aj razumem neko uzme pa popusi malo vutre pa mu lepo al nekontam 20 i kusur cigara na dan......ne znam za mene je pusenje samo porez ili reket sve jedno , lepo svaki dan zapalis 100 dindzi sto mu dodje : (700 nedeljno,3100 mesecno,500e godisnje) ,a pare su mogle biti daleko kreativnije potrosene,a da se ne govori o smradu ,zutim prstima i noktima , odvratnom pepelu , raspalim plucima,.........itd. ... FAST mislite o tome

The scent of a woman was not mine...

Link to comment
Share on other sites

Guest sinister

Ja bih samo da mi neki pusac objasni iz kog pravog razloga je poceo da pusi!? i samo da ne bude odgovora smiruje me,opusta, i tih proseravanja zato sto u pocetku je cigareta mogla samo da ga gusi i smrdi pece oci grebe grlo,....... sta ima tu lepo ne znam,aj razumem neko uzme pa popusi malo vutre pa mu lepo al nekontam 20 i kusur cigara na dan......ne znam za mene je pusenje samo porez ili reket sve jedno , lepo svaki dan zapalis 100 dindzi sto mu dodje : (700 nedeljno,3100 mesecno,500e godisnje) ,a pare su mogle biti daleko kreativnije potrosene,a da se ne govori o smradu ,zutim prstima i noktima , odvratnom pepelu , raspalim plucima,.........itd. ...    FAST mislite o tome

svaka cast za post, potpuno se slazem...

ali i ogroman je broj srednjoskolaca pa cak i osmaka...

jako zalosno...

Link to comment
Share on other sites

A kako to da se od pusenje dobijaju zuti prsti???

ako ne poznajes nikog ko dugo pusi po kutiju ili dve na dan , izadji do najblize autobuske stanice , pogledaj ko pusi , i malo omekaj prste na u rukama i sve ce ti se samo reci... samo da dodam da su se mom caletu raspali nokti i na rukama i na nogam dok je pusio po 2-3 kutije na dan drine,... da imam digitalni foto aparat sliko bi par slicica njegovih nogu i postovo [xx(][xx(][xx(]

Edited by rutal.b0

The scent of a woman was not mine...

Link to comment
Share on other sites

ako ne poznajes nikog ko dugo pusi po kutiju ili dve  na dan , izadji do najblize autobuske stanice , pogledaj ko pusi , i malo omekaj prste na u rukama i sve ce ti se samo reci... samo da dodam da su se mom caletu raspali nokti i na rukama i na nogam dok je pusio po 2-3 kutije na dan drine,... da imam digitalni foto aparat sliko bi par slicica njegovih nogu  i postovo  [xx(]  [xx(]  [xx(]

Pusim ja 1-2 pakle na dan a i znam xxx likova koji puse i nikom nisu pozuteli prsti.To za tvog celeta ko zna od cega je i nemoj da postujes nikakve slike

Link to comment
Share on other sites

@ rutal.b0

pa zato sto me navuklo drustvo, naravno... i jes bilo jebeno u pocetq, i jesam povracao ar puta, i vrtelo mi se u glavi, i sve to, al sam istrajao [:D]

i verovatno necu prestajati sve dok me ne pukne nesto k'o pesminog caleta...

sda derem preko 2 kutije/dan, i to fasta.. zasto fast ?? kad se ubijam, isti mi q dal pusio skupe naparfimisane cigare sa previse hemije a malo nikotina/katrana, ili jeftine sa puno nikotina/katrana a malo hemije...

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

ne kapiram kako vas DRUSHTVO navuche? kao "e pichka si ako ne pushish"? ili koje fore?

pa u mom bivshem razredu od 13 likova samo ja nisam pushio dok su ostali bili opasTni :) i pljugali po dve pakle na dan. mislish da me je boleo piton za to? a da mi je neko neshto prisrao oterao bih ga u k*rac..

a najgore je kada pushachi truju druge ljude :) tipa sednem negde i ne mogu da izdrzim jer je prostorija zadimljena ko da je pozar.

takodje ne kapiram pushache zbog sledetjih stvari: prvo svesno se ubijaju, drugo ne znam shta je lepo kod toga da vam prsti, kosa, duks ili shta vetj imate obucheno smrde na duvan i za sve to.. smrt, smrad.. dajte PARE! :)

pa majke mi je bolje da se drogirate, bar ne smrdite na duvan! :)

Link to comment
Share on other sites

Bilo bi sjajno da se pusenje zabrani zakonom i to jako strogo. Ko god zeli pokazacu mu sta u unutrasnjosdti jednog racunara uradi dim duvana :)

Zamislite sta je tek sa plucima :)

Inace ja pusim vec 10 godina, ali otprilike pola pakle na dan, i prestajao sam n 6 meseci jedno 4-5 puta.

Link to comment
Share on other sites

Uf, ipak samo sa moje glavne teme skrenuli na one oko toga da li je pusenje dobro ili nije :) U svakom slucaju kao i za mnoge druge stvari, nemam nista protiv da neko pusi, dokle god ja imam priliku da ne budem na direktnom udaru :) A volim i da biram mesta (zimi, kad baste ne rade) u kojima je zabranjeno pusenje ili bar imaju dobru ventilaciju. Pored udisanja dima najvise mrzim kada mi se garderoba napuni smradom u nekom kaficu ili slicno, da poludis.

Link to comment
Share on other sites

Bilo bi sjajno da se pusenje zabrani zakonom i to jako strogo. Ko god zeli pokazacu mu sta u unutrasnjosdti jednog racunara uradi dim duvana :)

Zamislite sta je tek sa plucima :)

Inace ja pusim vec 10 godina, ali otprilike pola pakle na dan, i prestajao sam n 6 meseci jedno 4-5 puta.

To je u svemu tome najgore. Svi hoce da se j. a da im ne udje ... treba ili da stave pusenje u ilegalu kao droge ili da skroz ucute ... ali u pitanju je kinta koja "pada" iz pljuga tako da se drzavama neisplati da uvode zabrane. Sto je tuzno ...

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Ono shto najvishe mrzim kod pushenja je to shto pushache boli k**** za nepushache i shto ih truju...

paa.... da [:D]

jbg, nerviram se oko dovoljno stvari, samo mi jos fali da se nerviram sto vas trujem.. ionako je planeta prenaseljena [;)]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

pa ti napravi od deusa Smoke free zone igore :P

pa odprilike te drustvo navuce zurke pijanke jedna dve pa opet neke pijanke i tako pocnesh barem sam ja tako

a prsti ti pozute od nikotina i katrana , ali to jedino ako pusish Drinu , Zetu , Lovcen itd neznasm ni koji kurci josh postoje :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...