Jump to content

Rolan Garos...


Lex

Recommended Posts

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

shta je bre sve danas nalupetao onaj nash komentator nije mi jasno.kazhe nadal od 2001. pro?!a dechko ima 18 god.

shta je ovo sad,kolko ljudi prati tenis?znachi gledam rez na sosu za anin mech,a poruke shibaju "napred ana","ana ti si ponos srbije","razbij je ana,srbija je uz tebe".znachi strashno:)

Bravo za Anu.

Ua za sise sa RTS-a koji nisu hteli da se otvore za prenos

pre bih rekao da je problem bila jucherashnja kisha,mislim neki glupi ugovor su napravili...

mada je lik na sosu poslao poruku "...nemaju kamere na tom terenu..." :)

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Da,inace imate www.euro-sport.com sve rezultate,kad se igra itd... Izvinjavam se ako je neko vec ovo pomenuo.

E i malo sam se izlupao za federera i nadal-a,kostur je takav da njih dvojica nema sanse da igraju jedan protiv drugog u finalu :D

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Dobro se odluchila juche da odmori, da ne igra onaj nesrecni miks sa Zimonjicem.

Prenosa nije bilo zato shto nije bilo kamera na tom terenu, kao shto je onaj komentator juche rekao jedno 197930 puta. I meni se to chini nekako jadno... imali su francuzi 15+ sati da to urade. [xx(]

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Meni je licno veoma zao Safina...izgubi od onog Robreda. Vidi se da mu skace i pada motivacija za igrom. Dobije 6 gemova za redom a onda izgubi 4... itd.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Safin je jako chudan igrach - on ne moze da dobije partiju odmah: mora prvo da izgubi nekoliko gameova/setova, pa tek onda da se opasulji i krene da igra. A i nije bash u nekoj kondiciji - shto se videlo i protiv Robreda.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Ma svaka cast. Prvi put na takvom turniru, jos racunajte da ima 17 godina i u skladu sa tim stanje uma, i sve je ok ... Definitivno se vidi da je igrala loshe i po tome sto je samo poklanjala ovoj poene. Mislim da je petrova na ciste poene uzela mozda 2 gema ;)

Link to comment
Share on other sites

Ah jebi ga!Ma ako ona nastavi ovako ima da rastura za koju dinu ako ne i manje...

E al samo mi nije jasno kako su prosle ove boranije u 1/4 finala,roberdo,hanescu,mislim nisu losi cim su stigli dotle,al pogledajte kako sad Federer sabija ovog jadnog rumuna.Znaci nadal da sabije roberda i imamo do jaja polufinale.Al zato finali ce biti ocaj ocigledo...Mozda gresim,nikad se ne zna.

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

sve u svemu sjajan rezulta, vazno je da je razbila maler protiv morezma i uopshte protiv velikih igrachica. samo da nas ne napusti i ode da igra za usa, zato sho je ovde niko ne shljivi i ne pomaze finansijski. to bi bila katastrofa za ovu zemlju

My koong-foo is the best

Link to comment
Share on other sites

naravno, a dobiće i neki bolji ugovor sa sponzorima, tako da neće uopšte loše proći sa finansijske strane..

a država bi joj dovoljno pomogla kada bi dobila diplomatski pasoš pa da ne mora da se cima za vize bar za eu..

Link to comment
Share on other sites

Sad sam bash na nekim radijskim vestima cuo da je Ana nakupila ovim 1/4 100.000 evra? Jel su se oni to nesto zeznuli ili stvarno? Ne znam koliki je nagradni fond, ali mi se cini da nije bas toliki, iako je to RG.

No ipak, ako je istina, onda nema sta da brine nadalje oko sponzora i ostalih drugara (iako ce ih sigurno dobiti sto rece ivan).

Link to comment
Share on other sites

joj nadal i federer u polufinalu...nadal je takav car od igrach,shta je danas stigao:0

a da ne pricham o tome koliko je zreo sa 18 god. ko da je nadrogiran:)

sutrashnje polufinale ce biti mech ipo

ali pirs da otrsi devenportuvu,ijaoj:Dma jebo to sto je ana ispala,samo da vidim onu svinju da ispadne:)

zhastin dobila sharapovu.eto vam finale sharapova-ana:*

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Pa glavni fond na RG je otprilike oko 1 000 000 eur,mislim da sam tako procitao.Inace Ana jeste uzela oko 140.000 eur,al nije to u pitanju,nego sto ce sad ko sto neko rece sponzori i sva ta sranja,gde je mnogo veca kinta.

@badnick:Pa nisam mislio da ce Ana i Sharapova da igraju u finalu vec u 1/4 ili tako nesto. :) A da,sto se tice Nadala decko nije normalan,ima 2x vecu levu ruku od desne :D plus neki cudan forhend,ko da baca laso...Sto se tice polufinala bice zestoko stvarno,ne bih znao ko ce pobediti mada bi voleo da to bude mali spanac :)

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

drzava uvek moze da pomogne, bitno je samo da pokazu interesovanje, chitao sam kako stonoteniski savez odrzavaju u zivotu karakashevitj i lupulesku nalazetji im sponzore, a kada nesho osvoje (treba li podsetjati da je karakashevitj uzeo prvo srpsko zlato) nikoga da ih nagradi, nije ni chudo sho nam je ona plivachica(valjda) zapalila za madjarsku i pravo je chudo sho nas vishe vrhunskih sportista ne napushta

My koong-foo is the best

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...