Jump to content

Rolan Garos...


Lex

Recommended Posts

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

francuza naturalizovanog u zhensku konkurenciju
tako je:)

gledao sam anu dosta ove godina,i odushevila me juche.

na eurosportu je komentator spominjao neke probleme sa ledjima ameli.ili je to bilo u pitanju il neshto drugo,tek ona igra u prvom setu je dosta slabija od prethodng mecha protiv ane.

ali ono shto je takodje komentator na es naglashavao je test koji je ana imala u 2.setu pri 3:1 kad je publika krenula da divlja(ono je divljanje za tenis:)).izgubila je taj set,ali je bitno da posle toga nije razmishljala dosta o njemu.chini mi se da je mentalno dosta jaka.to u kombinaciji sa forhendom i cao:)

a da ne spominjem da je i ona sa 17god namazana:)znachi trazhi trenera da pojede bananu i popije sokic:)ali neka,ni publika u 2. setu nije bila korektna

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Nisam gledao ali sam slusao prenos na radiju i mogu vam reci da sam se vise radovao toj pobedi nego nekim na recimo basket prvenstvima ili slicno tome. Delom zbog Morezma a delom zbog toga sto je kul da ova nasa prodje dalje.

I sad bih mozda i bacio jos dodatni hejt prema Ameli ali ne mogu, nekako mi je zao sto posto je za to svi zajebavaju i onda nije stos ;)

Sve u svemu, videlo se da je Ana ono srecna do jaja sto je pobedila, sad jos samo da ne trsne u 1/8 finala kako to obicno vole da rade.

Link to comment
Share on other sites

1. Bravo za Anu, bash se lepo vratila u mech

2. Boli Ameli kurac... =oP

3. Ako Ameli (koja bi bila lep mushkarac) boli k - sta li boli lindzi devenport?

4. iz tacke 3. se vidi da sam do juche pratio kim clijsters =o)

5. Nadam se da ce ana da dogura do polufinala i Sharapove

6. evo sace 13.00 i niko od mojih satelitskih kanala ne prenosi anu...

Link to comment
Share on other sites

Ooo nisam znao da se ovde prati tenis! :)) pa evo i ja da se prikljucim,svaka joj cast,stvarno odlicno igra ..Al zao mi Novaka Djokovica,mogao je da sabije onog spanca Coriu al jebem ga u disanje.. :P

Hmm valjda ce Anica da otrsi i sad ovu ruskinju Petrovu,pa onda da je gledamo u mecu vs Sharapove(a mozda i ne ako ova pukne).

E da aj sad koga tipujete u finalu i muskaraca i zena?

Muskraci:Nadal - Federer

Zene(ne pratim ih toliko al ovako)Davenport-Justin Henin,hmm voleo bi da je Ana al tesko da ce da bidne tako :)

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...