Jump to content

Koga bi ste voleli da vidite


Formica

Recommended Posts

Ronaldinja, Zidana, Lamparda, Roonija, Ibrahimovica, Henrya...

Mislim da ce Burzanovic posluziti svrsi... [:D]

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Ja bih u basketu voleo da u KK Partizan dodju Felix i Stewart iz Voshe... bio bi to tim...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

voleo bi da vidim sebe u napadu barselone :)

ja samo da trckaram okolo a ludi roni da mi dodaje na prazan go:)

khm. sad ozbilno. voleo bi u interu da vidim nekog pametnog za promenu. naprimer mikolija, zambrotu, de rosija, evertona, dedea, vucinica, rotena, zidana, bata henrya - samo nekog ko ce vishe doneti taj prokleti scudetto

Link to comment
Share on other sites

mrtvi matorci :) inace samo dominikance!

Kako ide fraza B92 forumasha-koji si ljakse ;)

Meni je Bobby sasvim korektno odigrao prethodne nedelje u fantasyu :)

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Evo shta je kreten (u pozitivnom smislu:))...

Nagovorio sam Simona da ostane

Legenda Partizana, cirkusant, najbolji ortak sa Denisom Rodmanom Sasa-Djani Curcic posle duzeg vremena prica o tome kako je uspeo da nagovori mladog Vukcevica da ostane u Partizanu:

-Okacio sam kopacke o klin, ali to ne znaci da ne pratim zbivanja u Partizanu. Vratio sam se posle svetskih putesestvija u Beograd bez dinara u dzepu. Radio sam kao izbacivac po javnim kucama koje su drzali momci s druge strane zakona. Jedini sam Srbin, koji je sa ovolikom nosinom "uknjizio" Ninu Moric- koji iz Birmingema nije izlazio iz klubova. I nije mi zao. Bio sam talenat i od silne slave i znanja sam poludeo. Stoti derbi sam odigrao srcem za Partizan. Simona sam zapazio u Golubovcima kada ga je Mateus ubacio u igru i tu sam prepoznao sebe. Pozvao sam Zecevica telefonom i rekao mu "Zeko ne daj malom da propadne kao ja". Posle smo se videli na picu, popricali objasnio sam Simonu neke stvari. Shvatio je da su zapadni klubovi masina i da si tamo da im otmes pare. Nema nigde ljubavi prema navijacima, nema pozdravljanja posle utakmice. Vidim da to nasi klinci zapostavljaju, ali tu su Adi, Bata, Cira da ih podsete- u jednom dahu nam je rekao Djani Curcic.

- Dugo sam se pitao sta se desava sa ovim likom!!! Eh kakva je to igracina bila majko mila, a sta uradi od sebe na kraju. Jedan od retkih istocnoevropljana koji je imao priliku da gospodari Premier ligom, ali na kraju je gospodario po nocnim klubovima u Sohou gde je radio kao izbacivac.

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Ahahahahahahahahaha, pa svog imenjaka naravno!!!!!!!!! [:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D] Ali pored njega, recimo, Zidana, Nedveda(steta sto trulu u Juveu, u kome ne moze da dodje dodje do izrazaja pored sonavog Del Piera!!!!!!!!!), Robinha, Figa, Makelelea, Lamparda, Nestu, CArvalha, Terry-a, Samuela, CAfu-a, Ria Ferdinanda, Geri Nevila, Gravesena, Emersona(steta sto truli u Jeveu u kome ne moze da dodje do izrazaja pored sontavog Del Piera!!!!!!!!!), Beckhama, Ronalda, Nistelrooya, Maldinija, Roberta Carlosa i naravno ubedljivo najboljeg golman.a svih vremena Ikera Casillasa(ne bi primio 20 golova ukupno u sampionatu)......... Malo sam prererao, ali mislio sam na jednog on njih, bilo kojeg, naravno ako moze vise, onda to je to, ali prvenstveno Ronaldinha, pa redom. Recimo njih 5:

Golman:Iker Casillas(Da brani ono sto niko ne moze ni da zamisli, da pravi parade, baca se na sve strane, lete kao Ikar.........)

odbrana(stoper):Paolo Maldini(Da bude stub, zid, neprezana i nesavladiva prepreka, koja moze da ide i u napad, ako to bude potrebno, komandant i Car odbrane)

Odbrana(bek):Roberto Carlos(Da probija kao metak, kao raketa, po levoj strani, da nabacuje u mm tacne i savrsene lopte, da sutira bombe i cepa mreze iz slobodnjaka)

Sredina(ofanzivni vezni red):Ronaldinho(da rastura protivnicku odbranu i da pakuje spicu!!!!!!!!!)

Napad(Spic):Nistelrooy(Da kada mu Ronaldinho posto predje celu protivnicku odbranu doda loptu, ovaj uvek brzinom metka, posle nekoiko koraka pocepa mrezu)

Ovo je jedna od varijanti ima ih mnogo, ali recimo, zadovoljio bih ss i sa ovom skromnom. [:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D]

Link to comment
Share on other sites

Ja bih recimo voleo da vidim shta bi ova ekipa Partizana u basketu uradila sa nekoliko pojacanja... U Evroligi ili ULEB kupu...(kad bi bilo ovo drugo mislim da bi stigli do kraja)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Sa nekoliko pojachanja? Ja bih rekao-4 startera+bar 2 dobre rezerve...

Bar 3 mlada igracha iz ove postave ce biti nivo tih startera koje bi ti doveo...

1 starter + 2 dobre rezerve...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...