Jump to content

Recommended Posts

nema smisla da polemisemo na temu MOJ PROVIDER BOLJI OD TVOG, I MENE MOJA MAMA VOLI VISE NEGO TEBE TVOJA

primetio sam da puno ljudi kuka na temu konekcije... pa sam onda primetio da sam imao iste probleme... pa sam onda primetio da vise nemam te probleme... pa sam onda primetio da je ovo mesto na kome bi mogao da kazem kako sam resio probleme koji vidim da drugi imaju... pa sam onda napisao sledece:

ZA 1000 DINARA imam:

- 1024/1024kb (to je ono kod adsl-a 256/64, 512/128, 768/256)

- da su mi pingovi prilicno konstanti u svako doba dana (oko 70 na b.net)

- naravno da mi se desava da popijem disconect... ali jako retko...

- to znaci da za sica lovu mozes da se useres od igranja...

- NARAVNO DA JE OVO SAMO ZA IGRANJE I SURF... JER SAMO O IGRANJU I PRICAM... MASS DOWNLOAD NIJE MOGUC

teoretski si u pravu... oni jesu najskuplji za ovu ponudu... jer niko drugi i ne nudi tako nesto...

no comment za explodiranje kompa :)))))

za modem vs kabal: pogledaj forume na temu icom i sbb kabla :)))))

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nema smisla da polemisemo na temu MOJ PROVIDER BOLJI OD TVOG, I MENE MOJA MAMA VOLI VISE NEGO TEBE TVOJA

primetio sam da puno ljudi kuka na temu konekcije... pa sam onda primetio da sam imao iste probleme... pa sam onda primetio da vise nemam te probleme... pa sam onda primetio da je ovo mesto na kome bi mogao da kazem kako sam resio probleme koji vidim da drugi imaju... pa sam onda napisao sledece:

ZA 1000 DINARA imam:

- 1024/1024kb (to je ono kod adsl-a 256/64, 512/128, 768/256)

- da su mi pingovi prilicno konstanti u svako doba dana (oko 70 na b.net)

- naravno da mi se desava da popijem disconect... ali jako retko...

- to znaci da za sica lovu mozes da se useres od igranja...

- NARAVNO DA JE OVO SAMO ZA IGRANJE I SURF... JER SAMO O IGRANJU I PRICAM... MASS DOWNLOAD NIJE MOGUC

teoretski si u pravu... oni jesu najskuplji za ovu ponudu... jer niko drugi i ne nudi tako nesto...

no comment za explodiranje kompa :)))))

za modem vs kabal: pogledaj forume na temu icom i sbb kabla :)))))

ja imam sbb cable, ping 50-60, i nisam nikad dobio disc na sbb-u

tako da tvoja pricha ne pije vodu..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ja imam sbb cable, ping 50-60, i nisam nikad dobio disc na sbb-u

tako da tvoja pricha ne pije vodu..

:) moja prica je da meni w3 radi i da me to kosta 1k din :)

primicu kZnanju da je i sbb dobar za igranje w3-a i necu dalje siriti moju zabludu :)

mozda ne bi bilo lose da se napravi poseban thread sa spisakom provider-a na kojima je moguce igrati w3... ja nisam znao da sbb radi dobro... neko nije znao da beogird radi dobro... mozda ima jos malih provider-a koji su ljudima pred nosom... a oni trace vreme oplakujuci adsl...

Link to comment
Share on other sites

To da SBB jede govna je tacno, u igraonici blizu mene imaju konekciju 512KB/s i nijednu ALI nijednu partiju nisam uspeo da odigram. Samo je caka shto sam igrao preku eruobattle.net-a gde je ladder nemoguce igrati zbog toga shto jedan od igraca bude host a ne sam server (or something like that), ali zato Dotu sasvim lepo picimo i po nas 3-4 i ping ne ide vishe od 100 u 5v5 :]

Link to comment
Share on other sites

de se deno moj post :)

ali ajde ponovo :)

ovde pricamo o w3-u... tako da nas kod konekcije interesuje sledece...

- da cena bude mala

- da budemo on line 24/7

- da brzina up/down bude velika

- da pingovi budu mali

- kako w3 trosi 1MB na sat ogranicenje protoka nas ne interesuje...

- da konekcija nema nikake veze sa telefonom... zarad kucnog mira :)))

za pomenutih 1k din mesecno

- 1mbit up/down

- pingove <100ms na b.net i euro (<20 na sbb ako je uopste bitno)

- on line 24/7

- slobodan telefon

(cenim da "mamu im jebem" nije odgovarajuci komentar)

sto se w3-a tice... to je vise nego dovoljno... a usput surovo bolje od svega drugog sto sam imao prilike da probam....

kad sam reko da setup "bije po usima" nisam mislio na bednih 3k dinara :)

nego na onih 300E kojih valja slupati u opremu :)))) koja mozda nece raditi...

p.s.

garantovani protok 256/256kb kosta 400E mesecno :))))) i on stvarno radi...

nadam se da ne citate reklamne brosure providera i radujete se... juhu... vidi flat za 1500din.... samo da mi jave da imam tehnicke uslove :) i ima da usisam ceo net na hdd... rec je uvek o negarantovanom protoku... sa nestabilnim ping-ovima.... koji se raspadnu cim krene mass download... i onda je modem opet bolji od tog "FLAT"-a....

E izvini evo citam ja tvoj post i sve mi zvuci do jaja ali jedno ne mogu da izvalim....KOJI TI TIP KONEKCIJE UOPSTE IMAS? Posto 1mb up down nije adsl..niti nisam znao da oprema za adsl(?!) kosta 300E ? Ae molim te objasni nam(meni) to lepo posto i ja bi da se igram za 1k mesecno [8D].

I imenuj providera kog koristis lepo plz

thx

Link to comment
Share on other sites

E izvini evo citam ja tvoj post i sve mi zvuci do jaja ali jedno ne mogu da izvalim....KOJI TI TIP KONEKCIJE UOPSTE IMAS? Posto 1mb up down nije adsl..niti nisam znao da oprema za adsl(?!) kosta 300E ? Ae molim te objasni nam(meni) to lepo posto i ja bi da se igram za 1k mesecno icon_smile_cool.gif.

I imenuj providera kog koristis lepo plz

thx

jebiga... bio je post pre ovog u kome je to pisalo... ali je post obrisan :)))))) ili sam ja poludeo.... sto nije iskljuceno :)

elem, link je wireless, firma je ozloglaseni beogrid. poenta niske cene je u tome sto se placa protok... 1GB je 1k din... praxa je pokazala da ako ne skidam muziku i filmove trosim oko 500MB mesecno :)))) nesrecni w3 trosi 1MB na 1h igranja... surf ne trosi nista...

naravno postoje i flat rezimi placanja... ali za njih stvarno neznam kako rade... cene su negde u rangu adsl-om stim da su up i down isti...

oprema je skupa... jer beogrid forsira malo bolju opremu... ali se to stvarno isplati... pogotovo sto na jedan komplet opreme moze da prodje 5 ljudi i da svi arce po 1mbit... svako u svom rezimu placanja....

znaci da bi ga uveo treba da imas srece da si u dometu... i da imas celicne zivce... jer su na uvodjenje kilavi dojaja... mada znam coveka kome je sve uradjeno za 1 dan i platio je samo 7.5k dinara... sve su mu sami uradili :))) ali to je jedan covek... ima mnogo vise onih koji su odlepili... ja sam ga uvodio 3 meseca :)))))))

ali kad jednom proradi... onda radi.....

sto se SBB-a i igraonice tice... 512 na celu igraonicu je optimizam :)))) to ce tesko da radi sa bilo kojim providerom....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...