Jump to content

Battlegrounds: Warsong Gulch


Sajro

Recommended Posts

http://www.wow-europe.com/en/pvp/warsong-gulch.html

Where do I sign-up?

Warsong Gulch Entrance

Warsong Gulch is currently in testing and will be available on Public Test Realms within a few short days. To join the fight, Horde should head to the northern Barrens to find the entrance to Warsong Gulch, while the Alliance will find their red portal in southeastern Ashenvale.

The gauntlet has been thrown and the stage has been set for this test of skill and strategy, pitting the Horde vs. the Alliance in the battle for domination of Ashenvale. Assemble your team and challenge your enemies; glory and honor await you on the battlefields of Azeroth!

jeaaa, jeaaa.. idemooo!

Link to comment
Share on other sites

ushao sam loma pre 1h (ostavio sam za vreme Bonda da ulazi i ushao je [:D]) .. odigrao koliko sam mogao sobzirom da je lag varirao od 1000-6000

ovako preliminarno:

- teren je odlichno uradjen al chini mi se da na kljuchim mestima ima previshe prepreka shto moze da se koristi za razne vrste exploita

- maksimalna kordinacija izmedju timova je potrebno jel 40 ljudi jako malo moze da uradi

- suvishe brzo sponovanje na groblju (25sec) pa u ovome neorganizovano shto sam igrao izgleda ko da se sve svodi na ko ce pre da dotrchi

- odlichne ideje oko zauzimanja groblja i ostalih peripetija vezano za "kontrolne punktove"

- suvishe slabi strazari (55lvl) na po meni kljuchim lokacijama tj grobljima

- suvishe kratko vreme potrebno za zauzimanje groblja shto automatski povlachi chinjenicu da par ljudi uvek mora da chuva strateshki vazna

to je to za sada .. ae videcu ako mi se lag smanji da bacim josh koji red al ovako ne vredi igrati

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

update

- bez epica se ovo ne moze igrati =) probao sam chisto da vidim kakav je filing sa obichnim samonovanim horsicem i skapirao da ne moze =)

- jedna od najbitnijih stavki za pobedu je upgrejd jedinica shto samo kordinacijom moze da se postigne

- ubijanjem/lutovanjem trolova povecava se reputacija sa darnasusom, ubijanjem taurena sa gnomegan exilcima, donoeshnjem gvozdja sa ironforgom .. ne radi ni jedan plugin koliko sam provalio pa ne mogu da kazem tachno koliko se povecava

- definitivno respawn na groblju suvishe brz .. shto chini zauzimanje istih skoro suludim

- iz neke moje perspektive bolja pozicija horde u srednjem delu mape

ostatak ako ikad udjem ponovo =)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

- ubijanjem/lutovanjem trolova povecava se reputacija sa darnasusom, ubijanjem taurena sa gnomegan exilcima, donoeshnjem gvozdja sa ironforgom .. ne radi ni jedan plugin koliko sam provalio pa ne mogu da kazem tachno koliko se povecava

lalalalala

ide kole u warsong gulch

lalalala

;oD

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...