Jump to content

Star Wars: Episode III


Recommended Posts

Upravo sam odgledao SW Ep3 i ima jedna dobra stvar - gledao sam ga za dzhabe =o))

Fim je sranje, realno sranje sa 5-6 vizuelno veoma lepih scena, ali radnja i dijalozi su smeh...ili sramota - zavisno od toga kako gledate na stvari...

ja sam ushao u salu sa budistichkom smirenoshtju i zheljom da me sve to ne iznervira, i nije..jer ovo nije moj Star Wars, ov je film za decu koja ce da kupuju figurice...

za kraj

svima koji su Episode 2 pravdali sa smejurijom "bolje je od ep 1" - ovaj film ima da vas totalno razdushevi i vama bioskopska karta za ovo netje biti bachen novac

have fun

k

ps

"Good relations with the Wookies I have"

ROFLfreakinMAO!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kole uvek malo pocrni situaciju nego shto je stvarno :) ali uvek sam verovao njegovom ukusu - bar se sada netju nervirati kada znam da je realno njsra! :(

sve u svemu... bedak.

inache gledao sam bash juche opet ep1 i ep2, stvarno se vidi naglasak rezisera da posveti filmove mladjim narashtaima umesto true fanovima i ljudima koji hotje da vide neshto ozbiljno i krvavo! :)

Link to comment
Share on other sites

pu-shi ga ko-le

:D

na sw ne treba gledati kao na ozbiljne filmove, vec kao na sw

agreed. SW je za nas dechicu [:D]

nijedan SW nije bio zamishljen kao makljaza sa potocima krvi - za takve stvari idite kod tarantina...

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

ccc shemu takva reakcja stijo...osecam mongo straha u tebi... ;o>

inache necu ni da pricham o gej momentima u fimu, pusticu te da patish u sebi dok se ovde pravish kao veliki opustenjo-baya =o))))

also

"Good relations with the Wookies I have."

Link to comment
Share on other sites

ne nije mi jasno sta bi bilo da su tek sad snimili treci deo (SHESTI) sa sve onim mali debelim cupavim "evoksima" e to je film za decu!!!

Poenta je da je film tada kada je sniman imao nevoravatnu pricu sa nevrovatnim efektima a sada je isti efekat tesko postici a i prica je odavno poznata ;)

mogu samo da zamislim sta bi bilo kada bi ovaj novi film mogao da se emituje pre 20- godina pa izbili bi masovni neredi!

((((Q))))

SRBI su najgluplji narod na svetu!!!

Link to comment
Share on other sites

Kole, ako se vratish malo u nazad, recimo ~15 godina. Shvaticesh da si se ti tada lozio na StarWors ko malo dete..a i nisi mnogo stariji bio..elem, sad si porastao i hocesh sa istim entuzijazmom da se lozish opet..e pa ne moze..porasli ti brkovi! [:I]

Meni su lichno, svi nastavci podjednako dobri, kad uzmesh celu prichu u obzir. Jedina razlika je shto su sada spec. efekti kompjuterski produkti, a ne male makete i petarde :)

bgwlogo3a9xs.jpg
Link to comment
Share on other sites

http://www.imdb.com/poll/results/2005-03-24 :)))

Nije bash tako Djobe. Phantom Menace je djubrishte chak i ako ga gledash kao najopushteniju zabavu. Klonovi josh i mogu da se gledaju, ali glumci nisu ni priblizhno harizmatichni kao u originalnoj trilogiji, pa ne mogu da izvuku to shto Lukas pishe loshe dijaloge.

A ovo... Kada bi manje izgledalo kao crtani, bilo bi bolje. :)

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

da li neko zna zasto nema premijere u sc-u..mislim tako im pise na sajtu a na blagajnama im se niko ne javlja..jedino sto ima u ponudi za 19. i sw jeste tas i tuckwood i to u svim zivim dnevnim i vecernjim terminima, znaci kao da premijera i nepostoji, wtf?!?

nt.hc

=====================

Ne daj nikom da te vredja, jer te niko ne

zna..

Pa ti si se stondirao i u igrici..

DZOKOLEND

aniHANI, HANIma3x

Koji je sprat danas?!?

U slucaju nuzde POLULITI!!!

NOGICA, NOGICA..

Hannibal:

Kakav vam je batak?!?

Prodavacica:

Nemamo to trenutno!!!

Maha:

-E brate jel imas kezva?!?

-Brate nemam pare..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...