Jump to content

Sta bi na kraju sa Dragon Kin-om?


Manda

Recommended Posts

Ja sam otisao u drugi gild a to sto je van otisao to mozete da obesite macku o rep posto gde god se bude islo tu ce morati da bude ledix/bauk/arutha/xxx/xxx a on ce naravno vuci uvek sa sobom van-a tako da je njegov izlazak iz gilde bio cisto teatralno izdrkavanje i dizanje nosa ...

Kapiram da ce u dragonkinu biti verovatno bolje kad jedno 20-30 ljudi digne lvl 60 pa ce sve da boli ona stvar sto njih svojica nece da idu negde ali kako stvari stoje ljudi koji i stignu na lvl60 batale wow tako da ...

A mene bole uvo ... za vikend idem u molten sto sa dragonkinom ne bih mogao jos jedno metar dana minimum ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Ma opusteno dobila ekipica iz NS-a wow tako da nema brige vise... napaceni su pozitinvo tako da se oni tu za 2 nedelje.....

p.s

Nisu iskompleksirani kao arutha/bauk/ledix/swain/grof/xxxx/xxxx koji mora da ima 15 likova i da igra samo za sebe, trazi pomoc od drugih a za iste ga zabole k'rac..

p.s.s

Mohi znas zasto te je iskulirao zadljih dana bauk ... ? zato sto se uvukao u bulju Ashamanu jedinom hi lev fighteru iz gilde koji ima alt-a druida (bio 55) tako da od tebe vise nema koristi....

Link to comment
Share on other sites

Cin skinut zato sto sam rekao aruthi/bauku/grofu/swainu/ledixu/xxxx/xxxx da nesere i da rolla za item a posle neka radi sta oce sa njim (varijanta za dis zbog sharda) jer se gubi previse vremena za to (iz iskustva to kazem jer pola ljudi nije u istoj zoni pa se nevidi roll i sl. scholmance je bio u pitanju a tamo imam 12 played dana)...

Jel to razlog... ?

Link to comment
Share on other sites

ko je to odustao kada je doshao do 60og?

za situacije koje su dovele do izlaska ne znam...chudno mi je svakako...no o tome cemo ingame za dan-dva kad obnovim pretplatu...

sto se tiche mando situacije o kojoj prichash totalno sam na aru/baukovoj strani bio i tada i sada - sta je 45 sec vishe (ako i toliko traje rolanje?) za 10+ golda vishe?!?! stvar je chista matematika, BoP item koji nikome ne treba mozhe da se proda vendoru za 2-4gp, ali shard(ovi) koji se dobija(ju) njegovim disenchantovanjem za 10-20gp u AH - razlika u ceni/profitu vishe nego sto opravdava chekanje pa i 5 min (jer teshko da ima nachina da u WoWu zaradish 10gp za 5 min)

Sa druge strane, ako zaista Aru odbija da pomogne ljudima in need (a to je ono sto bismo svi mi lvl 60 trebali da radimo da bismo sto pre oformili bar 2 ekipe za "farmovanje instanci") onda cemo malo da poprichamo...

mislim, trenutno nam je prioritet da a) nabudzhimo sto vishe ljudi na lvl 60 i b) nabacimo im opremu/setove da bismo se posvetili c) saradnji sa drugim gildovima za odlazak u MC

lichno mi nije frka da "chekam" da se drugi nabudzhe...netje MC pobetji...no sa druge strane zheleo bih da nabavim taj Rhok'Delar Sto pre...

Takodje, zhivo me interesuje da li ovakvih stvari ima i u Horde guildovima ili su online priche o alliance egoizmu zaista istinite...

Link to comment
Share on other sites

Ja sam skoro poceo da igram pa necu da pricam ono sto ne znam. Iz licnog iskustva, radio sam neke q-ve u Redrige-u , doso bauk i pomogo mi da ih resim za cas. Nije lose. E sad za ostalo ne znam, ali sto se mene tice pomocicu svakome kome mogu( jebote pricam ko paladin)...dosta

Link to comment
Share on other sites

Kole debila sigurno ima i na strani alliance i na strani horde, ja imam srece pa sam u do jaja gildu, gde je nas lik osnivac, ima nas oko 80-ak i 20+ je lvl 60.....

I svi pomazu u svakom trenutku, pozoves par njih i odes do nekog instanca(uldaman, sm, zul farak...) prave ti iteme....

E uvek postoji i losa strana na svakom serveru, gde ima kompleksasa i debila, koje su tukli kad su bili mali i koje su zajebavali u skoli, ti isti te sada corpse kampuju, pljuju po tvom lesu.... Na to ces naici i kod hordi i kod alliance....

Tako da ono, play in peace :)))

Poz!!!

Link to comment
Share on other sites

unfortunado vishe sam inkliniran da poverujem u to njegovo jer je na netu globalno atmosfera da horde imaju mnogo bolji community, a i ovi alliance se nesto ne lome da to opovrgnu =o)

a da je atmosfera u DKinu uvek bila super, bila je i zato me ovo iznenadilo sto se desilo...

za kraj, videcemo se na dunemaulu i igratju horde likove jer defintivno ima cool kombinacija ali moju mrzhnju ka troll i ud rogovima nista nece moci da iskoreni =o)))

Link to comment
Share on other sites

Kole debila sigurno ima i na strani alliance i na strani horde, ja imam srece pa sam u do jaja gildu, gde je nas lik osnivac, ima nas oko 80-ak i 20+ je lvl 60.....

I svi pomazu u svakom trenutku, pozoves par njih i odes do nekog instanca(uldaman, sm, zul farak...) prave ti iteme....

E uvek postoji i losa strana na svakom serveru, gde ima kompleksasa i debila, koje su tukli kad su bili mali i koje su zajebavali u skoli, ti isti te sada corpse kampuju, pljuju po tvom lesu.... Na to ces naici i kod hordi i kod alliance....

Tako da ono, play in peace :)))

Poz!!!

heh potpuno si u pravu :)

bastardi su jedan od cool guildova na dunemaul sa puno dobrih likova mada i tu ima kretena [:p]

Sa satarom sam igro vise puta i mogu reci samo da je extra dobar lik, tebe jos neznam ali vidjecemo se :)

neko napisa kako cigo hvali svoga konja:) vjerovao ili ne Horde na dunemaulu moraju tako jer nas nema dovoljno i ako ne saradjujemo zgazi nas allijansa kojih je barem 3:1 (TM je dovoljan pokazatelj)

Link to comment
Share on other sites

eh da ti objasnim stanje na nasem serveru u TM

logujem se, pravim hranu, vodu, mana ruby sve namjestim fino, klikcem HS (koji je u TM),kako sam se pojavio u innu tako sam umro,psujem malo svakom rogu i release spirit, prosetam malo kad u sredini ko onih kola 10tak duhova, udjem u katerdalu tamo 10tak alijanse sjedi na onim klupama !?!?!?

e sad nije tako non stop ali znaci nema sanse ako se ne organizujes sa barem 10 ljudi koje znas da dodjes u TM da uradis nesto (ovdje izuzimam svakog roga koji kolju redom, cuo sam da im je azz glavna meta [:p] )

Link to comment
Share on other sites

Ma djavola je u dragonkinu od pocetka takva atmosfera ... generalno dok smo levelovali je to pocelo ali nisam izvaljivao ... sta mislis kole zasto sam ja nagurao huntera na lvl43 pored druida koji mi se najvise igra .... zato sto nisam imao sa kime da igram a sad huntera ne pipam ...

Kad sam hitovao lvl60 to se samo jos vise izrazilo .... 2-3 ljudi oce da pomognu i to je to ... konkretno bauka kad zoves u smislu treba nam mag on na to ne mogu levelujem frost maga $@%^$#& koji je to izgovor ... kad sam ja rekao e ne mogu sa vama kao jedini healer u gildi zato sto levelujem huntera/warlocka itd itd a izgovori "igram sa ortakom ne mogu ga ostavim samog" halo .... imam i ja ortaka pa on igra sam kad ja idem u instance itd itd ....

Moze bauk/aru/ledix da pomaze sad kolko oce kome god oce ja ga 3 nedelje ili vise kolko sam lvl60 nisam video u instanci niti igde drugo kad smo vec kod toga ...

Poenta gilde je kad nas ima dovoljno lvl60 i 58+ recimo da jurimo svima opremu koja im treba posto odredjenim klasama itemi padaju gde drugima ne i onda malo ko oce recimo da ide u lbrs sem huntera/druida i slicno i tu dolazi gilda koja smori lbrs da recimo ja dobijem shouldere pa onda ja svima pomognem da smorimo scholo da svi dobiju head posto ga ja vec imam i tako. Onda epic itemi se ne prodaju nego ostaju u gildi ... codex-i i book-ovi se ne prodaju nego ostaju za gildmembere itd itd set boe itemi koji padnu a niko ih ne treba isto cuva gilda za manji nivo likove da dobiju kad navuku nivo ...

DragonKin gilda je realno irc kanal za ex yu prostore na shadow moon serveru i to je to.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...