Jump to content

Ko je koji chin ?


Recommended Posts

Nikad mene nije slabiji paladin pobedio ... najnize sto sam duelovao i izgubio je bio isti nivo ko moj. Ne znam o cemu pricas maude .... kad sam ja bio lvl53 ti si bio vishi nivo od mene posto sam ja igrao hunta neko vreme ...

Mozda mislis na svoj duel sa nekim drugim al se ja toga ne secam ili nisam bio tu.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mozda sam omashio za lvl al secam se da si bio 4-5lvla iznad .. doshao si dzafi i meni da pomazesh u Darovshiru onog undead baju .. na 2 spratu sam te posle toga ofutio u delu prvi put bez loha i od onda nisi vishe dobio ni jedan =)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Maud > hah ...

ok, pogledaj ovaj video - http://www.warcraftfiles.net/download.php?...file=WowVd1.wmv

Lvl 60 Warrior (crit build) sa Arcanitem gankuje random ljude ispred searing gorge ;) On je po meni dosta n00b ( nekoristi na vreme overpower, ispadaju mu ikonice iz bara itd. ) ali uopsteno dmg koji daje je gadan ( standard crit dmg)

Sto je najvaznije, bije se 3x sa paladinama ... pa pogledaj uopsteno kolik puta on crituje paladina a koliko njemu paladin daje dmg ;) Znam da kojekakva vide nisu merila ko je koliko dobar ali dmg se tamo vidi cisto na belo.

Pa reci da nije drasticno ... inace na ovom video se lepo moze videt zasta sluzi Thunder Clap :D

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

mozda sam omashio za lvl al secam se da si bio 4-5lvla iznad .. doshao si dzafi i meni da pomazesh u Darovshiru onog undead baju .. na 2 spratu sam te posle toga ofutio u delu prvi put bez loha i od onda nisi vishe dobio ni jedan =)

to je bilo negde oko 30og nivoa (duskwood ako se dobro secam) bio si par nivoa slabiji (znaci 2 recimo) i iskoristio si lay on hands koji sam ja prvi put tada video a mislio sam da cu sigurno pobediti i da ne treba da se hilujem vise pre nego si ga iskoristio a mogao sam da sam znao i sa lay onom da te dobijem da sam se ranije izhilovao a posle toga nisi hteo da prihvatis duel ne znam kolko dugo tako da ....

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Mah ... kad sve saberes i oduzmes jedini problem protiv paladina makar meni je sto uvek ako im nestane mane mogu ukljuce onaj seal sto vraca manu po udarcu i napune se za cas. Tako da sve sto sam citao i sto ljudi kenjaju o duelima druid vs paladin nema smisla ... mogu da dobijem lose paladine (losa oprema ili los mozak iza kompa) ali ako paja i malo koristi mozak ne vredi mozemo godinama da duelujemo dok meni ne popusti koncentracija i zaboravim heal na vreme pa stun misuje ili tako neka glupost

PS: war ne moze da ownuje paju iz cistog razloga sto ovaj ima minimum 3 puna healta ... 2 stita i lay on a da ne pominjem tu i healovanje u borbi posto wor bas i nema mnogo cime da ga spreci u tome. Tako da i tu vazi prica ako je paja debil naravno da ce svako da ga ownuje a ne samo war ... A sto se tice dmg-a ... njegovih 200 i kusur dmg-a na 60% redukciju je sasvim dovoljno protiv nekoga ko nema nikakav heal sem bandage-aa da ne pominjem tu sansu na onaj seal is retribution stabla koji ako zabode bude oko 600dmga a sa critom oko 1000 ...

Kad smo vec kod toga wor ne moze ni druida da ownuje ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Mah ... kad sve saberes i oduzmes jedini problem protiv paladina makar meni je sto uvek ako im nestane mane mogu ukljuce onaj seal sto vraca manu po udarcu i napune se za cas. Tako da sve sto sam citao i sto ljudi kenjaju o duelima druid vs paladin nema smisla ... mogu da dobijem lose paladine (losa oprema ili los mozak iza kompa) ali ako paja i malo koristi mozak ne vredi mozemo godinama da duelujemo dok meni ne popusti koncentracija i zaboravim heal na vreme pa stun misuje ili tako neka glupost

PS: war ne moze da ownuje paju iz cistog razloga sto ovaj ima minimum 3 puna healta ... 2 stita i lay on a da ne pominjem tu i healovanje u borbi posto wor bas i nema mnogo cime da ga spreci u tome. Tako da i tu vazi prica ako je paja debil naravno da ce svako da ga ownuje a ne samo war ... A sto se tice dmg-a ... njegovih 200 i kusur dmg-a na 60% redukciju je sasvim dovoljno protiv nekoga ko nema nikakav heal sem bandage-aa da ne pominjem tu sansu na onaj seal is retribution stabla koji ako zabode bude oko 600dmga a sa critom oko 1000 ...

Kad smo vec kod toga wor ne moze ni druida da ownuje ...

Pummel < Rank 2 > - Pummel the target for 50 damage. It also interrupts spellcasting and prevents any spell in that school from being cast for 4 sec.

Mortal Strike < Talent > - A vicious strike that deals weapon damage plus 160 and wounds the target, reducing the effectiveness of any healing by 50% for 10 sec. [ colldown 6 sec. ]

;)

Inace bez FAP-a Warrior je protiv druidu smesan, u sustini isto kao rogue ... ali sa FAP-em ( pod tim mislim, DOBRO iskoriscen FAP ) je to dosta bolja situacija, mada druid uvek po meni ima 20% vecu sansu da pobedi ( ako je Balace 18 / Resto 31 build ... ). Damn roots and "bear stun" :P

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Maud > hah ...

ok, pogledaj ovaj video - http://www.warcraftfiles.net/download.php?...file=WowVd1.wmv

Lvl 60 Warrior (crit build) sa Arcanitem gankuje random ljude ispred searing gorge ;) On je po meni dosta n00b ( nekoristi na vreme overpower, ispadaju mu ikonice iz bara itd. ) ali uopsteno dmg koji daje je gadan ( standard crit dmg)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

grime ajde malo smiri loptu .. nisam klinac a koliko znam nisi ni ti .. ja sam izneo chinjenice koje mogu da potkrepim slikama/videom/da me gledate dok igram ili shta vec

i na osnovu jednog lika, jednog duela ti stvarash pretpostavku o celoj klasi .. ko zna kakav je retard to bio

druga stvar je shto je paladin po vidjenju ostalih imba .. ja ne bih rekao imba nego chisto overpowerfull i to ne u smislu heala (imaju ga i druge klase) nego u smislu da ima heal a da nosi plate .. al to je tako i pomirite se sa tim .. nije tu blizzard nishta izmislio paladin postoji u mnogim FRP sistemima i skoro je identichan svuda .. sad shto je blizzard napravio da imash klasu paladin odmah na pochetku (a ne da to bude jedna od hero classa wora) to je druga pricha

ne podcenjujem nichiju veshtinu niti velicham svoju samo govorim o chinjenicama

a te chinjenice moze i Mohi da potvrdi (53lvl paja vs 58lvl druid) :P

PS: grime dodji na 60lvl, dueluj jedno 3-4 dana ispred ogrimara (valjda je tamo za hordu [:D]) i pvpuju jedno 5-6 dana pa se onda vrati na topic

1. Igram iz igraonice tako da ne mogu nista da snimam jer nije instaliran programcic za snimanje...ali imam nekoliko ljudi koji mogu da potkrepe ovo sto sam rekao....cisto da ne bude da lazem....sta je bilo ove nedelje bolje da ne pominjem necete mi verovati ionako...

2. to je vec 3. hunter koji je 7-9 lvl-a iznad mene i svaki je igrao....ni moj hp bar nije ostao bas pun....jedan je isto tako nastradao kad sam bio 42 on 50...Kao sto rekoh samo protiv druida moram bas da se potrudim.....bilo je i huntera koji su me namucili ali to je sve.... :)

3. Paladin....ne znam za vas meni je on smeh....i uvek me raduje kad naidjem na nekog...sto se tice njegovog seal-a moze da zaboravi na to posto imam jednu lepu stvarcicu koja se zove PURGE i kosta smesno mane....pa jedan je samo pokusavao da namakne seal sve dok nije umro....on stavi....ja purge...

4. 53lvl paladin vs 58. druid....sve pare bi stavio na druida cak i sa obrnutom situacijom sa levelima....

5. Ja ocu da duelujem al imam jedan problem....uvek kad naletim 1na1 na neki alliance oni BEZE (vrlo cesto bezuspesno)...tako da moram da se zadovoljim time da uletim protiv 2jice ili tako nesto....a mnogo su hrabri 6na1....

6. 800+ killova i Rank 4....Sta ce mi lvl 60 kad i ovako mogu da prebijem neke lvl 60 likove...i to je sve u samoodbrani ili nuzdi a kad dobijem lvl60.... :))

7. 80% i vise duela dobijam tako da....Dueluj malo ispred Ironforgea pvpuj jedno mesec dana pa ti mozda neke stvare budu jasnije :)

Ni ja ne podcenjujem niciju vestinu niti velicham svoju ali sve ovo sto sam gore nabrojao su takodje....chinjenice....

Kapiram ja da je vama malo neverovatno da prebijete lika 7-9 lvl-a iznad, alliance vs horde na mom serveru je 2:1 tako da bas nema mnogo izbora a i ne zalim se bas....ja nisam video ni jednog lika iz alliancea koji je hteo da se bije 1na1 iako je 1-2 lvl-a veci od mene vec samo BEZE(prekjuce sam jurio 1 paladina 2lvla iznad mene preko CELOG BARRENSA uz /taunt /chicken /spit posto nije hteo da se dismountuje za fight....kako je bilo lepo kad je lego.....)...Tako da probaj bar da napadnes lika koji je 7lvl-a iznad za pocetak pa onda dodji na forum da postujes....Na prste mogu da prebrojim one koju nisu umrli ko pi*ke....

Inace bole me paja ko veruje a ko ne....izvolite gospodo onda Dunemaul alijansa pa cemo se sresti vec jednog dana.....

Link to comment
Share on other sites

grime ja te u vetjini sluchajeva podrzavam, a u drugoj vetjini ne mogu da pricham jer nisam kompetentan.

nego, da li hotjesh da organizujemo neke fajtove? :)

znam na dunemaul hordi lvl 60 druida, lvl 60 magea, lvl 55 paladina i lvl 45 huntera... pa da vidimo kako tjesh protji protiv njih jer mi svi deluju kao dobri igrachi! :)

Link to comment
Share on other sites

Kapiram ja da je vama malo neverovatno da prebijete lika 7-9 lvl-a iznad, alliance vs horde na mom serveru je 2:1 tako da bas nema mnogo izbora a i ne zalim se bas....ja nisam video ni jednog lika iz alliancea koji je hteo da se bije 1na1 iako je 1-2 lvl-a veci od mene vec samo BEZE(prekjuce sam jurio 1 paladina 2lvla iznad mene preko CELOG BARRENSA uz /taunt /chicken /spit posto nije hteo da se dismountuje za fight....kako je bilo lepo kad je lego.....)

Ja sam juche gledao raid na Crossroads i Orgrimar gde su se nekoliko puta lvl60 alliance peglali 1vs1, kao i protiv nekoliko hordasha par nivoa ispod njih (ukljuchujuci i yours truly koji je lobovao sekire iz shteka poshto mi je seklo)

zar nije malo glupo tvrditi da su svi u alliance pichke?

btw odnos snaga na Dunemaulu je skoro 50:50, a ne 2:1

Link to comment
Share on other sites

Ja sam juche gledao raid na Crossroads i Orgrimar gde su se nekoliko puta lvl60 alliance peglali 1vs1, kao i protiv nekoliko hordasha par nivoa ispod njih (ukljuchujuci i yours truly koji je lobovao sekire iz shteka poshto mi je seklo)

zar nije malo glupo tvrditi da su svi u alliance pichke?

btw odnos snaga na Dunemaulu je skoro 50:50, a ne 2:1

LOL za sekire ahhahaha...petak je uvek mrtvi dan....laguje sam server od silnih raidova......

Nisam rekao da su svi pichke...naleteo sam i na dosta likova koji su stvarno casno umrli/pobedili sta god...Samo kazem da su ogromna vecina pichkice

1. Juce doletim u tanaris izasao na pljugu, vracam se za komp i imam sta da vidim....udara me paladin 1lvl ispod mene....ja tu krenem da igram i da nisu MENE (ne znam samo kako) napali oni bruiseri sto cuvaju grad pally bi zajaho munju a posle toga cisto sumnjam da bi opet digo ruku na nekog shamana...posla sata sam ga trazio po gadgetzanu i tanarisu ali ko zna u koju rupu je taj otisao....

2. Un'Goro crater....spazim paladina 2lvl-a iznad, vidi i on mene..../bow emote (u prevodu fin nacin da mu kazem "sad cu picku da ti polomim") i krenem da ga udaram a on samo stoji (cisto da napomenem da je 2s ranije igrao tako da je gornja situacija sa zamenjenim ulogama iskljucena....). jedno 3 sec. kasnije dolaze 4 njegova ortaka(dakle plakao im za pomoc pa se zato nije tukao...)....Casno i nije pichkica ? Ne bih rekao....anyway 10 min posle isti hrabri momci su zajahali munje jedno 3 puta zaredom posto sam i ja dosao sa par drugara.....2 paladina down i odma mi lepo za narednih sat vremena :)

3. Evo sad sam proverio opet sad je odnos (A)1.2:1(H) LOL znaci dosla gomila Srba i poremetila statistiku :)))Link

Medjutim ima na nekom drugom sajtu odnos izmedju AKTIVNIH charactera i tu je bilo 2:1 za alliance....

P.S. i koliko CP-a za lobovanje ? :)

Link to comment
Share on other sites

grime ja te u vetjini sluchajeva podrzavam, a u drugoj vetjini ne mogu da pricham jer nisam kompetentan.

nego, da li hotjesh da organizujemo neke fajtove? :)

znam na dunemaul hordi lvl 60 druida, lvl 60 magea, lvl 55 paladina i lvl 45 huntera... pa da vidimo kako tjesh protji protiv njih jer mi svi deluju kao dobri igrachi! :)

JOOOOJ daj mi tog pally-ja molim te :)...hunter nije zanimljiv stvarno nema shanse....druida mozda i necu moci da dobijem....mage dobijam mozda pogotovo sa opremom koju imam ;) mada kapiram da bi bilo gusto....toliko je zajebano prici im to je strasno i uopste nisu naivni...ali nisu abuseri ko paladini....

Ahh inace update sad sam lvl 54....i gluplje skillove za lvl jos nisam dobio...sve sekundarna poboljsanja...

Link to comment
Share on other sites

vidim da nema svrhe prichati o nekim stvarima ovde .. jel su ljudi zaljubljeni u svoje klase =)

ae kad budem imao vremena nasnimicu neke videa pa cu okachim da ne bude posle da pricham a da neko ne veruje

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Hmmm pazi nije bas da sam zaljubljen toliko....meni su gotivni rogue, mage, priest, druid, warrior(s kojim uopste nije lako odigrati)....samo iznosim stvarno neka svoja iskustva...jbg-a zao mi je al paladine ne volem pa ne volem.....i stvarno tvrdim da paladin ne moze da me dobije recimo u better of 3 (uvek moze da ga prosere 1 :P )....cim ja budem mogao i ja cu probati da nasnimim neki al kao sto rekoh igram iz igraonice tako da nazalost jaaaaako tesko.....

A nekako sam stekao utisak da je bilo da ja ja pricam a da neko ne veruje :))

Pazi znam da su paladini zajebani ostalim klasama uostalom mnogi su mi se zalili na njih....ali realno ja imam heal isto kao paladin....pravim veci dmg provereno....seal ne moze da koristi jer ga non stop purge-ujem....meni je dmg reduction 44%.....imam Nature swiftness....imam stomp stun 2sec i Heal 2.5 sec cast.....imam totemcice da jos malo poboljsam dps i ostalo.....i reci mi iskreno sad....Kako da me dobije...chime ? Sav dmg koji on radi je to sto me udara i to bez seal-a...Samo me smara da moram 3 puta da mu svuchem hp (sto iskreno i nije toliki problem) i u mass pvp-u zaleti se baci ono vatreno sranje kako se vec zove digne stit i vrati se ka svojima....abuser....totalno nerealno

Link to comment
Share on other sites

vrlo jednostavno .. al ajde ukrtako da krenem od pochetka:

plate > mail : dmg reduction od plejta je za 15-25% veca od maila (neka slobodna procena), al ne samo to nego su na plejtevima bolji plusevi nego na mejlovima ( pogotovo na valoru, lf je sranje )

totemi sem onaj za firebal beskorisni jel paladin ima clenz

mogucnost da se hiluje bez prekida .. (2 shilda)

mogucnost da se hiluje 4 do 5 puta 0 do 100% helta (sa lohom i bez mane)

seal of crusader ^^

blessing of wizdom ^^

gg =)

ps: seal je ono shto paladin ima na sebi judgment je prebacheni seal na attackera .. chisto da ne bude konfucije

ps2: nisam obracao paznju shta je presudno to shto ga autdmgujem (mada sumnjam da je to) ili to shto on ostane bez mane ..

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Jedino chime shaman ti moze da ownuje paju i druida je da purgeom skida paji sealove a druidu overtime heal ...

Inace bejah pre neki dan ispred ogrimara sa dvoje drugara iz gilde. I posto nas je tamo 50 hordi jedno 20 puta jurila/ubila na kraju su skontali da ocemo da se peglamo jedan na jedan (retardi)

I skor je bio 2:0 za mene protiv shamana 0:1 za rouga protiv mene i 1:0 za mene protiv warriora

A i mene iskreno da pitas mislim da shamy ne pravi neki mnogo veci dmg od paje ali paja ima shtitove i loh koji su imba tako da bih ja pare bacio na paju. A shockovi mislim da protiv hilera vise kostaju mane nego sto su korisni

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

-Shaman ima MNOGO veci heal od paje...pogledaj bas ima tema oko toga na wow.eu forumu

-NS+Heal eto ti 1. koji ne mozes da prekines

-Stomp+heal eto ti 2. ili stomp+GW(1sec)+heal a ne mozes ni blizu da mi pridjes dok ga castujem da bi ga prekinuo

-Ti kad se healujes pod stitom ja mogu isto da uradim ili da iskoristim zavoj kako bi sacuvao vishe mane...paja izadje pun i ja pun....al paja vishe nema stit :)

-Improved lesser healing wave:75% chance to avoid interuption when hit in melee when casting ILHW....inace taj moj lesser leci ja mislim ko Pajin veliki Heal

-Ja radim sasvim lep melle dmg tako da kad vidim da oce da se healuje na suvo odma earth shock koji interruptuje i radi pozamashan DMG

-AC je isti meni sa mojim 1h u shield kao i paji sa plate+2h

-Purge(koji inace skida 2 korisna efekta za smeshno malo mane).....aj da vidim koji paja ce da nabaci Seal....

-Jel neko nekad gledao shamana sa crit% iznad 10% i sa dobrim i sporijim 1h oruzjem kad se upali WF ? nemojte bicete ljubomorni...Nema sanse da me outdmgujes ja vec sad imam 62dps(mouseover attack da vidite kolko je vama) ne racunajuci WF...u WF mogu da burstujem oko 800 dmg uz crit

-totemi i te kako nisu beskorisni protiv paje...Grace of air totem +62agility (to je oko 3% jos na crit i dodge) ili jos i WF totem(neki od ova 2 posto su oba air)...Searing totem....Earthbind totem....Healing ili mana totem al to i ne mora....

- Plusevi na plateovima su bolji za tebe...za mene su shit...tako da meni sasvim odgovaraju moji...a inace kolko ja znam na cloth itemima ima najvise + za stats pa sami izvucite zakljucak...

Dakle da sumiramo kako izgleda sam fight....

Pally obicno nema stit tako da nam je AC isti otprilike....Seal ne moze nijedan jer ga stalno skidam....pije dmg od totema(searing koji mu smeta i ako oce da castuje heal)....usporen je u kretanju....PROVERENO radim MNOGO veci dmg od njega...paja nabacuje stit i healuje se....ja radim isto....opet mu svucem health(obisno paji skinem ceo hp dok on meni skine 1/3 jedva) on koristi LoH ako nije na cooldownu....znam da imaju neko sranje da budu imuni na magije i melle...ali moj purge je divna stvar+ga jos i uspori na 1-2s...Ako nije glup pa nije odma iskoristio stun onda koristi i izvlaci jos 1 heal....posle toga cao nema vise(dobro moze jos potion al da ne duzim...)....GG brate nije mogao lvl 60 i lvl 58 da me dobije kad sam bio 54...

Ako meni u bilo kom trenutku zatreba heal koristim neki od gore navedenih nacina...jos ako bude crit na heal to je preko 2000hp....

Tako da sto se mene tice da bi Paladin dobio shamana 1na1, taj shaman mora da bude totalni n00b....

Purge je glavna stvar po meni zasto vas ownujemo....bez toga bi bilo mnogo teze to se slazem....e a sta mislis koliko shamana je uopste kupilo skill za purge ili uopste zna za njega i koristi ga?

Link to comment
Share on other sites

Neki kako uleces u TM i pokupis sav aggro guardova lupis onaj AoE ukljucis stit i vratis se nazad ka svojima a mageovi iza tebe pobiju sa svojim AoE sve sto se mrda....oh kako impresivno (khm khm...abuser)

Ovde smo samo pricali o duelu shaman vs paladin za koji ti tvrdis da paladin moze da dobije cak i pod uslovom da protivnik ume da igra shamana sto je iskreno da ti kazem van svake pameti.....nema shanse....

A da je rasprava vise na ovu temu i bezveze i moze da se otegne u nedogled to se slazem bolje da prekinemo sad :)))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...