Jump to content

Anime


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Shali se dechko, papane n00berski... nemam pametnija posla nego da delim tvoju adresu. Ljudima kojima ona ni ne treba. Ljudima koje ni ne poznajem... Sve u svemu - pojela ti droga mozak. Plachi. Gorke suze roni. Tuguj za svojim mozgom. Svecu mu zapali i pomisli na njega ponekad sa setom... [V]

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Shali se dechko, papane n00berski... nemam pametnija posla nego da delim tvoju adresu. Ljudima kojima ona ni ne treba. Ljudima koje ni ne poznajem... Sve u svemu - pojela ti droga mozak. Plachi. Gorke suze roni. Tuguj za svojim mozgom. Svecu mu zapali i pomisli na njega ponekad sa setom... [V]

Vezatju te za stolicu i pusticu ti omnibus teletabisa za ovo !

Oh yeah...there will be blood.

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Poceo sam da gledam Ergo Proxy.Lepo...bas lepo... [:D][:p][:D]

Doduse pogledao sam samo dve epizode do sada

Konacno da japanci operu obraz od baljezgarija koje prave.

Evo jos jednog posle texhnolyze-a koji zaista vredi pogledati.Mada h ne poredim,

samo kazem da vam nece biti zao provedenih sati pred monitorom.

Ja stigo do 13-te i za sad ih ne zalim.(sate mislim).

Jedina primedba mi je sto su udarili blagu cenzuru.Ali kako znaju da ga uke*aju ovo je nista.

Ono:Treba da otpadne glava/ruka/da se popije metak/i sl,a kamera ka mesechini. [xx(]

Vrh je!

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Da li je ta vasa titlovana ili sinhronizovana varijanta?

Ja sam svukao torent od cirka 4.8 G, 23 epizode, i sve su titlovane. Epizode 15 - 23 su u malo nizoj rezoluciji nego ostale.

Sta vi imate?

Inace serija je odlicna!

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

To je taj. Ni ja nisam bolji nasao...

Javi utiske za Lodos.

EDIT:

Odgledao sam sedam epizoda EP i nikako da se otmem utisku da je Vinsovo rodno mesto Moskva, a ne "Mosque" kako je titovano? Koliko ja znam "mosque" znaci dzamija...

Edited by [oveRk1nd]
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Skidam Lodoss war 1-27.Da li je OVA ili filler pojma nemam.

Ako nekom zatreba javite se kroz nedelju dana...

pa zar to nije Chronicles of heroic knight ? jedino on ima 27 epizoda

Ako je tako ne moras da skidas mogu ja da ti narezem.

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

http://www.animenewsnetwork.com/encycloped...nime.php?id=659

Ukratko, anima o liku koji je upao u basket tim, a nikada loptu nije uhvatio u zhivotu :)

Otprilike desilo se par puta da uleti u takav kombo, da sam plakao od smeha, bukvalno :)

101 epizoda ~10 giga ...

Kvalitet slike je osrednji .. To je jedina zamerka, al' dobro, matora anima :)

Tv Asahi top 100 anime

.

.

10. Slam Dunk

Top 100 anime by Japanese Viewers

.

.

17. Naruto

18. Slam Dunk

Edited by Atomic
Link to comment
Share on other sites

' date='Oct 31 2006, 23:34' post='888572']

To je taj. Ni ja nisam bolji nasao...

Javi utiske za Lodos.

EDIT:

Odgledao sam sedam epizoda EP i nikako da se otmem utisku da je Vinsovo rodno mesto Moskva, a ne "Mosque" kako je titovano? Koliko ja znam "mosque" znaci dzamija...

Kod "shinsen-subs" grupe je ---dzamija---,kako si ti rekao,a "pino-no-usagi" kaze ---Moskva---.

Ovako dobru seriju necu upropastiti cinjenicom da Vinsent dolazi iz dzamije [xx(],

tako da glasam za Moskvu i "pino-no-usagi"!

Sto se tice Lodoss-a,javljam se cim budem saznao ishta.

Ergo proxy je fantastichan.

Inace upravo sam pogledao 23-u epizodu.

Aplauz sa osmehom na licu za serial...

[:p]

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Joj, joj !

Toliko anima, a toliko malo vremena !

Zadnjih dana sam smanjio sleep na 3 sata dnevno ...

Ali istrajacu !

Tim tempom jos par godina... [:p]

za*ebavam se 'fala bogu.

Jel' problem u wulfgaru i meni,ili jos neko primecuje koliko je Bleach poceo da smrdi?

Zaista, 99 i 100 epizoda....Boli me dusha kad se setim kako Ririn u telu plisane lutke prebija shinigami-ja.

Sramota majke mi...Od onakvog crtatja-dosli su do ovih sr*nja.Ajde ova 101-a i djene-djene,ali globalno padaju na niske grane...

A imao sam tolerancije za filler do pre par epizoda.

[V][:(][V]

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

sta ja da kazem kad se setim Kakashija koji se faja sa Zabuzom,

a sada gledam Naruta kako spasava nekog malog jetija koji mu se

kao koala zakachio na ledja.. mislim BLJUVVVVVV !!!!!!

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

ONBUUUUUU! :PPPPPPPPPPP

Prosto je. Vecina ljudi su idioti. I vole proste, idiotske stvari. A ljudi koji prave crtace vole dobar rejting. I zato daju publici ono shto najveca podgrupa (moroni) zeli. I tako nazalost, funkcionishe i filmska, strip, gaming industrija...

Chisto da se razumemo - taman posla da smatram Bleach ili ne daj Boze Naruto-a duboko filozofskim delima [:o)] , ali u poredjenju sa ovim filerom koji sada ide umesto manga adaptacija... zaista, sa svakom novom epizodom pomeraju granice meni poznatog anime debilizma. [puke]

za*ebavam se 'fala bogu.

Od onakvog crtatja-dosli su do ovih sr*nja

Smesh slobodno da kazesh "zajebavam" i "sranje". A Bog se pishe velikim slovom. Fegetu.

I 'ocu NHK! (:))

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Smesh slobodno da kazesh "zajebavam" i "sranje". A Bog se pishe velikim slovom. Fegetu.

I 'ocu NHK! (:))

Pa dobro Milanko majku mu,za ovih par meseci kako si me doveo na rur zar stvarno mislis da nisam video "sranje","govno",

"qrac" i sl?

A napisem li sranje ili sr*nje isto mu se 'vata.Kultura je ta koja se ceni Miki,kultura...

I will teach you if you want to learn my friend.

Veliko slovo priznajem-greska.Streljaj me [b)]

NHK! ce da dobijes kad dodjesh fegolino,iako SERESH na anime kao celinu iz dana u dan.

sta ja da kazem kad se setim Kakashija koji se faja sa Zabuzom,

a sada gledam Naruta kako spasava nekog malog jetija koji mu se

kao koala zakachio na ledja.. mislim BLJUVVVVVV !!!!!!

Samo da te obradujem da vec pominju produzetak fillera do Januara.

Prvi post-ovi su se pojavili na tu temu...

[V]

Edited by uarewhatuare
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Brate Atomic...

Cak i onaj ko ne zna da napravi razliku izmedju anime i vekne 'leba oseca da nesto ne valja sa Bleach-om.

Ichigo koji vice --Bankai-- na svakoga k'o na pijaci ganci --gatje i charape-- i pritom nikog ne OGREBE. [b)]

Majku mu,vise bi im povreda zadao tim istim gatjama i carapama.Renji koji urla na sve --urusei!!!--,lutke koje su tu da vam porushe i ovo malo logike u crtatju.Rukia,koja je u jednoj od skorashnjih epizoda "omela" onog

Baunto-a sto nosi prichajucu lepezu i mac,nichim drugim nego TJEBETOM!

Oh Mighty Blanket!

(kol'ko mi se smejao drugar kad je video ovo)

I pored sve sramote svi su prebijani na izmenichno.

Nema smisla...... [V]

A inace pricu ima i Tokyo Mew Mew, ili kako li se vetj zove ta budalastina... [xx(]

Naruto je,po mojoj slobodnoj proceni dostigao dno dna.

O tome ne vredi diskutovati vise.

Naspram svega gore pomenutog ja i dalje skidam nebuloze,nadajuci se da ce to liciti na nesto.

I svaki put ugasim BSPlayer sa suzama u ocima.

Edited by uarewhatuare
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Gahaha, shta fali lutkicama :)))

Ichigo je rekao 2-3 puta "bankai" od kada su pocheli filleri .. Ja mislim, jedan put kada se peglao sa onim metalnim "doll"-om, i 2 puta sa Kariya-om. Ostale je sve opeglao bez blama :))))

Jebote, to su fileri, eeeeeeejjjjjj, to je sve sklopljeno na brzaka. Koliko god bili loshi, ne mogu da ubiju onoliko dobrog dok isti nisu pocheli. Meni se svidjaju, koliko god imali propusta i svega ostalog nelogichnog :)

-edit- Pocheo sam da skidam Death Note

Bacam komente za par dana kad pogledam sve :)

A shto se playera tiche, nabavio sam "The Core Media Player", super je :) Skinuo sam, takodje, CCCP (combined community codec pack), poseban pack codeca samo za anime, jer nisam mogao da nateram prevod da radi za .mkv fajlove.

Edited by Atomic
Link to comment
Share on other sites

lol nub korisi bs player xD

Noob nije do sada imao problema ni sa jednim .avi-em, .mkv-om, .ogm-om.

Tacnije,nisam imao ni jedan problem sa BS-om u saradnji sa CCCP-om i K-lite mega codec pack-om.

A ti pocheshi po glavi sto je to tako.

Gahaha, shta fali lutkicama :)))

Ichigo je rekao 2-3 puta "bankai" od kada su pocheli filleri .. Ja mislim, jedan put kada se peglao sa onim metalnim "doll"-om, i 2 puta sa Kariya-om. Ostale je sve opeglao bez blama :))))

Jebote, to su fileri, eeeeeeejjjjjj, to je sve sklopljeno na brzaka. Koliko god bili loshi, ne mogu da ubiju onoliko dobrog dok isti nisu pocheli. Meni se svidjaju, koliko god imali propusta i svega ostalog nelogichnog :)

i dalje tvrdim da smrde u odnosu na prve dve sezone [:D]

Cak je i Preopasni Byakuya imao problema u tuchama.Pa prva senbonzakura,pa druga,pa Bankai...i o5 ga je izduvao... [V]

Ali ajde...

100 ljudi-100 tjudi. [|)]

Edited by uarewhatuare
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...