Jump to content

Anime


Recommended Posts

@all above :) ma nije za mene. Ja vec nekih 10-11 godina pratim anime vise manje. Nego me je zacudilo za Eva, sto se tek sada komentarisalo itd, doduse

nebitno je posto svako ima svoj put otkrivanja anime-a.

I znam da ima brdo zanrova, i

mainstream i

non mainstream stvari itd itd. Ali svaki

zanr ima par komada koji su must see, ako nista zato sto su kultni na neki

nacin. No, razumem da je ovo samo definisanje i kategorisanje stvari a to je uvek lose :$

no. Rajt. Neko

ce pitati pa ce mu se reci. No mattrz.

Nego gledao Sam previewove za fall 2009 anime, sta ste gledali skoro?

Sorry za istripovan txt pisem sa moba

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

http://isohunt.com/torrents/?ihq=First+Squad

Vidim neke screenere ali ima dva tri neproverena, pa ako ti nije mrsko daj se na posao. ;)

Da pomognem, ja cu da skidam [izumi] ti marnjavaj nki drugi pa da podelimo utiske kroz dan-dva.

aj tek sam sad videla tvoj post stavicu neki drugi a ako neko nadje kul nek javi koji je valjan torent

@all above :) ma nije za mene. Ja vec nekih 10-11 godina pratim anime vise manje. Nego me je zacudilo za Eva, sto se tek sada komentarisalo itd, doduse

nebitno je posto svako ima svoj put otkrivanja anime-a.

ma znam ja vec sto godina da je Eva must see nego nekako tek je sad doshao na red sticaj okolnosti shta da ti kazem

meni se par naslova npr od Fatboya uopshte ne dopada, sve zavisi od osobe do osobe

a te must see znaju i noobovi kapiram

@uare

meni prvi isto nije neshto posebno tj ochekivala sam bolje al ipak cu da skinem

oO

 

Link to comment
Share on other sites

[izumi] First Squad

audio/video/sub - 10

A crtani...

Ne znam sta da kazem, zanimljiv pristup imaju.

Koliko sam shvatio postoje istorijske cinjenice o nekim stvarima koje se pominju ovde.

Nije da verujem u te to ali lepo su docarali, mada je kao i vecina filmova info u nekim momentima nedorecen i prenabacan.

Cisto da pomenu, ali nemaju vremena da detaljisu.

Ruski kao dub. Nije mi smetao, za promenu od klasicnog japanskog jezika u anime crtanim filmovima doneo je novosti za ushi ako nista vise, valjda nostalgija za onim matorim ruskim bajkama koje je sigurno svako gledao, barem jednu-dve.

Nem' pojma sta da kazem za overall...Mozda zato sto sedim bolestan i malaksao kuci prijao mi je crtani, u nekim drugim trenucima mozda ne bi, 'ebem li ga.

Nije dosadan, par cinjenica/scena su zasmetale, moze preporuka.

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Topla preporuka za Vampire Hunter D : Bloodlust za retke koji ovaj anime jos nisu gledali.

Za mene , koji ne mogu da kazem da sam gledao mnogo anime izdanja i da sam poznavalac , Bloodlust je najbolja anime koju sam do sada gledao.Dobar je i prvi deo , ali ipak kvalitet Bloodlust-a je nesto retko vidjeno.Kvalitet u svakom obliku , likovi , prica , muzika , tempo , pa i na kraju krajeva i sinhronizacija na engleski (mada ponekad ne deluje uverljivo) i itd.

Ne znam zasto nije na top10 listi koju je Fatboy gore linkovao.Kvalitet Bloodlust-a je za mene jos neprevazidjen.

Edited by HitCrit
Link to comment
Share on other sites

Da da daa d!

Setio sam se

Jel gledao neko, Basquash! i Shangri-la ?

Gledao sam pre par meseci prve 3 epizode - tada su izasle - ali nije moglo mnogo da se kaze na osnovu njih.

Sad se premishljam da vidim ostatak, ne znam ni koliko je izaslo za sada.

Sa fatboy-ove liste, tipa gledah sve ali u srcu mi je samo 4 komada od tih 10. Ukusi, ukusi.

Link to comment
Share on other sites

ljudi, ono nije moja TOP LISTA naslova vec samo recenzije koje sam STIGAO DA URADIM do sada

sto ne znaci da Vampire Hunter D ne treba da bude tamo kao i jos mnogo drugih naslova...

nadam se da cu imati vremena pa lagano sve sto zelim da opishem i okacim tu... [8D]

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Sinoc odgledao First Squad, pored svih onih trejlera i najava mogu reci da sam blago razocaran :/

Interesuje me samo dal se ovo delimicno bazira na nekim istinitim cinjenicama from real life ili je cela prica u potpunosti imaginarna ?

infidel

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...