Jump to content

Anime


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Pridruzujem se :OOOOOO reakcijama. :)

Hakkenden je u najmanju ruku skroz pristojan. Gledljiv. Koristeci iste kriterijume S.D, Kyo je neshto zbog chega odgovorni treba da robijaju.

Odgledao TTGL ceo i nije mi zao! :D Jedan od boljih animeta koje sam gledao. Blesavost i preterivanje ne smetaju nimalo, odlichno su uklopljeni, funkcionishu. Za razliku od Ranga homoseksualca, drugi deo mi je josh i bolji. Poslednja epizoda sabiva. Da imam ~10 godina bio bi mi verovatno jedna od najlepshih dechjih uspomena. :) Ovako, samo ga dodajem na veoma kratku "anime koje vredi pogledati" listu.

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Pridruzujem se :OOOOOO reakcijama. :)

Hakkenden je u najmanju ruku skroz pristojan. Gledljiv. Koristeci iste kriterijume S.D, Kyo je neshto zbog chega odgovorni treba da robijaju.

haha :O reakcije...slozicu se da je gledljiv,ali daleko od toga da bih ga stavio u grupu dobrih serija :P Imo

S.D. Kyo hahaha slazem se,sad sam pogledao par slika iz Kyo-a i setio se koje je to djubre ustvari,ne znam zasto sam ga uopste spomenuo.

Odgledao TTGL ceo i nije mi zao!

Dobar je TTGL,veliki hype se digao ako njega.Uskoro treba da izadje film,kao re-editovani prvi deo serije sa nekim dodatnim scenama.

Gledam Shounen Onmyouji...meh solidno.

Ako vam se gleda komedija- Minami-ke http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=4309

Edited by Katsu

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

Haha :P Priznaj da je to prvi anime koji si gledao pa ti se zato svidja !!! [:D]

Ne, Kyo mi je bio jedan od prvih, zato mi se i svidjao sto do tad nisam pogledao nista pametnije. Dok doticni feget ispod tvog posta nije svojim brutalnim hejtom (s' pravom) otorio moje slepe oci. Voleo bih da mogu da mu vratim uslugu, ali poseta adekvatnih lekara ce uroditi vecim plodom u njegovom slucaju. Sry i can't halp u there chum. Cheerio. :)

Hakkenden mi je fatboy narezao prosle godine, mada nema veze kada sam gledao, jednostavno crtani je dobar i to je to.

Kao i Mononoke hime (prvi koji sam gledao) koji i dan danas sabija.

Tek sam ustao ne zamerite na greskama.

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

haha :O reakcije...slozicu se da je gledljiv,ali daleko od toga da bih ga stavio u grupu dobrih serija :P Imo

Pa to, skroz isto mislim, stim shto iz moje perspektive 99% animeta spada u grupu "OH GOD WHY!?" pa mi je zato Hakkenden gledljiv. :D

Zato shto ima sjajnu atmosferu, chemu recimo sjajna muzika i ol' skool crtez dosta doprinosi. Scenario je falichan, ako se dobro secam. Chini mi se da smo i ja i ova pederchina sa sherpacha frizurom zakljuchili da je bilo potrebno josh par epizoda da se pricha josh malo ispegla.

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

odgledala Texnolyze - dobra anima bash, ali prilichno deprimirajuca, jes da to nije chudno za anime al nemojte dok ste u skenj raspolozenju al ipak preporuchujem

Tenjou Tenge - vidim na netu nije bash ocenjena sjajno al ja sam bash zagrizla, stigoh do 17. ep, konstantno tera na dalje gledanje a jedna od onih koje krecu shaljivo i bezazleno a hrle ka tragediji

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Tehnolyze nije za svakoga ... bas je ... heavy kao i recimo Shigorui , ja volim taj stil al znam ljude koji ne mogu da svare. Couse they are noobs.

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

odgledao sam death note,claymore,last airbinder, jako su mi se svidele sve tri anime....pa evo vec neko vreme nisam imao vremena za anime, ali izgleda da cu prestojecih dana imati vremena za odgledati neku ^^ pa ako ima neko da preporuci neshto u rangu death nota i claymora. TNX!

I know i can!

Link to comment
Share on other sites

Nije da me mrzi da ti pljunem preporuku na zahtev,ali toliko ih je bilo na zadnjih 10ak strana da trud od 5 minuta citanja moze itekako da se isplati, pritom da se izbegne preporucivanje istih stvari. Ako valja-pomenuto je ovde. :)

I airbender nije anime.

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Nije da me mrzi da ti pljunem preporuku na zahtev,ali toliko ih je bilo na zadnjih 10ak strana da trud od 5 minuta citanja moze itekako da se isplati, pritom da se izbegne preporucivanje istih stvari. Ako valja-pomenuto je ovde. :)

I airbender nije anime.

pa shto vishe ljudi preporuchi neshto to je bolji info, zar ne?

@fatboy - to sam i ja planirala da skinem, pa kad odgledash javi kakav je

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...