Jump to content

Anime


Recommended Posts

Ljudi koja je najbolja kombinacija za gledanje raznih filmova znaci koji player koristite, koje audio koje video kodeke, Naravno ako neko zna najbolju kombinaciju. Npr onaj ffdshow ima hiljadu stvari da se stiklira kod njega treba mi nesto prostije od toga

Kada pustim ogm fajl i kad onako trazim kroz njega neku odredjenu scenu svaki put kad kliknem na neki odredjen deo slika je pokvarena nekih 5 sekundi u cemu je fora jel do kodeka?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

to je ja mislim samo do anime, npr. neke starije se tako tripuju, dok novije promenish i stvori se na toj sceni, nema pauze niti mutnih slika... a inache ko shto i je rev propeoruchio vlc media player... sve ide glatko:)

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

He he he ja pustam evangelion filmove oni su ogm znam da je evangelion star ali sam ga skinuo od coveka koji je remasterovao zvuk i video pa bi bilo logicno da se ne kvari slika, sto se tice vlc playera nisam neki njegov ljubitelj a i kod njega se kvari sto znaci da je do fajla [:D]. E da kvalitet fajla je DviX pa se mozda zato kvari. Ali nema problema i onako imam samo tri ogm fajla

NGE-remastered_-_Death_and_Rebirth[A2000A][Divx-AC3].ogm [^]

NGE-remastered_-_End_of_Evangelion_-_part1[A2000A][Divx-AC3] [^]

NGE-remastered_-_End_of_Evangelion_-_part2[A2000A][Divx-AC3] [^]

http://www.torrentbox.com/torrents-details...list=1#filelist [:p]

Meni je radlight 4 najomiljeniji plajer ali ladno ne dektektuje svoj sopstveni plugin RadLightOgg_1.0.0.2 pa ne mogu da pustam ogm i ogg fajlove sa njim a sve starije verzije ga dektektuju [:D]. Kako su glupi [:D].Nadam se da ce uskoro to popraviti, Svima preporucujem radlight full ali trenutno ne mogu da se otvaraju ogg fajlovi [|)].

Kucamo ce he he [|)]

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice tog Bleacha...iako je Lunar prekinuo subovanje serije zbog licence,mozda ipak odluce da je zavrhse naravno pod nekim drugim subgroup nazivom,zato je mozda bolje malo da sacekas Niggeru. Jel realno i datebayo i bleachs. sisaju.

Neko je pitao za codece:

CCCP:

http://www.cccp-project.net/

i naravno WMP classic.

Neko je spomenuo Monster,od koje je grupe skidao il nabavio ?

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

E da vas pitam nesto napravio sam avatar sa image ready spoio sam frejmove i to, ali je gif fajl mnogo veliki 2,5MB da li ima neki program sa kojim mogu da smanjim na 100*100 piksela?

Avatar je 720*400 kako da celu animaciju smanjim a da mi se slika ne skupi nego da se isece onaj visak sa strane?

Znam da ovo ne treba da bude ovde ali trebalo bi da bude nekima stvarno korisno sorry [b)]

E zar stvarno niko ne zna za ovo

E skoro se na kosavi emitovao anime film sa nekim robotima da li neko zna kako se to zove da ga skinem [;)] Secam se da su ga dugo najavljivali dana kad sam trebao da ga gledam zaboravih [:D] poz svima [b)]

Covece bas niko ne zna?

Edited by Geros
Link to comment
Share on other sites

Trenutno mi stoji u torrentu,medjutim ako ti treba moracesh malo da se strpish.Download speed mu varira,po mojoj proceni jedno mesec dana.Trenutno je na 16,8%.Shto se sub-a tiche,ako si na njega mislio,pishe mi samo Monster.avi.Tako da ne znam ko ga prevede.Mada moguce da pishe na uvodnoj spici.Provericu pa javljam...

jbg,jeste lunarov prevod bio dobar,mada nista ne fali ni DB-u.Barem ja ne znam japanski tol'ko dobro da bi mu nalazio greshke. [:D]

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

to je ja mislim samo do anime, npr. neke starije se tako tripuju, dok novije promenish i stvori se na toj sceni, nema pauze niti mutnih slika... a inache ko shto i je rev propeoruchio vlc media player... sve ide glatko:)

( [;)] )...

E skinuo sam OggDS0995 i sada mi se ne kvari slika kad svrljam po ogm fajlu pre toga sam imao instaliran radlightogg koji mi je preporucio drugar, He he he ludak [:D]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

E da li moze neko da mi pomogne, hocu da skinem ''key the metal idol'' on ima samo 15 epizoda a mogu samo da nadjem fora [a4e]Key_The_Metal_Idol_01[divx5.03].ogm a sve ima 10,8GB. Covece ne bih toliko da skidam samo 15 epizoda zar nema manjih?

Edited by Geros
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Sto se tice tog Bleacha...iako je Lunar prekinuo subovanje serije zbog licence,mozda ipak odluce da je zavrhse naravno pod nekim drugim subgroup nazivom,zato je mozda bolje malo da sacekas Niggeru. Jel realno i datebayo i bleachs. sisaju.

Neko je pitao za codece:

CCCP:

http://www.cccp-project.net/

i naravno WMP classic.

Neko je spomenuo Monster,od koje je grupe skidao il nabavio ?

Evo,posle duzeg vremena skinuh Monster-a celog.

A vala sam se nacek'o ... [V]

Animekeep je radio prevod,ako ti odgovara cimni pa ce da se dogovorimo sta i kako.

Pozdrav...

Edited by uarewhatuare
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

MONSTER

Nakon 2 godine ispiranja mozga japanskim crtatjima (a to je mnogo crtatja),naisao sam na jedan od zanimljivijih naslova tog pravca.Ili sam gledao svakakve guposti pa se sad 'vatam za slamku. [|)]

Za razliku od vecine dobrih anima koji prolaze kao takvi zahvaljujuci akciji,krlju,klanju,necim sto se zove chakra ili reiatsu,(daleko bilo da to ne valja),ovaj je na mojoj skali stigao na prva mesta zbog odlicno zamisljene i razvijene price pratjene,ne odlicnom ali vrlo dobrom muzickom podlogom koja obogati atmosferu u datom trenutku,kvalitetno nacrtanim likovima itd.

Nema mnogo explicitnih scena kao u Ninja Scroll-u,ali takodje nema gluposti kao u nekim---kap dve krvi na zemlji,kadar ka mesecu ili reci,jedan ruzan krik i to je to.Znaci ako se mre crvene se podovi,prikakazane su zabezeknuta lica pokojnika iskolacenih ociju... Dakle cenzure k'o i da nema.Sem ponegde,ali zanemarljivo je.Tek vredno pomena [;)]

Da ne s.rem ja mnogo,Monster je jedan odlican psiholoski horor pa vi vidite.

Jedina mana mu je sto su ga razvukli na 74 epizode,pa vas u nekim trenucima pogadja osetjaj dosade.Ali i to je retko.Da se razumemo da nista sto je u tih 74 epizode nije ubaceno radi povecanja broja istih,jednostavno je zamrseno do jaja.Relativno lako za povezivanje price ali zamrseno.Mada cinjenica ostaje da su mogli i kratje da ga skroje.

I najbitnije,sto se filler-a tice;osim jedne do dve epizode prilicno su pratili mangu.

Kome treba nek' ode na

http://www.boxtorrents.com/details.php?id=128949

Za download je problem jer je 11.9 GB ili 3 DVD-a previse za tako mali broj seed-era.--------S-30 L-173 [:(!]

Ili neka mi pusti pm pa ce da pravimo kopije. [:D]

Ako je na mene uticalo ono sa pocetka post-a,ovo je jedna debela slamka...

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

E Da, za manga frikove, donecu KOMPLETAN opus NARUTA na WCG,

sve sto je do sada izaslo, 197 ep pa ako hocete da se navucete

na ovu anime seriju, bacicu je negde na RUR makinama ako

bude moglo :)

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Ajd videcemo da se iskombinujemo za tog Monstera,rece da si skinuo od AnimeKeep ?

Jest'.Ako treba,PM pa ce se dogovaramo dalje. [|)]

Jos jedna stvar.

Trenutno sam okupiran Texnolyze-om.

Iako je mozda prerano da ista kazem s' obzirom da ima 22 epizode a ja na 6-oj,ne lici mi na los.Sta vise ima neke primesi G.I.T.S.-a,verovatno samo zato sto je SF.Crna,negativna prica smestena u crnu,negativnu buducnost.Slicno Serial experiments Lain.

Koje je vreme,mesto i glavna tema ovog deprimirajuceg crtatja,jos uvek je misterija.Mada jos cete od mene citati po zavrsetku 22-ge.

Evo sta ovi zbore na tu temu:

http://www.anime-planet.com/reviews/113.html

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Neka...

Volim ja da se nerviram do kraja gluposhtju ili uzivam u kvalitetu japanskih kreacija.

Nesreca je sto budalastina ima kol'ko 'oces a kvalitetni naslovi se polako ali sigurno gube ili uopste ne prave.

Cak i kad pomislis da si nabavio nesto,nazovi ''ozbiljnije'' ,predjes polovinu asortimana,i pozelis da stavis cev na slepoocnicu jer ti suze poteku pri secanju da si skidao 4 GB NICEG KVALITETNOG!

Kao sto je slucaj kod Gantz-a i njegove druge sezone.

Ali ne mari...

Sve je dobro kad se dobro svrsi kazem ja... [}:)]

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...