Jump to content

Anime


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

yep, samo 5 epizoda. uvodi zanimljivu promenu u istoriju makrosa, jer se u originalnom makrosu kazhe da su se posle pada SDF-1 sve zemlje ujedinile radi zajednichkih ciljeva. Ovde se prikazuje mnogo verovatniji scenario..

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

brate, ortak zabo original devede diskove brate, kapirash? i onda je brate to prebacio na obichne kompakt cedeove, kapirash? i onda je preveo sa kineskog na engleski jer on jebe keve kako dobro prevodi. taj rad, brate.

Link to comment
Share on other sites

brate, ortak zabo original devede diskove brate, kapirash? i onda je brate to prebacio na obichne kompakt cedeove, kapirash? i onda je preveo sa kineskog na engleski jer on jebe keve kako dobro prevodi. taj rad, brate.

to mi reci brande, ae brande kad mogu da se vidim sa tvojim ortakom da napravimo neki dil brande , da mi taj tvoj bro sprzi na devedeove posto mi se strasno mnogo puno gleda ta manga brande , kapirash brande?

[:D][:D]

Edited by spo(ghost)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ima neko link za 22,23 epizodu tenjou tengea?Aj ko moze da mi nareze,ne bih sve da skidam...gost in the shell 1,2 robotech,naruto serija i film,evangelion,akiru,samurai champloo...ovo mi je glavno ali i sve ostalo sto imate naravno uzimam :))jos ako moze da mi se to baci na dvd uh :) Oh maj gad totalno zaboravih...HITNO mi treba SVE final fantasy dzidza bidze(igrice,filmovi,salvetice itd) jer nisam nista od toga gledao/igrao a bash ocu [xx(][xx(]

Bacite pm ili na mail da ne spamujemo topic

Edited by Chodah

Mrzi me...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

jel ima neko evangelion, zeleo bih da se prisetim vremena dok su ga pustali na

tv-u  [:(]

Imam ja Evu,iz BG-a sam (Zarkovo),ok kvalitet

O da,pogledao sam pre neki dan ceo Evangelion,jos uvek sam u nedoumici koko se cela stvar zavsila,aj postujte vase misljenje,da vidim da li se poklapa sa mojim

Moj mozak: Najistripovaniji kraj koji sam ikad video [obesen]

Obito.jpg

What?! The land of the free? Who ever told u that is your enemy

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...