Jump to content

Anime


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

hocu da se izvinim gospodi iz NS-a koja su mi ljubazno narezala anime Death Note i jos neke sjajne filmove,

ladno su mi ostali diskovi u onom budjavom Avantgardu gde sam te noci pustao muziku... :(

Iscimacu Vege-a da mi opet srezhe onaj mega film AKA BIBLIJU kojom ste bili toliko odusevljeni :)

SAV MOJ TRUD JE OTIŠAO UZALUD, O NE! : ((

Edited by Rapid
Link to comment
Share on other sites

Dobio od kuma danas Darker then Black da odgledam. Svidja mi se crtez a ni prica nije losa a stigao sam do neke 7 epizode. Dobio i Seirei no Moribito ali to ostavljam za vikend. Imamo drugara u gradu koji je animefil kao i vi pa gledamo da ga iscimamo za neke stvari koje nemamo. Jel moze neka lista "ne propustiti" anime serija ? Cisto da ne cimamo coveka za neke stvari koje nisu toliko vazne za odgledati. Hvala unapred.

Edited by Seth Fix

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

^

Animatrix

Jin Roh - The wolf brigade

Howl's Moving Castle (Za ovo ne treba link, Miyazaki je Miyazaki. [:D])

Trigun

Gantz

Basilisk

Ergo Proxy

Welcome to the NHK!

Death Note

Genshiken Ovo jos nisam pogledao ali je Katsu 'teo da mi rezhe grkljan zato sto sam pitao jel valja. :)

Boldovano je pod obavezno, otalo je dobro, gledljivo, izabrano na brzinu sa moje strane.

Uzivaj.

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Odgledah bas sad novu epizodu Naruta, ubacili su novog chara, pred kraj epizode se pojavljuje, evo malo vise infoa o njemu neko ce zeleti da zna:

Sai is the replacement of Sasuke Uchiha in Team 7. The name "Sai" is given to him for the purposes of joining the team, his actual name being unknown. He was recruited at a young age by Root, which trained him to have no emotions so as to make it easier for him to accomplish missions. This lack of personality causes Sai to meet with hardship upon joining Team 7, as he makes the mistake of insulting the other members in an attempt to seem sociable. He tries to seem more caring by smiling, though his teammates come to dislike it due to his obvious insincerity. After spending more time with his team Sai comes to appreciate bonds, particularly the bond that exists between Naruto Uzumaki and Sasuke Uchiha. Wanting to experience bonds for himself, Sai sets out to make as many bonds as he can. His initial attempts consist of giving people pet names, though his habit of calling people as he sees them ("fat", "ugly", etc.) finds little success. Realizing that people dislike hearing how they actually look, Sai begins to say the opposite of how he sees them, such as calling Ino Yamanaka "beautiful". With names proving successful, Sai has since made attempts to be helpful to others, though his attempts have thus far been unwanted by those he is trying to help.

Sai is a talented artist, and claims to have drawn thousands of pictures. Despite the magnitude of pictures he has drawn, his lack of emotion makes it impossible for him be inspired to give something a title, and thus all of his works are nameless. Sai's drawing ability is also the source of his jutsu; by drawing things with a brush on his scroll he is able to bring his creations to life, giving them an increased size and the ability to move. His Super Beasts Imitation Picture (超獣偽画, Chōjū Giga?) allows him to create birds that he can use for flight and lion-like creatures that he can use for attack. Likewise, by creating an Ink Clone (墨分身, Sumi Bunshin?) of himself, he can perform a reconnaissance of an area without actually endangering himself. Sai can also transform words he writes on his scroll into small animals that seek out their target and revert back to words upon arriving, giving Sai an easy way to communicate.

source: wikipedia

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

@uarewhatuare

Hvala, neke sam vec imao/odlgedao a ostalo sto me zanima upravo skupljam za gledanje. Volim da gledam u gomili, znaci krenem pa ne stanem :)

@Katsu

Od zarnova ... dosta klanja ? Slice of life definitvno ne :)

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Od zarnova ... dosta klanja

Onda je Gantz ono sto ti treba najvise. Definitivno nabrutalnije prikazano krvoprolice do sada.

EDIT:

Naravno nadji torrent koji glasi da je necenzurisan, ili proveri sa tvojim kumom isto. Ako uopste ima taj naslov.

Ne znam kako izgleda cenzurisana varijanta, ali cim nosi tu oznaku verovatno lici na djubre. Ako ne budes imao srece sa kumom ili nisi u mogucnosti da svuces sa neta, rado cu ti recnem na DVD. :)

Edited by uarewhatuare
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Mene zivo zanima da li je Kyubi ostao u gari kada su ga ressovali.Mislim cede ga 25+ epizoda i sad ga ressuju...bilo bi glupo da su te sve epizode bacene.A eksplicitno je receno da ako se iz njega izvuce ''zloduh'' da umire i nema mu povratka.

Mislite o tome...

Link to comment
Share on other sites

Gaara je ostao bez biju-a u sebi. Kao sto su rekli da ce biti tako nakon tih silnih cedjenja.

I skapao je po zavrsetku tog china. Kao sto su rekli da ce skapati.

A njegov ponovan zivot opravdava zrtvovanje matore Chiyo. Riba je prebacila life force u njega. [;)]

Tako da sad imamo kazekage-a koji moze da manipulise peskom i isto je jak kao sto je i bio, samo nema monstera u sebi i to je to.

Nego, mene zanima gde ima da se kupe dobra kavurma i grasak.[:D]

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Gaara je ostao bez biju-a u sebi. Kao sto su rekli da ce biti tako nakon tih silnih cedjenja.

Dobro,drugar,do tog trenutka je sve jasno,umro je i ostao je biju-a.

I skapao je po zavrsetku tog china. Kao sto su rekli da ce skapati.

I tu se slazemo.

A njegov ponovan zivot opravdava zrtvovanje matore Chiyo. Riba je prebacila life force u njega. icon_smile_wink.gif

Naravno,kako drugacije.

Tako da sad imamo kazekage-a koji moze da manipulise peskom i isto je jak kao sto je i bio, samo nema monstera u sebi i to je to.

E ovde se ne slazemo.Ako zanemarimo cinjenicu da su u zapletu prisutne ocigledne kontradiktornosti (koje su me nevidjeno pogodile u zivac) zakljucicemo da je jinchuuriki,tj. njegov biju nesto iz cega on crpi snagu,koja je izuzetna,kod svake individue se na drugaciji nacin triggeruje,blabla...E sada,kada smo ustanovili da covek sa biju-om u sebi i onaj bez njega ne mogu biti ni priblizno jednake snage,pa me zanima kako Gaara moze biti isto jak kao sto je i nekada bio kada nema snagu kyubi-ja u sebi,te stoga ne moze da koristi odredjene tehnike (ja mislim da bi tu trebalo svrstati i sabaku kyu,kao i onu sto je upotrebio protiv Naruta kad se prvi put fajtao sa njim,davne 70-neke epizode)

Link to comment
Share on other sites

Ok, pogresno formulisano.

Ima iste skilove, chakru, kolicinu chakre.

Jedino mu fale skilovi koji su zahtevali biju-a u njemu.

Eto ti Naruto za primer.

Rasengan, kagebunshin, kawarimi, qrac, palac... sve je to samo njegovo. Kyubi nije ni prdnuo za te stvari.

Uostalom, ta neverovatna nadmocnost naspram ostalih bijuless likova dolazi do izrazaja u slucaju delimicnog ili potpunog oslobadjanja chakre tog repatog stvorenja o kome je rec. Kao sto se desilo Uzumakiju prosle ili predprosle epizode kad je Kyubi poceo da mu izlazi kroz pore.

Tako da desert coffin i bilo sta vezano za pesak su mogucnosti Gaare, bez icije pomoci, dodatne chakre and shit. :)

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Koliko ja znam on je koristio kyubija u fajtu protiv Deidare?

Ne.

Vidi,u nekoliko slucaja Narutu su se crvenile oci, shibala narandzasta chakra iz svih otvora, ocrtavali se brci lisice itd. Kao u susretu sa Deidarom.

Ali on nikada nije koristio Kyubi-a u pegli. Bilo je slucajeva kada je on posetio/savetovao se sa/padao pod uticaj istog u "inner" elementu, like so. I u prvoj epizodi shippudena se vidi da je skinuo seal do pola i to je sve.

Opste poznato je da ga jos nije koristio u borbi.

Ne znam kako ti je to promaklo... O_o

Ako meni ne verujes vidi sta ovaj kaze.

Eto ti Naruto za primer.

Rasengan, kagebunshin, kawarimi, qrac, palac... sve je to samo njegovo. Kyubi nije ni prdnuo za te stvari.

Uostalom, ta neverovatna nadmocnost naspram ostalih bijuless likova dolazi do izrazaja u slucaju delimicnog ili potpunog oslobadjanja chakre tog repatog stvorenja o kome je rec. Kao sto se desilo Uzumakiju prosle ili predprosle epizode kad je Kyubi poceo da mu izlazi kroz pore.

Tako da desert coffin i bilo sta vezano za pesak su mogucnosti Gaare, bez icije pomoci, dodatne chakre and shit. :)

[roflmao]

Da mi vama lepo otvorimo Naruto topic ? :P

Neka, bolje ovako. Mozda i padnes u iskusenje od silnih postova za Naruta pa pogledas ceo serial lepo, natenane. [:D]

Kad ce Hellsing ova 4? [b)]

Edited by uarewhatuare
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Brate Dende, jel ti mene zajebavas?

Naruto fura Kyubi-ja, Gaara fura Shukaku-a.

Mada kapiram sta pitas i odgovor je ne.

Koristio je pesak tada. Pravio je pizdarije uz pomoc peska i chakre. Kakve veze ima njegov biju sa tim? Shukaku se pojavio kad je Gaara skenjao onog konja iz Sound village-a pre chuunin exema (samo senka doduse), i konacno u pegli sa Sasuke-om na samom turniru pocinje da izlazi na povrsinu, do trenutka u sumi sa Uzumakijem gde ga Gaara oslobadja 100% uspavljujuci sebe na Shukaku-ovom chelu. Nigde se vise nije pojavio.

Kog li Naruta ti gledas da mi je znati... [:)]

Edited by uarewhatuare
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...