Jump to content

Najgori Igrach u Evropi


<W.Churchill>

Recommended Posts

e a sta je sa dankom lazovicem?ne beshe li on u fejenordu?

On je napaljotka nevidjena kako je video da moze da se proda odma' je odleteo negde drugde... Zahvaljujuci lopovskoj upravi Partizana.. tj. Zeki i Bjeki... ovom drugom je bas tad trebala vila na Dedinju za sina... :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

On je napaljotka nevidjena kako je video da moze da se proda odma' je odleteo negde drugde... Zahvaljujuci lopovskoj upravi Partizana.. tj. Zeki i Bjeki... ovom drugom je bas tad trebala vila na Dedinju za sina... :)

On jeste napaljotka, ali barem za rezliku od velike vecine bori se u reprezentaciji pa makar ona bila B!!! On je trebao ove godine da bude prvi spic fejnorda!!! Tako je gulit najavljivao, ali ga je ispalio, i prosao je kao vecina nasih mladih igraca komesu pare u glavi!!! Njega mi je najvise zao zbog toga sto se stvarno bori u repki i daje sve od sebe!!! Voleo bih da napravi barem nesto u karijeri!!!

Link to comment
Share on other sites

istina,istina ...

shteta,tako su nashi najbolji igrachi i propali.Ja sam igrao fudbal za repku kada sam bio klinac i redovni starter,ali sam ispao iz nje,zato shto su uglavnom roditelji placali prvu postavu.Ista stvar je u partizanu i zvezdi,nije vazhno koliko si dobar,nego koliko ce tvoji roditelji da plate treneru

Alan Smith ftw.

Link to comment
Share on other sites

^^^^

Jack,koje si godiste i odakle si...posto se mozda znamo sa terena...doduse ja sam samo dogurao do reprezentacije Vojvodine,mada sam uvek mislio(i jos uvek mislim) da vredim za vise...ali sad je vec kasno...maximum sto cu uspeti je nasa druga eventualno prva liga...

e da...sorry sto sam otisao u offtopic :)...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

[offtopic]blah,godinu sam dana stariji,mada znam neke iz tvoje generacije s kojima sam trenirao...Antelj,Zlatkovic...oni sad igraju za repku,a svi smo zajedno poceli da treniramo u Dinamu iz Panceva...[/offtopic]

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Savo Milosevic 4 LIFE! :D hah kako je meni taj covek isao na kurac,pa svaki gol koji je dao i moja baka bi ubacila u mrezu...Covek bez tehnike,brzine,suta samo je dopipavao loptu ispred gola i ona "efektno" ulazila.Nema sta,legenda naseg fudbala!

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Savo Milosevic 4 LIFE! :D hah kako je meni taj covek isao na kurac,pa svaki gol koji je dao i moja baka bi ubacila u mrezu...Covek bez tehnike,brzine,suta samo je dopipavao loptu ispred gola i ona "efektno" ulazila.Nema sta,legenda naseg fudbala!

ne volim ga ni ja bash nesho preterano, ali bar chovek ume da se nadje "na pravom mestu u pravo vreme", masa drugih "napadacha" nije nisha bolje od njega + ne ume da se (s)nadje...

My koong-foo is the best

Link to comment
Share on other sites

Kako Pantelic moze da bude najgori.

Nije da je extra igrac ali je ipak najbolji strelac domaceg prvenstva

Pokazatelj koliko nam je kvalitetno prvenstvo...BTW,ja sam zvezdash...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...