Jump to content

Snooker


badnick

Recommended Posts

hm niko nista?ajd ja ponesto

stiglo se do polufinala parovi su Ebdon-Murphy i Stevens-McCulloch

gledao sam veci deo meca saliven-ebdon(1/4 finale),i mogu vam rec da mi nishta nije jasno.roni je bukvalno buljio u ebdona,onako poseljachki podrugljivo u fazonu"ti ce mene dobijesh?!".to je bilo u 3. seshnu posle vodjstva 10-6 za ronija.do kraja je roni dobio josh jedan frejm dakle 13-11 za budjavog ebdona.sigurno postoji neko dobro objashnjenje za ovo,jer kapiram da roni moze da dobije ebdona u "po' noci".da ne spominjem to da je gadjao da rasturi 3 spojene crvene kad je imao 5 slobodnih.a komentatori nishta!kao ebdon mu je ushao u glavu.ahaha:)

Hendry ispao od stevensa,posle dosta preokreta.Hendry vodio 11-9 medjutim Stevens zaredjao 4 frejma za redom.

McColluch koji me je na pochetku mnogo nervirao jer je chovek imao prosechan shottime 1 min.chini se da je tako razbijao koncentraciju protivnika.ali kasnije sa mekmanusom je pokazao da je uodlichnoj formi i da ima shanse protiv stevensa.

i na kraju Murphy kao najvece iznenadjenje tura.covek je prosho dva kruga kvalifikacija i na kraju evo ga sa vishe nego realnim shansama za finale.odvalio je davis sa 13-4.ja iskreno navijam za djembelog:)

danas u 15.00 ima na eurosportu nisam siguran koji mech.

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

ionako ne bi mogao da ga gledam onakvog celavog=]

Murphy pokazuje da je jeben igrach od 1-5 stize do vodjstva 7-9

idemo djembeli:)

Ian idalje igra svoju igru,kako tur odmiche sve bolje igra,stvarno ne bi smeo da prognoziram,jer su bukmejkeri njemu dali najmanje shanse!

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

drale se vec identifikovao sa pobednikom;))

ne znam shta vi mislite ali je nekako ne mogu da se otmem utisku da se ove godine igrao dosta loshiji snooker nego predhodnih,iako statistika poslednjeg turnira to ne pokazuje,ali jednostavno ne znam!?

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

ne znam shta vi mislite ali je nekako ne mogu da se otmem utisku da se ove godine igrao dosta loshiji snooker nego predhodnih,iako statistika poslednjeg turnira to ne pokazuje,ali jednostavno ne znam!?

I meni se tako ucinilo....mislio sam da je subjektivan utisak,posebno mi je finale bilo lose pogotovu prve partije....ono smaranje na 2:2 doslo mi da gadjam tv...kolko debeli ima godina?nisam pokupio info

Link to comment
Share on other sites

kolko se ja secam pobednik je dobio 250.000,a najveci brejk 150.00(Mark Williams,147 maksimum).stivens je u polufinalu imao priliku za maks,ali je promasio plavu:((koji bedak,ja bi se ubio.i to pogotovo shto je rizikovao inache jako vazhan frejm

bilo je i mladjih shampiona od Murphy-a,dvoje,ja mislim da je jedan od njih bio i Ronnie

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...