Jump to content

vredja me iskompleksirani moderator


Recommended Posts

hteo bih da prijavim da sam bio uvredjem od strane moderatora cyro a forumu world of warcraft.

Sto ne prilici jednom moderatoru foruma na klan-rur tako da ovim putem trazim zadovoljenje casti od strane administratora.

P.S uvredio sam samo posto sam bio uvredjen(jace je od mene)

Tako da trazim od administartora da mu se moderatorske privilegije oduzmu posto ne prilice jednom.

Unapred zahvalan korisnik rur-foruma [:D][:D][:D]

g0dfather.btl ^ Slayer

--------------------------------------

Ocu i ja nesto da kazem za tv dnevnik..........

Link to comment
Share on other sites

Kao prvo, nisam administrator vetj MODERATOR a razlika je i vishe nego velika. Drugo, najvetji level mi je 18 or something ali to nema nikakve veze sa mojim moderatorskim mestom. Izvini, da netjesh mozda ti da budesh moderator? Pa moj retardirani buraz od 12 godina ima lvl 40 lika... toliko o tome da level znachi neshto.

Ajde sada polako se vrati u rupu iz koje si izmileo, tjao zdravo.

Lemaja pogledaj svoje postove i razmisli malo a inache blago WoW-u ako neko kao ti moze do lvl 40 za tri dana poshto iz tvojih postova chovek moze da predpostavi da ti je IQ na nivou jednotjelijske amebe. :/ A i koj karac se ja raspravljam sa nepismenim kretenima... uzas.

apsolutno se slazem sa Lemajom ovo je van svakih propisa, mislim mozda je cyRo-u u tom trenutku kasnio PMS pa je bio nervozan [:p] , ali opet to nije opravdanje za takvo bespotrebno vredjanje, izazvano nicim [:(]

Link to comment
Share on other sites

tjira je potpuno ispravno postupio, em ste napravili totalni offtopic, em za svoje tvrdnje nemate dokaze.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Znate kako momci ... Ako i uzmemo u obzir da se cyra malo "olabavio" u onom 2. ili 3. odgovoru vishe od neke zamisljene granice normalnog, ni vas dvojica mu kasnije niste ostali duzni, a svoje postove ne mozete opravdati time sto je on uradio.

U svakom slucaju, ovde govorimo o prestupu "nizeg stepena" jer nije uradio nista stravicno da bi mu se skinule moderatorske privilegije, a kada bih njemu smanjio mod prava morao bih i sa vama nesto da uradim jer ste aktivno ucestvovali u pljuvachini. Sta cemo?

Link to comment
Share on other sites

tjira je potpuno ispravno postupio, em ste napravili totalni offtopic, em za svoje tvrdnje nemate dokaze.

nebi sad da te vredjam da ne ispadnem ko cyRo , ali dokaza imamo 3 na US serveru 3 40+lvl-a , dalje reko sam dokazacu josh jednom cim dobijem EU wow i reko sam ko neveruje nek se kladi. a cela poenda ovog nije o tom dokazivanju nego o bespotrebnom vredjanju. ja sam procito vishe puta lemajin topic i nema nishta shto bi uvredilo cyRo-a, tako da nema poente njegov sledeci topic. dakle procitaj i sam josh jednom topic-e pa onda reci da li je cyRo u pravu.....

Link to comment
Share on other sites

Znate kako momci ... Ako i uzmemo u obzir da se cyra malo "olabavio" u onom 2. ili 3. odgovoru vishe od neke zamisljene granice normalnog, ni vas dvojica mu kasnije niste ostali duzni, a svoje postove ne mozete opravdati time sto je on uradio.

U svakom slucaju, ovde govorimo o prestupu "nizeg stepena" jer nije uradio nista stravicno da bi mu se skinule moderatorske privilegije, a kada bih njemu smanjio mod prava morao bih i sa vama nesto da uradim jer ste aktivno ucestvovali u pljuvachini. Sta cemo?

pa sad znash kako , zavisi shta te uzbudjuje(shala [:p] ) ,on pogotovo kao "moderator" to nesme da radi , treba miri ljude i pomaze , a ne da vredja psuje itd. no ja i dalje nerazumem zashto je to napisao shto je napisao(molio bi da mi neko kaze ako razume).

P.S. da naravno da smo mu se oduzili pa necemo valjda pustiti da izgubimo 1-0 u gostima [8D] , bar neresheno moramo da izvucemo

Link to comment
Share on other sites

Ma nema potrebe za nikakvim odmazdama i kaznama.Ovaj topik sam ionako postavio da vidim dali ce administracija dejstvovati sto i jest i to "delimicno" pravicno tako da Laki radi sa nama sto ti volja.Ali brate neka decko malo povede racuna nije to u redu mi mu kazemo sto jeste a on odmha vredja.To nije lepo ne mrzim ga niti sam hteo da ga vredjam ali sam je to trazio,sto u mom slucaju nije bilo tako.

A ti ga ukori neki sklekovi ili klecanje na kukuruzu pa opusteno. [:D][8D][:D]

g0dfather.btl ^ Slayer

--------------------------------------

Ocu i ja nesto da kazem za tv dnevnik..........

Link to comment
Share on other sites

Ovaj topik sam ionako postavio da vidim dali ce administracija dejstvovati sto i jest i to "delimicno" pravicno

Administracija uvek dejstvuje ... to sto vi to mozda ne vidite jer ne postujemo topice ili slicno, ne znaci da neki slucaj nismo videli ili reagovali. A evo vidis i sam da smo ovaj manje-vise sredili. Ostaje samo da cyro vidi topic i da i zvanicno svi "smire strasti" jer meni nije u interesu ni jedne ni druge da kaznjavam na bilo koji nacin, kad mozemo svi lepo da disktujemo i zanimamo se :)

Link to comment
Share on other sites

Ubacite tjiri virus da ne moze da gleda jpg i avi/mpg....gde cesvecu kaznu.

Ili ga nadjite na WoW serveru, iskocite iz zasede i utepajte ga.

:)

A Zolu za moderatora....brrrrrrr. [:0]

Link to comment
Share on other sites

vidim ja da nema druge, cali i ja za moderatore wow foruma [:D]

i couldnt agree more :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Pih bre, ja se ponadao, mislio bice ovde nekog sadzgavanja, a vi svi u fazonu drzanja za ruke i pevanja "all we are saying is give peace a chance".

[:D]

ahahahahha pokido sam se:)))))

nego bre... ha sad su ljudi poceli da se zale na moderatore!!! pocelo je pocelo... rurolucija =]

(zaebavam se) ali ono... shta bre kakite... [:D]

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ja predlazem da stavite Poll na forum da demokratskim putem odlucimo da li oduzeti moderatorska olascenja ili ne..

Napravite izborni stab i pocnite kampanju...

NEKA IGRE POCNU!!!!!!!!!

jbg ljudi zivimo u Srbiji - mi smo demokrate u dusi sve se resava izborima...

[:D][:D][:D]

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

cisto sa strane gledano mislim da su neki (necu nikoga da imenujem) moderatori dali sebi vise prava nad drugima sto u opste nije poenta titule koju nose. Ako su vec od strane rur-a dobili zaduzenje moderatora treba upravo to i da rade, a ne da se svadjaju sa svakim ko kaze nesto sto njima ne prija a pritom se razni topic-i sa istim ili slicni temama ponavljaju a oni za to vreme, umesto sve to lepo da organizuju i daju savete i upute, prepiru sa nekim i prete banovima ili sta vec. Malo apelujte na njih.

i tako ....

Link to comment
Share on other sites

Ja cu rado apelovati na svakog moderatora na koga mi korisnici skrenu paznju. Nazalost, posto ti nisi nikog imenovao ja ne mogu da upozorim sve generalno, jer takvo upozorenje nema apsolutno nikakvog smisla niti ce ga iko prihvatiti kao kada bi nekome specijalno uputio upozorenje. Slobodno mozes da mi javis imena na PM, cisto da znam o kome govorimo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...