Jump to content

KlanRUR & SBB CS 1.6 Public Server !!!


rev

Recommended Posts

  • Replies 125
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Padre ima 128k .. ali zato kako vozi... ;)

Nekako sam ubedjen da imam najjachu 128k konekciju u beogradu... ljudi sa 256k imaju losije pingove :P

ti 15 ping sa cable 128k

ja 18 sa 128k sa wireless-om [:D]

Al zato nam radi extra na stranim serverima [b)]

Link to comment
Share on other sites

zato i imas mali ping sto si glup ukucaj net_graph 1 pogledaj kako ti guta metkove :D opucas rafal a ono 24 metka :)

маракана дал је пуна ил смо само ми,

наша ће те песма увек звездо носити,

не жалимо наша грла нити дланове,

а ти само храбро бори се.

http://www.sk-gaming.com/member/stepa-/

Link to comment
Share on other sites

tacno nije vazno koliki je ping

nego da zelena linija na net_graph 1

bude sto pravija

inace sa 256k rate 16000 60 60 radi ko u lanu :)

ping mi je 20-25

tesko da ti radi ko u lanu Oo

ja imam 256/128

25000 101 101

to je lan :D

blabla, signa, blabla

Link to comment
Share on other sites

Pozdravljam novi server. Mislim da ce njehov uspeh zavisiti od toga da li ce se stvoriti jedna dobra ekipa ljudi koji stalno igraju, zajedno sa prosvetljenim adminima koji znaju da doprinose igri a ne da budu prepreka njoj.

Moram da spomenem i jednu stvar - cini mi se da su se vec pojavili neki poznati chiteri, ima jedan za koji sam skoro siguran da je banovan sa drugog nama-poznatog servera zbog koriscenja aimbota (hajde da ne spomenem imena), i evo, sad deli headove i ovde. Znaci, trebaju nam admini sto pre... I da, Cheating-Death, forget it... Ne znam da li to uopste sprecava bilo kakve chitove...

Drugo: sa istog nama-poznatog domaceg server su banovane sve IP adrese koje poticu iz TURSKE - ne zato sto ne volimo Turke, nego zato sto su chitovali, izivljavali se, i kvarili igru za ostale, i to u abnormalnoj meri, cak me chudi koliko je dugo trebalo da budu banovani. Moj predlog je da se isto uradi i ovde, po kratkom postupku...

Poz,

dobbs

Link to comment
Share on other sites

hahaha, neko rece tehnikom? ;)

ponekad ljudi budu i pogresno optuzeni da cheatuju tako da to stvarno treba prvo proveriti

sto se tice turaka: complete ban!

sto se tice banovanja: samo da ne bude ko na beotelu pa da postane private server za par dosadnih likova, znaci kulturno i oprezno a ne po srpski - daj mi malo vlasti i pretvoricu se u stocara :)

-------------------

?WtF? Nebuchadnezzar aka Louis Syfer

Link to comment
Share on other sites

hahaha, neko rece tehnikom? ;)

ponekad ljudi budu i pogresno optuzeni da cheatuju tako da to stvarno treba prvo proveriti

sto se tice turaka: complete ban!

sto se tice banovanja: samo da ne bude ko na beotelu pa da postane private server za par dosadnih likova, znaci kulturno i oprezno a ne po srpski - daj mi malo vlasti i pretvoricu se u stocara :)

-------------------

?WtF? Nebuchadnezzar aka Louis Syfer

Nikakav server nisam imenovao :-j

Naravno da su ceste optuzbe protiv dobrih igraca da chituju. Ali igram dovoljno dugo da znam razliku kada je neko dobar igrac, a kada mu 90% pogodaka pogadja glavu, a da pritom po stilu igre vidis da nije narocit igrac.

Ali, zato i ne spominjem imena, i naravno treba proveravati sve - zato je potrebno da se stvori ta ekipa stalnih igraca, da se ljudi znaju, pa znaju da prepoznaju sumnjive "uljeze". Istovremeno to definitivno ne sme da preraste u situaciju gde admini caruju i server odrzavaju za sacicu svojih drugara (opet nisam nijedan server spomenuo!)

dobbs

Link to comment
Share on other sites

to je zato sto je nonsteam da je steam sledeci put bi igrao cs kad bi qpio nov acc :) tako da igrajte na steam serverima ako vam se ne svidja :D

маракана дал је пуна ил смо само ми,

наша ће те песма увек звездо носити,

не жалимо наша грла нити дланове,

а ти само храбро бори се.

http://www.sk-gaming.com/member/stepa-/

Link to comment
Share on other sites

Ni slucajno, bez dokaza! Samo se nadam da ce biti nacin da se sa njima izadje na kraj kada se budu identifikovali, a budite sigurni da ce se svakako pojaviti kad-tad.

evo ti ime juce je RaveN ceo dan citovao znaci niko nije toliko dobar za pingom 180-210 ali sto je zanimljivo on to i ne krije kaze da mu se svidja cit

wtf

Menjam tashtu za tonu vestackog djubriva :

Shifra : djubre za djubre

de_train.jpg

Link to comment
Share on other sites

@stepo tebi se svidja kad ti dodju 2 3 lika i vozaju ko vola celo veche?...na netu sam cs igrao sve ukupno jedno 30 sati u zivotu i ni 5 min nisam igrao bez cheatera...osedeo sam od besa...u ponedeljak sam igrao i lik bez blama ima aimbot i jos sere kako sabija ...njemu cool...samo hoda po mapi i prste vanglice...debil maloumni...kunem se kad bi ga nasao prste bi mu isekao !!! nemac glupi masni !

UM CARUJE DOK SNAGA NE POPIZDI !!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...