Jump to content

Prvi Ragnaros kill na USA serverima


Melkor

Recommended Posts

Ne znam za vas, nije sve lepo shto sija... meni je bash kul mach. Onako neki stari sjebani mach koji sadrzi ne znam kakve motji... josh kada neko doda crusader na njega ili obichan crevni glow (mislim da je ovo chak bolje) bitje onako zardjalo zao! :D

Link to comment
Share on other sites

ovo je najjaci mac koji sam do sada video. Btw , izgled nije losh, da se nabaci na njega , demonslaying ili josh bolje icy enchant i moze da izgleda veoma ql. Uh, kako cu da ga ownujem za koji dan :) . [^] Kao skovan je za warriora, pogledajte samo tu brzinu, pa chance za crit i DMG !!

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

+lepo sija
crusader sija ??? Taj enchant ima najbedniji izgled u igri i bash zato ga nebi stavljao. To "sijanje" jedva i da se vidi. Jeste da ako proc-uje daje lepe statse , ali mnogo je jadan po izgledu.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

mach je ruzhnija verzija whirlwind macha i extra je gadan

ovako nesto treba da ima 1) cetji i impresivniji crossguard 2) duzhu ostricu a ne gembavi vVv vrh 3) ne znam da li i zasto chuvaju artwork ogromnog macha koji koristi blademaster u WC3, znachi dugachko KAO lik koji ga nosi shiroka ostrica ukrashena i generalno "predimenzionirani katana-style" izgled....naravno no gnomes allowed =oP

Link to comment
Share on other sites

meni se licno najvishe svidjaju macevi koji imaju obican izgled, znaci nishta preterano. Obican krusaderski mac ili katana. E sa tim izgledom da mac ima odredjene detalje, a ne da izgleda kao ogroman zilet ili lopata shto sam vidjao. Btw, ja se nadam da su blademasterov mac sacuvali za 2h mac koji moze da kupi Horde High Warlord

hordegreathsword5ui.jpg .

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

meni se licno najvishe svidjaju macevi koji imaju obican izgled, znaci nishta preterano. Obican krusaderski mac ili katana. E sa tim izgledom da mac ima odredjene detalje, a ne da izgleda kao ogroman zilet ili lopata shto sam vidjao. Btw, ja se nadam da su blademasterov mac sacuvali za 2h mac koji moze da kupi Horde High Warlord

hordegreathsword5ui.jpg .

Ovaj mac sto je posotvao Boki je mnogo bolji ... bar covek moze da ga nosi i ako nije nedelju dana nikog ubio :/

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Ovaj mac sto je posotvao Boki je mnogo bolji ... bar covek moze da ga nosi i ako nije nedelju dana nikog ubio :/

To je plus, shto nemorash da se mucish i da budesh svoj hordi na black listi, ali da je toliko kao shto si ti rekao "mnogo bolji" nije tacno .Cak mislim da je loshiji. Tih 10 dps-a shto taj bezi lako nadoknadjuhe 20 streinghta, a koliko cesh hp-a da dobijesh za 36 stamine da nepricam ! Takodje warrioru vishe odgovara brzina 3.80 od 3.40 .

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

To je plus, shto nemorash da se mucish i da budesh svoj hordi na black listi, ali da je toliko kao shto si ti rekao "mnogo bolji" nije tacno .Cak mislim da je loshiji. Tih 10 dps-a shto taj bezi lako nadoknadjuhe 20 streinghta, a koliko cesh hp-a da dobijesh za 36 stamine da nepricam ! Takodje warrioru vishe odgovara brzina 3.80 od 3.40 .

Koji plus ? ... po ovom systemu ( koji je momentalo aktivan ) ako ne budes par dana nikog ubijao automatski ti pada rank + na sve to bas hocu da vidim warriora koji ce tek tako da bude Warlord ... tako da ni imati taj reward mac nije "tek tako".

Inace nekapiram sto vise warrioru odgovara 3.80 nego 3.40 ... u stvari kako kome warru, meni kao trollu je to bezveze jer igram na "brzinu" ( koja i nije tako uber al ajde ... ).

Sve u svemu, ni jedan kao ni drugi mac na 95% necemo moci da nabacimo tako da sve sto mogu da kazem je: good-old Arcanite Reaper ;)

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

u wow-u je i 5% dosta :) . Warrioru odgovara sporije oruzije zbog owerpowera koji je meni 65% crit i onog skilla kad se okrece u krug ( blokada nemogu da se setim kako se zove ). Uglavnom taj skill dodaje jedan attack i udara pun splash dmg svima okolo. Znaci udarish jednom, pa taj skill, pa udarish 2x , pa o5 taj skill . Time se postize mnogo veci dmg. Onda retailation , kad se borish protiv nekoga ko brzo udara ( npr roque) ta spora sekira udara istom brzinom kojom i ovaj udara tako da se i tu dobija na dmg-u . Ima josh puno razloga zashto warrioru treba sporije oruzije al da nepishem roman sad.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

uuuu extra je mach za warra i pallyja

i super izgleda, mozha maaalkice prenabudzhen ali i dalje prilichno lep...stata sto nema nesto fine kao Linken...jel zna neko kako se sovu BILO KOJA oruzhja koja imaju taj art (ili Linken ima unique izgled?...)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...