Jump to content

onyxia ubijena


MikroStalja

Recommended Posts

http://www.stanarevic.com/onyxia.jpg

Nismo je mi prvi ubili ali eto - server - shattered hand - guild - neki novi sastavljen od bivsih lvl60 iz Saigo no shimpan i hembrant. Mislim da su je ubili sa cak nekih 30 ljudi. 7 pokusaja im je trebalo. dva epica su pala - warloc epic set head i nesto za huntera. ovo se pojavi u orgrimaru kada ubiju onyxiu.

Link to comment
Share on other sites

Jedan dan u Orgrimmaru poceo da se dere Thrall (Yell: ****** has been killed). Zaboravio sam ime

Uglavnom, svi Horde NPC (ceo Kalimdor) i svi ljudi u Orgrimmaru su dobili buff

"Blessing of Warchief" :)

+300 HP, +10 Increased attack speed, +10% faster mana regeneration

Jel' znate koji je to instance? Thrall je vikao "Fake Warchief has been killed", opet govorim, ne secam se kako se lik zvao

Link to comment
Share on other sites

Instanca je Upper Black Rock Spire - Rend je ime fake warchiefa - quest se zove for the horde i deo je onyxia questlinea ( da se dobije kljuc za njen lair). Cooldown na taj buff je par sati. Inace ne hvalim se ja - samo kazem kako su ljudi neki na nasem serveru je ubili i mislio sam da bi vas mozda interesovalo kako to izgleda, dobro - ajde neke od vas ... Ja sam nabavio kljuc i jos samo da skupim grupu da idemo i mi tamo - e onda cu opet da kacim thread sa screenshotovima a vi vidite sta cete - stavite me na ignore ili tako nesto.

Link to comment
Share on other sites

Jesi se ti gearup-ovao za to dechko?

PS: jel da bi horda dobila taj buff mora da se odradi quest ili samo da se ubije taj rend ? posto smo ga mi ubili jedno 3-4 puta juce u zaludnim runovima na drakkisatha pri kojima moram da napomenem nijedan wildheart drop :(

PPS: jel mora horda da ga ubije ili je svejedno?

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

108 fire resist sa totemom :D

Mora da se resi quest da bi horda dobila buff i ne mogu 3 lika da isporuce Rendovu glavu u roku od 15 minuta pa da Thrall svima baci buff nego je cooldown nekih sat/dva.

Sto se opreme tice imam 4 komada elements seta (fali mi chest od drakija - 20 runnova i video sam ga da dropa samo jednom i tad ga je dobio lvl59 shaman koji je tu bio prvi put - jos uvek mu pamtim ime - Jojoma - dakle taj decko ima vise srece nego pameti) i 2 epica - valjda cu biti ok xD.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...