Jump to content

sbb


killYg0r

Recommended Posts

SBB radi rekonstrukciju mrezhe, koliko znam iz "unutrasnjih izvora" a plus sa SBB info kanala. I ja imam frku, kvari se slika pa se popravlja, i to ne samo kod mene u kraju vec i na banjici, mirijevu ... dokle ce to da radu ne znam, ali ce nekima omoguciti da uvedu kablovski internet.

Link to comment
Share on other sites

SBB radi rekonstrukciju mrezhe, koliko znam iz "unutrasnjih izvora" a plus sa SBB info kanala. I ja imam frku, kvari se slika pa se popravlja, i to ne samo kod mene u kraju vec i na banjici, mirijevu ... dokle ce to da radu ne znam, ali ce nekima omoguciti da uvedu kablovski internet.

ty jedini korisni odgovor :) [:X]

Link to comment
Share on other sites

zato sto mi nije radilo 1 ipo dan i gg no re

znaci strasno je koliko su ljudi postali razmazeni!!!

Kad bi nas neko vratio godinu dana u nazad (toliko je dovoljno) izbio bi haos

sad kad brzina padne ispod 20kB/s izbijaju nemiri i treba spaliti sve provajdere

((((Q))))

SRBI su najgluplji narod na svetu!!!

Link to comment
Share on other sites

a ti predlažeš da nam se tolerancija na neprofesionalizam povećava umesto smanjuje?

šta misliš kako bi ameri reagovali kada im internet ne bi radio petnaest minuta?

verovao ili ne i u americi se desava da im ne radi net

a posto smo mi u srbiji gde dobro je da imamo stuje i vode treba da budemo srecni sto imamo kabal

a ustoalom imao je tehnicku podrsku sbb pa je mogo njih da zove a ne ovde da se zali

((((Q))))

SRBI su najgluplji narod na svetu!!!

Link to comment
Share on other sites

Eve jedna zezancija koju sam sasvim slucajno otkrio kada sam davno, jos prosle godine bio na 64k flat rateu na SBB-u u NS-u.

Ne znam da li su to do sada popravili i da li to radi i u ostalim gradovima, ali je bila fora da ako u browser ukucate http://IP-modema/goform/system dolazi do resetovanja tog modema, naravno prvo mozete sami sebi to da uradite cisto da vidite sta ce se desiti. Posto /goform/system ne postoji, vec ima samo /goform/log , /goform/status itd... integrisani mini http server u modemu ce se pogubiti i timeoutovace a samim time ce se i resetovati. Jedno vreme sam druga tako nukovao stalno, jadnik nije imao neta jednom 4 sata posto sam bio napravio scripticu da mu to radi LoL.

Naravno ovo moze samo da radi ako ste u mrezi SBB sa vasim modemom, ovo ne mogu da rade ostali ljudi sa neta sto nisu na SBB :)

Ajde ako neko proba neka mi javi rezultate, posto sam ja ovo zadjni put radio u oktobru prosle god, dok sam bio na SBB. Javio sam SBB-u u NS za taj problem ali izgleda da ne mogu nista da ucine jer je to do modema, mozda neki firmware.

PS. Naravno ovo je isprobano samo na crnim Webstar modemima, za ostale ne verujem da radi ovo...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...