Jump to content

New Realms


Sajro

Recommended Posts

Wolfe i ostali zashto ne bi ste igrali na Dunemaulu (Normal population uglavnom) ili Shadow Moon (High - tu moze dotji do High queu-a)? Mislim, ako se potrudite i nalozite na igru mozete za 5-6 dana biti lvl 30 & stuff a na ta dva servera ima gomila domatjih gotivnih likova! :-)

Evo ja gledam danas, na ovim novim serverima vetj gomila likova ima 20+ levele tako da dok vi dobijete originalce bitje slichno kao recimo na Dunemaulu samo shto netje biti tridesetak lvl 60 vetj mozda par.

Just my 2 cents...

Link to comment
Share on other sites

ko god se odluci da pocne na Dunemaul serveru naka whisperuje doticna dva lika : Ivona ili Yoya koji ce ih ljubazno prikljuciti vec povecem guildu The Holy Legion a ja cu svakom novom clanu na poklon poslati po 4 brand new 14 slot torbe i nesto zlata da se nadje..:)

teto jel' mogu ja da napravim ali lik na dunemal-u ? [:D] Oce biti i za mene "trolla u dushu" neka torbica ? ;)

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Ma brate to je ko droga sada. Krenem ja sa nekim likom da igram, dodjem za par sati do lvl 10 i onda se smorim... vidim nekog drugog lika lvl 30 or so i kao "jebote kako izgleda dobro, otju da budem kao on" :-)

Svaki lik na lvl 50+ izgleda super ako ga "obuces" u ono sto ti se svidja :)

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

znachi tjiro brate igraj sve likove, ali igraj! nemoj da gubish vreme glledajuci 50+ likove, budi svoj ;o))

ono...

a za izgled...ja sam danima nosio crusader opremu...od kojih su me lone i shouldersi boleli kako su bili ruzhni =o)

to je jedna od mana igre sto nema dobre opreme po statistikama koja izgleda "skromno" nego mora da bude budzhenje...nighstcape kozhni set je prelep, onako chisto izgleda lik u njemu =o) ali brate low lvl je...ovo sve novo izgleda prebudzheno nekako...meni je najlepsha oprema izmedju 30og i 50og nivoa...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...