Jump to content

Valensija hoce Simona


Formica

Recommended Posts

Ima 19 godina... Ok stavimo na stranu shto je grobar ali decko jeste talentovan mada prosle sezone je toliko forsirao sut sa preko 30 metara da je to nevidjeno...

Slazem se sa Dominusom da igraci idu mnooogo rano... Isailovic, Ognjenovic, Tomic, Ciric, Dj. Tomic... mnooogo primera steta bili su pravi talenti ali svako je zrtva svoje gluposti.

Valensija nudi 9 miliona... A posto PFC pederska/lopovska uprava trazi samo kintu onda odlazi 100%.

Kao sto moj potpis kaze Mnogo krades ????(Zeko) lopove, Zeko lopove... [:D]

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Pored toga sto su mladi, oni odu za sitne pare koje ih "omame" ;))

Evo npr. Disljenkovic, nije neki talenat, ali otisao je u Rusiju skoro za dzabe...

Kuda li ce Markovic? [:D]

Ne kapiram zasto im je bolje da igraju u nekom xy klubu u Belorusiji nego ovde...

Nije ovde neka bajka ali nije ni tamo pesma...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

simon je 86 godishte i ima 19 punih. inache i ja se slazhem da bi trebao malo da pricheka ali opet odluka je na njemu. partizan kao partizan mislim da netje oklevati da ga proda ukoliko dobije tako dobru ponudu, ipak je njima prodaja igracha osnovni izvor prihoda.

Link to comment
Share on other sites

simon je 86 godishte i ima 19 punih. inache i ja se slazhem da bi trebao malo da pricheka ali opet odluka je na njemu. partizan kao partizan mislim da netje oklevati da ga proda ukoliko dobije tako dobru ponudu, ipak je njima prodaja igracha osnovni izvor prihoda.

Ma tako je kako kazes ali nije neophodna prodaja... Mislim ne bi bila da nemamo lopovsku upravu...

Kezman - 15 mil. evra

LS - 10 mil evra

Vukic - 5 miliona

Lazovic - 5 miliona

Zvezda nema ni pola od ovoga pa zivi i sampion je i dobijamo je na svakih 5 godina... "Gde to ima da predsednik kluba pusi tompuse - one najbolje a da nije vlasnik kluba i finansira ga?" cist lopovluk.... jer Simona ako sada ne prodaju ja ne znam kad ce..

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Treba da ide odavde mada ja mislim da on i nije toliko extra igrac

Dobro sto nije odabrao neki VELIKI klub gde ce da sedi na klupi(mada ce isto i u Valensiji)

Kad se setim samo kako su zavrsili ognjenovic,ptekovic..

Ma bre znas kako mi vec duuugo nemamo nekog extra igraca...

Evo sad se i Zigic nesto premislja da ide u inostranstvo (Shalke 04)...

Dokle god bude situacija ovakva:

Dodjes u PFC i FCRS da bi se dobro prodao... oni ne dolaze u te klubove zato sto vole taj klub... Recimo iako sam Grobar Pantelic je zaista primer igraca... ma bre taj decko je Delija u dusi i tacka!!! A ne neke seljacine dodju u Partizan (Ilijev) a navija za CZ... MORE MARS!

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

markovic navija a partian...

a pantelic jeste veliki delija, ali brate nije ni do kolena prosecnom napadacu.

scg ili kako god da se zove drzava, odavno nema takvog... na zalost...

Kad vidis kakvi su centarshutevi i pasovi u nasoj ligi sve ti je jasno

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

A PRIMER TOGA NIJE M.CIRKOVIC? :)

Ne nikako :)))

Samo mi je zao sto je on sutirao onaj famozni penal inace bi ko zna gde sada bio...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...